Branje jestivih gljiva

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
nisu to suporače, to je psilocibinska gljiva, laughing jim, đimnopolis neki rod nešto, ali je gorka na okus, ima dvojnica opasnih jako, nije popularna i u literaturi se drži podalje od laika....htio sam ju ubrat ali kad nisam siguran, bolje sam stanište ostavio ovako, znam di je deblo sad...dugo sam ih tražio svuda, tek na velebitu šamaranje eto, u jednom danu sam naletio na amanite i pokraj njih slovatike i serbike, skoro sam se rastopio od veselja....zemlja mekana ko duša dok hodaš, dok neprobaš nemožeš skontat zašto se beru kad si bos, pa to je rajski hod....plus pun auto doslovno, pun puncat gube ili vam truda gljive za pčele, moje pčele tako sada imaju najstarije gube za uživanje, sa najstarijih bukvi u europi možda....:), ima da uživaju bogovski....
dugo nisam ovaki dobar napad izveo za 24 sata, 800 km, auto pun ko čep, 2 nove gljive otkrio, još osječam extazu....:)
 

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
I mislio sam da je ona zbog lijepe "haljinice" kako kaze ona pjesma ali mi je bilo cudno jer koliko se sjecam je otrovna. Bas sam sad cito o njoj. Kazu da se moze jest s oguljenom korom klobuka, to crveno jel, ali se mora prokuhat u vodi oko 10 minuta i to vazi za mlađe primjerke. Kod starijih otrov pređe u meso. Kazu i da je smrtonosna doza za muskarce 15 klobuka, zanimljivo
 

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
fly agaric, da, nije za zahebanciju no ako se zna sto se radi vrlo je pozitivna i plodonosna...gljiva sveti gral kako ju još zovu, gljiva spoznaje....
Morat cu je probat ali od nekog tko zna dobro pripremit. Kazu da je i shamani koriste, volio bi se i odvojit od sebe sa shamanom da upoznam malo bolje sebe.

Meri nije muskarac :))
Al puna ih je suma i to bas veliki primjerci :)
Pogledajte prilog 299459
Samo kad ju ne prokuha ili? :lol:
Lijepo izgleda i bas je upadljiva, ne znam jel ih ima kod nas. Morat cu prosetat sumom i ubrat koju ako naletim.:)
 
  • Haha
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman and Badi

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
nisam muskarac? nisam znao to...:)
gastronomski pogled na muharu je da se smiju samo mladi primjerci koristiti, i to meso ispod šešira i stapka, jer u razvijenijim primjercima toxin koji je u šeširu, na samoj kozici crvenoj i u njoj, polako pređe u meso prema dole, pa moze izazvati nelagode, mučnine, sranja...
samo sam čitao da u zagori dalm. rijetki ovu gljivu jedu, spremaju...
inaće se koristi za neka spiritualna iskustva i to joj je glavna namjena...
čim ima fly u imenu odma me zanima sta je pa sam zato i naoružan sad....
:)
vrlo je vazno termički obraditi šešire kad se osuse da se sto veci postotak toxina razbije i prebaci molekularno u muscumol, jer ako preko 50 posto toxina ostane u izvornom obliku bude nelagoda....
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
nebrigajte ljudi, netrcim nikamo, naoružan jesm, sad samo ponavljanje gradiva starog za svaki slučaj i za koji dan, tjedan, idemo prvi put, :)....
neću dozvolit da obavim ofrlje nesto, idemo bas po ps-u....
loša su isustva uglavnom posljedica loše pripreme, konzumacija sirovih sušenih šeširića i sl....
mi ćemo ili neki tinkt uraditi, ili zapeći par komada da imamo za čips, što je kao najlošija obrada jel, a mislim si i kajganicu zafrljit nekaku mozda, mislim prvo na tavici ispeć malo šešire, popeć polagano, pa zalit jajima i finiširat....
ima načina koliko i oblaka...:)
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.041
15.540
358

Pročitaj, dobra je knjiga i nije skupa da je naručiš, Meri :)
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
nisam uspio kreker suho dobit na zraku vani, sad sam ih stavio u rernu malo otprtu na 50 C, neke su strunile pa sam odlučio ubrzat....
:razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi