Bozga's 2008 outdoor. 2 Satori & 2 Hashberry

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Isprobao i ja... Vrhić sa skroz donje grane koja je imala malo plijesni na sebi.
Stoned to the bone... :maryjane:
Ovo je fino a tek kad se zapali onak normalno osušen i odstajali masni vrhić. Uf uf.
Medicina! peace
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Draga Vutro,
Hashberry je otišla u međuvremenu pod nož i sad se u savršenom ambijentu suši. :)
Mislim da sam u najboljem trenutnku posjeko jer je bilo suho, vjetrovito, a prognoza kaže kiša i zahlađenje. Stoga nisam htio riskirat i odlučio sam se za chop chop :D
Prošlo je 2 mjeseca od kad sam vidio prve vrhove... Tak da mislim da je tajming super.

U trenutku kad sam ju posjekao, shvatio sam da nisam sam u šumi pa sam je posjekao i kroz šumu trčao s biljkom od metar i pol hehe lol :D
Zatim sam je posjekao na dva dijela i napunio cijelu vreću koju sam stavio u torbu.

Kad sam napokon došao do mjesta gdje sam se mogao opustit, šnjofao sam je i nisam mogo vjerovat' kako dobro miriši.
Miriši prebolesno dobro. Božanski, alienski! :D
Miris je poput naranče/mandarine s metvicom i puno tropskog voća. Nimalo skunkasto, samo slatko i voćno, osvježavajuće. Zadnjih mjesec dana ju nisam hranio ni sa čim. Zadnju dozu guana je dobila prije više od mjesec dana. Tak' da je okus savršen.

Prije par dana sam isprobao jedan vrhić koji sam otkinuo s napuknute grane kao sample s donje grane.
Wau.
Sušio se dva dana na radijatoru, a kad sam ga zapalio s frendom samo se osjetio okus voća po ustima. Slatko da ne može bit slađe. Negdje pred kraj pljuge od pomahnitalog hrvanja za nevjerojatno dobrom pljugom udarci neobuzdanog smijeha, euforije i nevjerice! :D
Nismo mogli vjerovat kako smo se kvalitetno upušili.

Smijalica koja nas je držala u grču nekih 15 minuta se polako smirila i ostatak je bio samo jedna ugodna vožnja, bez ikakvog teškog osjećaja napušenosti. Samo opušteno, lijepe boje, sve što god se radi izaziva fascinaciju, glazba zvuči sasvim drugačije, x files je bilo špica gledat i nakon 2 sata lagano fade out. I spavanje.

Ugl. slijedi opširniji smoke report za cca mjesec dana kad sve odstoji.
Ne diram ju iduća 3 tjedna. Jer je predobar dim da se tek tak popuši. Morat ću se disciplinirat, a to mi nikak nejde :p

Evo i nekih fotki starih 5 dana. Uglavnom slika govori 1000 riječi... ==)
peace





 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
:)
Od 1.1. 2009. Mandala otvaraju svoj shop i kreću s novom rundom sjemenki :)

Preporučujem Hashberry jer je miris i okus izvan pameti, a tek rad! Totalni zen.
A tek kad odstoji mjesec dana... ufff
Ovo je neki extra fenotip, moj prijašnji indoor nije bio ni na pola toliko voćni i njamitastičan :)
Ne treba ga gnojiti, bolje ispadne kad prirodno raste. Okus je bolji sto puta.

Ako si još na jugu, gdje je sunčano i toplo - to je bingo.
Satori je još moćniji od Hashberry-a.

Satori miriši kao ona roza žvaka i neko egzotično bilje i začini... Barem 3 puta potentniji. I high je totalno negdje tamo u svemiru, glava ko balon, bez ikakve paranoje - samo dobar i moćan feeling :)


Tak da ti preporučam i Satori i Hashberry definitivno.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Heheheh nemože :p
Samo možemo testirati jedan fat xg blunt pa postati profi pisci smoke reportova.
To ću ja jednog dana raditi hehehe :D