Breaking Bad

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Sića hmmm, želio je pošten posao(da ga ne potkradaju oni s kojima radi), nije htio plačati tuđe greške i na koncu radio je to više manje zbog svoje obitelji.
A da lova udari u glavu je, istina. No ne valja generalizirati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Martic92
09.11.2014
134
80
43
Ja seriju nisam mogao gledati zato sto me je mnogo iritirao Jesse, glupi lenjivac koji nije nista znao o pravom kuvanju i nije za nist skorom sluzio, a hteo je skorom istu kolicinu novca kao White koji je zapravo sve radio i jos pri tom trpeo mentola Jesse-a. Mozda preterujem malo, ne secam se svega.
Da nema tog lika serija bi mi bila prebrutalna.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
a da takvih nema u zivotu bio bi jos lepsi :) sta sad ako prikazu da realno postoje, to je zivot nefiltriran ;) ovo govorim malo uopsteno, seriju nisam gledao :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Kapisla, pričaš gluposti.

Kao prvo Jesse je uz Waltera najbitniji lik u seriji i nemam pojma kako ti zamišljaš seriju i priču bez Jessea.

Kao drugo, mislim da zaboravljaš činjenicu a to je da nije bilo Jessea nebi bilo ni ništa od Walterove karijere, jer na početku, Walter je znao samo kuhati, a šta će ti najbolji meth na tržištu ako ga neznaš prodati.

I treće, po meni, subjektivno mišljenje, je da je Aaron Paul ilitiga lik koji glumi Jessea definitivno najbolji glumac u seriji jer je glumio lika koji je imao toliko oscilacija tokom svih sezona i skinuo je ulogu samo tako, a i samim time šta te naživcirao znači da je brutalno odglumio :p

EDIT:

e da, i kao četvrto, očito nisi pogledao cijelu seriju kad "se baš ni ne sjećaš" pa ti preporučujem da ju uzmeš i gledaš s razumijevanjem od prve do zadnje epizode...
 
Poslednja izmena:
09.11.2014
134
80
43
Sto pricam gluposti, jednostavno tako ja vidim lik Jessea. Na prethodnoj stranici pise da je trebao poginuti jos na pocetku, sto znaci da bi serija mogla i bez njega. Msm ne secam se bas, znam samo da me je lik zestoko nervirao. Na kraju krajeva, Walter je mogao naci bilo kog narkosa i upitati ga ko je glavni diler u kraju i otici kod njega po dogovor(tako nesto ja na to gledam pa me zato nervira Jesse, ionako je na sve sastanke White isao umesto da to radi Jesse koji je bio zaduzen za to, ali je previse nesposoban... Jess je bio samo mali potrcko zapravo) jer, ako se dobro secam, jedan diler je odhebao Jesse-a i na kraju je Walter otisao sam do njega u mothefucka stilu i razneo mu pola gajbe kad je roknuo neki eksplozivni kristal na pod. :D
Bas sam sinoc stavio seriju da se skida pa cu da pogledam iz pocetka, cesto me tako neki likovi nerviraju pa ih posle iskuliram. Sta reci kad su me kao klinca Mucke smarale a danas su mi neprevazidjeno remek delo. :)
 
16.01.2016
5
2
3
29
Neprejebiva serija Breaking Bad !! Heisenberg najveća glava, i da se ne zaboravi Jane !!! Likuša je izdominirala u seriji !
 

Prilozi

  • jane.jpg
    jane.jpg
    66,1 KB · Pregleda: 26
16.12.2014
353
246
43
30
Heisenberg, ta glumica je glavni lik u seriji Jessica Jones, serija je bolest!
Definitivno se isplati pogledati, cim je Netflixova znas da je high quality :)

Sto se tice BCS, serija je u redu, ali ni blizu BBu, barem za sada :)

Isto tako, ako vas na takvu tematiku zanimaju serije, mislim drogica i to, pogledajte Narcos, nisam gledao, ali planiram i trailer je obecavajuci!

E i ne znam koliko vas je ovdje gledalo Walking Dead, ali ima jedna referenca na Breaking Bad gdje Darryl prica kako mu je brat imao nekog mutavog dilera koji je stalno govorio "Bitch!" :D
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
E i ne znam koliko vas je ovdje gledalo Walking Dead, ali ima jedna referenca na Breaking Bad gdje Darryl prica kako mu je brat imao nekog mutavog dilera koji je stalno govorio "Bitch!" :D

XD
Obje su mi mrak i pratim/pratio , al ta referenca mi je promakla, brijem da je za pokidat se, pogotovo kad se sjetim Darrylovog braka koji je isto seljacina pa kaze Bitch :D

A BTC isto docekao objerucke al mi se otopilo ocekivanje, mislim jednostavno mi je nekako premlitava pa me pustilo, mozda se i popravi kako on polako ulazi u "podzemlje" al prva sezona, meh...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: savagestrain

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Kaj se tiče ostalih serija, definitivno Fargo. Prva sezone je maestralna, druga je nijansu lošija ali svejedno teški rollercoaster kad krene :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: savagestrain
16.01.2016
5
2
3
29
"Isto tako, ako vas na takvu tematiku zanimaju serije, mislim drogica i to, pogledajte Narcos, nisam gledao, ali planiram i trailer je obecavajuci!"
Hvala na preporuci počeo sam da gledam, mnogo jaka serija !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: savagestrain
16.01.2016
5
2
3
29
Heisenberg, ta glumica je glavni lik u seriji Jessica Jones, serija je bolest!
Definitivno se isplati pogledati, cim je Netflixova znas da je high quality :)

Sto se tice BCS, serija je u redu, ali ni blizu BBu, barem za sada :)

Isto tako, ako vas na takvu tematiku zanimaju serije, mislim drogica i to, pogledajte Narcos, nisam gledao, ali planiram i trailer je obecavajuci!

E i ne znam koliko vas je ovdje gledalo Walking Dead, ali ima jedna referenca na Breaking Bad gdje Darryl prica kako mu je brat imao nekog mutavog dilera koji je stalno govorio "Bitch!" :D

Druže opasno si me zeznuo, odgledao sam 1 sezonu i vidim da nema još druge..... daj sad nešto što ima više sezona a da je bar priblizo dobro breaking bad ili narcos :)
 
16.12.2014
353
246
43
30
Hahaha evo probaj The 100, svidja mi se serija, a ima 3 sezone, onda Limitless je super serija bazirana na filmu snimljenom nekoliko godina prije, Leftovers je bolest od serije, ali dok se radnja razvije ja diplomiram :D , Once upon a time, bazirana na pricama za djecu, ali potpuno izvrnuto (npr. petar pan je demon, a kapetan kuka dobar lik itd. :) )

evo ja mislim da odavde imas materijala za jedno pol godine sigurno, pa se javi kada sve umlatis heheh ;)

I usput - znam taj osjecaj kada se zapalis za seriju i onda shvatis da je sljedeca sezona tek za nekih pol godine+- hehehe :)


XD
Obje su mi mrak i pratim/pratio , al ta referenca mi je promakla, brijem da je za pokidat se, pogotovo kad se sjetim Darrylovog braka koji je isto seljacina pa kaze Bitch :D

A BTC isto docekao objerucke al mi se otopilo ocekivanje, mislim jednostavno mi je nekako premlitava pa me pustilo, mozda se i popravi kako on polako ulazi u "podzemlje" al prva sezona, meh...

Slazem se sto se tice Saula, ni mene nije pretjerano impresionirao, a sto se tice referenca, postoje dvije:

1. U breaking badu, kada Walter kupi onaj crveni Mustang (ili slicni muscle, ne kuzim se :) ), zena mu kaze da se u vezi auta obrati menadzeru trgovine koji se zove glenn ilitiga mali azijat koji ima vise srece nego pameti hahah :)

Iako moram priznati da me to cudi jer u jednoj epizodi TWDa su ga pitali s cim se bavio prije apokalipse i rekao je da je raznosio pizze, tako da se ne poklapa potpuno :p

2. Mislim da sam gore vec napisao o cemu se radi tako da evo samo TWD - Breaking Bad referenca :)
Sezona 3 - spominje neke likove iz BBa - I referenca na Jessea :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Farmer

napalm

Aktivan Član
11.08.2015
278
717
93
Apsurdistan
give-me-more-thc.com
Sto pricam gluposti, jednostavno tako ja vidim lik Jessea. Na prethodnoj stranici pise da je trebao poginuti jos na pocetku, sto znaci da bi serija mogla i bez njega. Msm ne secam se bas, znam samo da me je lik zestoko nervirao. Na kraju krajeva, Walter je mogao naci bilo kog narkosa i upitati ga ko je glavni diler u kraju i otici kod njega po dogovor(tako nesto ja na to gledam pa me zato nervira Jesse, ionako je na sve sastanke White isao umesto da to radi Jesse koji je bio zaduzen za to, ali je previse nesposoban... Jess je bio samo mali potrcko zapravo) jer, ako se dobro secam, jedan diler je odhebao Jesse-a i na kraju je Walter otisao sam do njega u mothefucka stilu i razneo mu pola gajbe kad je roknuo neki eksplozivni kristal na pod. :D
Bas sam sinoc stavio seriju da se skida pa cu da pogledam iz pocetka, cesto me tako neki likovi nerviraju pa ih posle iskuliram. Sta reci kad su me kao klinca Mucke smarale a danas su mi neprevazidjeno remek delo. :)
Serija je i bila zamišljena kao učenik sa bivšim učiteljem kemije . Čitao o tome i prije nego je izašla prva sezona, tako da ...

Jesse je hebeni glumac ili ti ga aAron Paul ... on je na pocetku karijere napravio cjelu karijeru ;) inace nebi glumio u Exodus: Gods and Kings (Ridley Scott - najbolji redatelj) i Need for speed , koji su snimljeni godinu dana kasnije nakon snimanja zadnje epizode BB
 
Poslednja izmena:
09.11.2014
134
80
43
Druze, ja nisam ni rekao da je glumac los, vec da mi njegov lik ide na nerve, ne znam sta tu nije jasno. Mada vise bih voleo da je serija napravljena bez njega ili da je glumio malo normalnijeg lika. To je sve. Serija kao serija je vrh, ali ja sam perfekcionista i ako mi samo jedan lik malo vise smeta ja onda necu ni da gledam seriju.
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Ma lik je zakon, jeste blesav i tvrdoglav ko mazga, al iskreno kolko je zajebao tolko je ta njegova glupost i (ironicno) pomogla. Isao mi je isto na zivce jer je vecinom okarakterizirao ponasanje skoro prosjek americke tinejdzerske populacije al bar je posten i vjeran pa mu oprastam.
Btw, evo krecem u re-run serije :p

Bitch !
 
  • Sviđa mi se
Reactions: savagestrain
25.03.2010
129
131
43
Caribbean Sea
Ne samo da je Jesse učenik, nego ga Walter vidi i tretira kao svojeg sina kojem na neki način kroz seriju želi pomoći da se ostavi konzumiranja. :) Barem sam tako stekao dojam.

Što se tiče glume, odlično je sve napravljeno, a jesse je baš ono što je trebalo da serija bude više nego perfektna. Neobuzdani buntovnik kojeg Walter kroz svoje mentorstvo pokušava smiriti na neki način.

Inače odlična serija.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: savagestrain