Braco pomagajte

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Ovo su ozbiljne situacije.
Policija ima trag,Ganjamanpg nema priču,diler nema pojma da se bježalo ...
Kako izgleda diler?
Nizak,plav,ima vimlicu na nosu,nema ime.
Ajmo ljudi,dajte neku priču da pomognemo momku :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Ajmo svi koji komentarisete na temu, da se javite na inf. razgovor kod mene. Ponesite sve sto ste uzgojili, pa cu vam progledati kroz prste.
Pokretac teme neka se ne javlja meni, neka se javi onima od kojih je bjezao.

P.S. Neeeeemoooj da vam pada na pamet da bjezite od mene. To ni meni nije uspjelo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener

Soze

Aktivan Član
20.02.2018
107
268
63
35
::listomahanje::Posaliste se fino vi, iako coveku nije svejedno, sukob sa zakonom verovatno i od pre, sad bio upad a gospodin imao srece pa nije bio tu nego kasnio na zurku. Realno nit su te uhvatili sa nedozvoljenim supstancama. Ili ti nisu te uopste uhvatili. Po mom mozes lako da se branis ako bude potrebe uopste. Sto si bezo? Bezo od ljudi koji vicu na druge :let:
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Nemaju nikakve konkretne dokaze protiv tebe, barem tako ispade kroz tvoju citavu pricu, sto znaci da se izvodi sve na: rekao, kazao, odrukao...
I na kraju ce ispasti, tvoja izjava protiv njihove izjave, sto na sudu ne pije vode, jedino ako u njihovu korist neko od tvojih drugova ne svjedoci protiv tebe, onda je to druga situacija gdje si naravno nadrljo, a ako se to ne desi, da neko svjedoci protiv tebe iz te voje klape, ne mogu ti ništa, jedino ako ne preprodaješ po parkovima i dilaš okolo, pa inspektori te imaju na cilju, tu ti onda nema pomoći i sam si sebi kriv..
 

Soze

Aktivan Član
20.02.2018
107
268
63
35
Ma kakva uplatnica. Sta znam, kad malo bolje i pogledam, ako si ti dilao 1,5g, neke budjavice,za predpostavljam 10evra onda i neka su te uhvatili :p