Braćo jel berba počela?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Ja sam mojih nekoliko pobrao ostavio sam još dve tri da još loma dozriju.Hoću samo da Vas pitam neko jednom reče ako ima više belih nego smedjih dlačica da će da bude kao haj da neće pucati u daun,ima li neko o toj priči iskustva,jel su mi 30%smedje dlačice pa mislim ako je tako da ako ima više belih ubrao bi ih da budu kad se puše dizalice??Hvala.
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Ljudi su pricali o trichomima a ne o dlacicama i njihovoj boji. Ono sto si trebo gledat je jako maleno i nemozes to vidjeti golim okom. Ono masno kad ju diras :) , e to si trebo gledat, ona ljepljiva tvar po vrhovima. Ako si ih ubro, uranio si barem mjesec dana, bar po meni, al posto nemam iskustva u outdoor (mada je to maltene isto kao i indoor) neka neki out grower potvrdi il demantira sta sam sad nadrobio.poz
 

Garinco

Aktivan Član
18.11.2005
111
5
18
Sad ne znam mislim da nisam, jer hedovi su ono veliki formirani,,sve sem jedne ubrane s korenom,,radi dozrevanja,,30%-40%dlačica su smedje,semenje malo zrelo crno,kristali na cvetovima teško vidljivi golom oku ali vidljivi,miris inenzivan,osavio sam još nekoliko biljki još neki dan,mislim da ne grešim ustvari javiću Vam za nekoliko dana kad je budemo pušili.
 
04.09.2008
22
0
0
45
nema određenog datuma za branje biljaka outdoor zato što svaka vrsta ima svoje doba sazrijevanja.
trebao si još prićekati, ali ako je 30-40% dlačica smeđe bit će ok.
 

greenmengace

Aktivan Član
20.09.2007
135
3
0
34
noose je napisao(la):
nema određenog datuma za branje biljaka outdoor zato što svaka vrsta ima svoje doba sazrijevanja.
trebao si još prićekati, ali ako je 30-40% dlačica smeđe bit će ok.

tacno slazem so potpuno sa tobom ...delujes iskusno :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.