Braco pomagajte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.10.2015
7
5
3
32
Pozdrav svima,sinoc mi se desio veoma veliki peh naime imao sam paket od oko 1 ipo g naisli su inspektori usljedio je pretres kad krenuli put mene bacio sam u nadi da nece vidjet kako bacam ali su vidjeli i krenuli put mene ja sam krenuo da bjezim i pobjegao medjutim sutra su mi dosli kuci i trazili me ja srecom nisam bio tu .Nisam nikad osudjivan i privodjen.Zanima me moze li da ostane samo na tome da sam pobjegao ili ce me traziti dol me ne nadju takodje bi mi dobro dosao neki savjet sta da radim ili slicna iskustva .Hvala unaprjed
 
23.10.2015
7
5
3
32
Bio je pretres ja sam u tom momentu sam naisao i bacio paket oni su to vidjeli i ja zapalio ,ima kamera moguce je sa me neko druko mozda su i nasli otiske ne znam.Nisam izgubio nista sve je tu .Ne znam kako su me nasli ali jutros su mi bili na kuci i rekli da se javim u policiju.
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
ne vjerujem da su tražili otiske, možda bi bilo najbolje da se javiš da te opet ne traže doma, pa odmah vidi šta oće, ili pričekaj malo, saznaj zašto je bio pretres pa sei prema tome se onda postavi, nemoj niš priznat uglavnom
 
23.10.2015
7
5
3
32
To ustvari nije moja kuca tamo mi baba zivi i tamo mi je otac prijavljen da zivi a ustvari zivimo na drugi kraj grada,pretres nije bio sa nekim razlogom vec ponekad dodju u taj park jer znaju da se tu okupljamo.Znas li koje su sanse da me opet traze to bi mi puno znacilo.Hvala
 
Poslednja izmena od urednika:

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
kakav zaplet :)
uleteli inspektori u park
usledio pretres
on bacio
oni videli
on pobegao
oni dosli sutra kuci
kuca u stvari nije njegova neg babina
ne znamo sta je baba rekla
on ne znan dal ce opet da ga traze
. . .
moram da razmislim o alternativama, al nesto mislim da ce opet da ga traze ako je baba rekla gde zivi, posto je samo prijavljen kod nje na adresi
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
ma to je realnost parkova i mladih ljudi :murija:
ovisi i o tome di živiš, nemoj nam to pisati :)
ne mora značit da će te tražiti doma, pošalju ti poziv na informativni razgovor , osim ako im nisi i ovako zbog nečega na piku, ili ako nisu kod nekog našli ili nisu i ostali iz parka ispraznili džepove na pod, pa na pitanje čije je, svi uglas: od onog koji je pobjegao, ime i adresu odnekud znaju ;)
moraš sam procijeniti, al policiji ne priznaj da je taj gram i pol tvoj
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ne znam kako su me nasli ali jutros su mi bili na kuci i rekli da se javim u policiju.
Ko ti je bolan bio na kući? Penjali se na kuću ili šta, đe im stane u auto jbte onda ljestve.. :rofl:

Daj đe onaj @grouchy da nam on opiše situaciju sa jednom meme slikom :))

P.S
U biti mogu ti lizati sladoled.. jedino ćeš ispasti kriv ako odeš i sam sebe prijaviš i priznaš..
A to kako su te našli, pitaj svoje drugove, i pamet u glavu, i ne okupljaj se po parkovima, još ako znaš da inspektori često dolaze, šta ćeš kojeg đavola tu? Eh eh djeco draga.. :D
 
23.10.2015
7
5
3
32
ma to je realnost parkova i mladih ljudi :murija:
ovisi i o tome di živiš, nemoj nam to pisati :)
ne mora značit da će te tražiti doma, pošalju ti poziv na informativni razgovor , osim ako im nisi i ovako zbog nečega na piku, ili ako nisu kod nekog našli ili nisu i ostali iz parka ispraznili džepove na pod, pa na pitanje čije je, svi uglas: od onog koji je pobjegao, ime i adresu odnekud znaju ;)
moraš sam procijeniti, al policiji ne priznaj da je taj gram i pol tvoj
U slucaju da ne priznam,mogu li oni na osnovu ostisaka da pruze materialne dokaze da je to moje?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mladji referent

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
@Ganjamanpg
Isprepadan si kao da si bacio 1,5 kg a ne 1,5 gr.
Mala je to kolicina da se toliko brines. Sjebao si se bjezanjem, a to ti nije trebalo.
U svakom slucaju, inspektor ce se truditi da te nadje i obavi informativni razgovor. Ukoliko ranije nisi imao problema sa zakonom, zanimace ga od koga si nabavio paket. Malo ce te izdriblati, da izvuce sto vise informacija i pustice te svojim putem.
Uglavnom, ako si im bitan faktor, jos cete se sretati.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
nema tu pravog savjeta
što nisi štekiro u gaće,hebemu miša

razgovor sa :murija:je neminovan
prije toga pričaj sa roditeljima
da ne ispadne još veća frka
sretno :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Papa Romeo

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
vidi se da si klinac... ako je to sto kazes, bacanje keta i bezanija, nema od toga nista.
ja bih cekao da dodju po mene, ali tamo ne bih isao bez advokata... mogu samo da pokusaju neke njihove tripove.
samo moras biti puno oprezniji za kaJsnije.

Daj đe onaj @grouchy da nam on opiše situaciju sa jednom meme slikom :))

manijak.png

:lol:
nemam prikladnu za ovu situaciju, pre par meseci sam nesto zayebao i pobrisao nekoliko stotina, sad skupljam iz pocetka :(
 
23.10.2015
7
5
3
32
@Ganjamanpg
Isprepadan si kao da si bacio 1,5 kg a ne 1,5 gr.
Mala je to kolicina da se toliko brines. Sjebao si se bjezanjem, a to ti nije trebalo.
U svakom slucaju, inspektor ce se truditi da te nadje i obavi informativni razgovor. Ukoliko ranije nisi imao problema sa zakonom, zanimace ga od koga si nabavio paket. Malo ce te izdriblati, da izvuce sto vise informacija i pustice te svojim putem.
Uglavnom, ako si im bitan faktor, jos cete se sretati.
Ne znam kako je kod vas ali u cg je minimalna kazna za posjedovanje 150e dok bi meni ljusnuli vjerovatno 600,700 a ja te pare nemam niti ih mogu nabavit

a jesi ti video uopste sa ekipom sta se zapravo desilo kad si uhvatio tutanj, jel su ostale pretresali, jel neko priveden, ko im dade tvoju adrsu... kako ce da dokazu da su ti "materialni dokazi" tvoji ako nisu nadjeni u tvom posedu, s kojim razlogom te uopste traze
Niko priveded posle trcanja su se vratili u park drali se i prjetili i neko je popustio i druknuo...kad imaju ime i prezime imaju i adresu

a jel na net ideš od babe ili od doma?
Od strikove snajke mi je net nazalost nije babin
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 5AR and Čupčupava

prosto oko

Ne znam i ne zanima me.
31.10.2016
214
629
93
45
Kucha
Ne razumijem zašto su te kod babe tražili. Ok, otac ti je tamo prijavljen iako ne zivi tamo, ali sto je s tobom? Gdje si ti prijavljen? Ne znam kakvi su propisi oko osobnih dokumenata u CG, ali pada mi na pamet da si debelo maloljetan. A mozda grijesim
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
posle trcanja su se vratili u park drali se i prjetili i neko je popustio i druknuo...
ma koja ste vi druzina, prvo se razbezali pa onda vratili pandurima u ruke, drali i pretili. di je tu logika, ovo samo u cg moz naci :) nastavi bre sa zivotom, kako da ti naplate kaznu kad nisu nista nasli kod tebe. zapravo, nisu nasli ni tebe :)