Bozga's 2008 outdoor. 2 Satori & 2 Hashberry

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Bok svima evo ovo je moj 2008 outdoor.

Od 22 posađene sjemenke, 12 ih je proklijalo, 8 ih je nestalo (pojeli puževi, odnjela poplava) i ostale su ove 4 biljke. Dva Satorija i dva Hashberrija od Mandale.

Nisam imao vremena pripremiti zemlju jer sam bio na sve strane i odlučio sam iskopati rupe, dodati malo humusa i staviti sjemenke direkt u zemlju.

9.5. sam ih stavio u zemlju i eto sad je dva mjeseca prošlo i biljke izgledaju ovak.

Zemlja je dosta pješćana tako da ne znam što očekivati od toga? Nekako sam se nadao većim biljkama od ovoga, ali uzevši u obzir to da nisam posvetio puno brige i vremena za pripremu i sve ostalo, zadovoljan sam i ovak'. Dovoljna mi je i jedna ženska biljka, nadam se da će biti takvih!

Hranio sam ih do sad dva puta sa Compo sana za zelene biljke i mislim da im je to ok da dobiju malo hranjiva, ali neću pretjerivat. Svaka tri tjedna...

Satori je proglašena najboljom sortom kanabisa u 2007. u High Times-u i navodno je dobar dim.

Dajte svoje komentare, prijedloge... Zanima me kako popraviti zemlju, kakva su svojstva zemlje koja u sebi ima dosta pijeska? Jel' bude kaj od toga?
Cheerio
pozz
boz:watchplant:

Evo malo prirode...


Solo Satori



Veliki Satori i dvije HB




Dvije HB
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Mislim da sa case protiv puzeva...ali to ti nece pomoci jer oni gmizu i po takvoj povrsini.Nekako su mi biljke male za 2 mjeseca outdoor,ali izgledaju zdravo.Mozes slobodno cesce stavljati gnojivo.Ja ti svoje NPK(6-5-4) stavljav 2 puta sedmicno :) i nista im ne smeta.
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
Male su ti zbog zemljista, jos ako je pjeskovito kao sto kazes... ja takodje imam slicnu situaciju, nekim biljkama nisam posebno pripremao zemljiste a nekima da, tako da su neke oko 40cm dok druge imaju i po 150cm... al nemas frke zdrave su ti i to je najbitnije, izrast ce one jos dosta do kraja
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
dakle - čaše su protiv puževa i radi označavanja sorti. Na svakoj čaši je bilo napisano koja je vrsta biljke... Ovaj rub čaše je dosta oštar i mislim da preko toga puževi ne mogu proći...No možda sam u krivu, to sam nekoć pročitao negdje na forumu pa sam odlučio staviti ipak ;p Unatoč čašama, izgubio sam puno mladih biljki.

Nego, šteta kaj niti jedna SQ nije uspjela, a baš sam se nešto veselio toj Speed Queen jer sam čitao sve najbolje o njoj pogotovo kaj se tiče "efekata"...Ali što je tu je, ostalo mi još dvije SQ sjemenke pa ću probat nešto od toga... indoor ili već nešto...

Što se tiče gnojenja, oprezan sam s tim jer ne bih htio dodatne probleme biljkama pa im dajem malo po malo hranice.

Makar imam dojam da bi mogle pojesti malo više, tak da ću prije Seasplasha još jednom skoknut do vrta i dati im još jednu dozu :D:fishing:
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Eto ja ti neću reć da ti biljke ljepo izgledaju,jer nije dobro za biljke od dva mjeseca,lijepe jesu ali su ti brate male,eto sad vidiš koliko je važna priprema zemlje što se tiče spoljašnjeg uzgoja,i općenito...
A što si ih odma u zemlju bacao,zašto nisi klijo u maramicama il tako nešto?
Ali dobro,što se tiče veličine,narast će one još,ima vremena,al da je zemlja kako treba sad bi bile....uff
Ajde sretno do kraja držim ti fige i....
Keep us posted. :sun2:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
bozga je napisao(la):
Ovaj rub čaše je dosta oštar i mislim da preko toga puževi ne mogu proći...

puževi ti kolega mogu gmizati i po skalpelu...imaju ono ljigavo pomocu cega gmizu, a to im pomaze da se ne razderu, tako da ti puževi mogu preko...
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Zdravo svima, evo mali apdejt... Još uvijek šnjofam prste, malo sam dirao svoje biljke ihihihi:181: Kako dobar smel wau :)

Sad tek vidim koliko sam fulo to što nisam bolje pripremio zemlju i bolje rasporedio biljke.

Žiža je ultraosjetljiva na direktno sunce i sastav zemlje.:clap:

Čini se da je pH ovdje dobar, samo što zemlja nema nikakvu drenažu. 80% je pijesak.

Klima je na mom mjestu totalno pogodna za takvo nešto, ima dosta kiše ovo ljeto, priroda radi svoje... Neusporedivo s indoorom. Uglavnom, za 10 dana vidno su narasle.

Ovaj najveći Satori kako sam i pretpostavljao, je mužjak no ostavit ću ga da oplodi ostatak i da dobijem nešto sjemenki za idući sezonu.

Ova veća Hashberry je ženka, a ostale dvije ne znam još.

Ugl. sve je izglednije da će od žetve na kraju ipak biti nekaj. Juhuuuuuuu!!:maryjane:

Evo Satori najveći, ima preko metar, metar i pol već skoro.



Hashberry do njega je isto narasla, ali nekak slabo.



Ova Hashberry koja je iza jedva da raste jer nema niš svjetla valjda...



U drugoj buksi je solo Satori i definitivno se vidi razlika koliko je napredniji čim je zemlja samo mrvicu bolja.




I grupni shot... Iz prve bukse:rasta1:




I to bi bilo to otprilike. Razmišljao sam o uzimanju klonova, presađivanju ove male HB, ali mi se nekak ne da zajebavat.
Iduću godinu na istom mjestu radim grow, samo 7 različitih vrsta. Idem u shopping ovih dana. :)

Aurora Indica
Durban Poison
PPP
Purple power
Barcelona Diesel
Colombian gold
Amnesia haze
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Stare su 2 mjeseca i 11 dana otkad su stavljene sjemenke u zemlju. Da sam ih stavio kao male biljčice u zemlju i malo bolje pripremio zemlju siguran sam da bi bile veće, ali već je najveća metar i pol tak da sam zadovoljan :banana_rasta:
Bit će bar za koju pljugu... Ihihihihi. Very special Hashberry pljugu. Najbolja marihuana koju sam ikad probao i da dobijem 10 grama opet mi je ok jer znam da je dobra stvar.
A još trebaju rasti 3 mjeseca tak da ću valjda dobit više od 10 grama... hihihihihi

bless
boz:spliff:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Zdravo drugovi evo apdejt ; slike uzete 1.8. :maryjane:
Malo sam ih trenirao... Bum vidio kak će ispast...

Satori - ne znam spol još al' nadam se da je žemska :maryjane:




Najveća Satori - ne znam spol, al' brijem da je dečko




Ova Hashberry je žemska:eyebrows:



Hashberry2 je zakržljala



Ovo su zajedno u buksi



List Satorija, glomazan je :signs034:


Novi apdejt kroz par dana... Peaceout:rasta1:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Nema problema. Te bebe se super snalaze u zadanim uvjetima. Zalijevam ih kad stignem, 2 puta mjesečno. U pijesku su. Da su uvjeti bolji, bile bi i one bolje. Iduće godine će biti veće i biti će ih više! =)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Udaljenost od mjesta gdje živim do vrta je nekih 30km pa ne stignem češće, a i neću se prečesto motati da ne bih bio sumnjiv.
Kad stignem, sjednem na bic i zaletim se s bočicom gnojiva, odem do prirodnog izvora vode, napunim čistu izvorsku vodu i dodam hranu tako da im je to super.
Bilo je dosta kiše ove sezone tako da nisam trebao niti ići prečesto.
U početku je zemlja bila rahla i ok su niknule, ali onda kad se malo posuši pijesak postane tvrd pa biljke ne mogu razviti korjen dovoljno dobro pa su zato manje.
Da sam pripremio zemlju, vjerojatno bi bile čudovišta jer je genetika prva liga i rastu same od sebe...
Zadovoljan ću biti s bilo čime, makar i jednim 5g vrhićem. Ova sezona je probna, iduće su u igri neke Diesel sorte, rane Sative i Maroko, Aurora Indica, Bubblegum , Black Jack, Afghani delicious i sl...
Našao sam u međuvremenu savršena mjesta za sadnju, proučio sam kakva su kretanja ljudi, gdje ima vode, sunca i puteve kako doći do tamo sasvim neprimjećeno.
Tako da nije bed što nisu 3 m, nego metar i pol :p I to je nešto. Samo se nadam da ih današnja tuča nije uništila :/
Iduća sezona bi trebala biti hit =) :snupi:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
"tuča veličine oraha je pogodila uglavnom područje sjeverozapadnog Zagreba"
Ufff... To je bilo blizu! :sun2:
Idem sutra vidjet bebe nadam se; pa će neki apdejt opet :popcorn:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker