Brisanje profila

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.07.2012
6
0
0
54
Pozdrav svima,ispričavam se redakciji ako tema več postoji,naime ovim putem bih lijepo zamolio nekog od urednika ovog foruma ako je moguče da obriše moj profil i sve moje postove pa tako i ovaj.Unaprijed zahvaljujem,znam da ćete razumjeti.SRETNO
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
koliko znam profili se ne brisu, a bogme ni postovi... jedino da nekako vidis sa administratorima foruma, moderator ti tu ni jedan ne moze pomoci
edit:
tema prebacena u adekvatan podforum
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Zamisli na sta bi forum licio da, recimo, pola clanova pobrise svoje postove i profile, pa mi bi ispali ludjaci najgrdji, jer bi ispalo da pisemo nepovezano i konfuzno, sto bi bila i cinjenica, nepobitna.

Prestani se ljutiti na opomene, pogotovo dobronamjerne, zapali jedan da te opusti, pa nam se pridruzi na ljepsi nacin.
 

SmokeyThePot

Aktivan Član
18.01.2008
140
35
0
50
Evo slucajnosti bas kao i zeko zelim izbrisat svoj account .. postove mozete i ostaviti nije bitno samo da deaktiviram account da se vise nikad nemogu spojit na njega !..

Poslao sam vec poruke i adminima samo jos uvjek nikakav odgovor !... U slucaju da me i ovdje odjebete , bit cu prisiljen postat sranja i spamat sve dok ne dobijem totalni ban zato nemojte da moram ic toliko nisko ! .. unaprijed hvala i pozdrav svim vutrasima !.
Sretno i mozda se jednog dana vratim ali sumljam vrijeme je za krenut dalje !...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pisano i nepisano pravilo je da postovi i članovi(nick) ostaju trajno VLASNIŠTVO foruma, tako je uglavnom na svima forumima ili kako administratori odrede zato tu moderatori ne mogu ništa. O nekim stvarima treba razmišljati ranije prije nego li išta napišemo na NEČIJEM forumu.
Spamanje nebi preporučio i evo citat s jednog drugog foruma kako je to pravno regulirano i zbog toga nije preporučljiva ta opcija:
U novom Kaznenom zakonu računala su dobila posebno poglavlje, a uvredljivi komentari na internetskim stranicama novčano će se kažnjavati. Zakon na snagu stupa 01.01.2013. Uvrede, klevete i sramoćenje od 01.01.2013. kazneno djelo postaje i u elektroničkom svijetu. Ova konkretna izmjena ne odnosi se samo na anonimne forumaše, nego na sve forumaše koji krše kazneni zakon u bilo kojem drugom obliku. Uvredljivi komentari i širenje mržnje na portalima, forumima ili društvenim mrežama kažnjavat će se ovisno o primanjima. Računala će od 01.01.2013. u kaznenom zakonu imati i posebno poglavlje po kojem će se odlaskom u zatvor kažnjavati čak i pokušaj hakiranja.
Administrator ima sva prava da u tom slučaju proslijedi dokaze nadležnom organu za potrebe tužbe.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and PowerSeed

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Da, postovi ne idu, ali ako si ti kreator teme onda ju bez problema mozes obrisati (isprobano)...To nam je neki novi feature ili bug?
 
14.03.2016
9
1
3
39
ban (na zahtrev) resava ovaj probem, a u konkretnom slucaju smo ga resili, i u tom pogledu moderatori mogu pomoci ;)
Pozdrav. Novi sam član. I dosta pregledavam forum posljednjih dana, primjetio sam dosta članova nema više na forumu te sam pregledavao njihove posljednje poruke i nigdje nisam primjetio da bi kršili pravila foruma nekog vrijeđali itd. Naprotiv imali su dosta pametnog za reći..... Da li je to to..... Ban by request ??
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
neki zasluze, neki traze a neki se pojave pa ih posle nema, ne loguju se a razlog bog zna. ako na profilu ne pise banned onda ih nema dobrovoljno
 

Loptica

Banned
Banovan
18.02.2019
25
99
13
Postovanje,

Pisem na ovoj temi jer ne bih da otvaram drugu i zatrpavam forum jer moje pitanje je otprilike slicno ovoj temi samo ja ne bih da brisem profil ja bih da mi pomognete da ga vratim :). Registrovan sam na ovom forumu vec par godina, medjutim kako sam forum koristio cisto da ga pratim nisam se logovao i bio aktivan sto je proizvelo za posljedicu da nemam vise password jer sam ga naravni zaboravio. Evo nakon nekog vremena odlucio sam da bih htio biti aktivan. Otvorio sam novi nalog a zapravo bih htio da koristim stari. Pokusao sam reset password ali iz nekog razloga ne dobijam mail sa uputama. Vec sam slao upit preko linka za pomoc i nisam dobio odgovor od admina. Ovim putem bih da se obratim za pomoc i zamolim admine da mi posalju instrukcije i link za reset na mail s kojim je nalog registrovan. Bio bih vam zaista zahvalan. Gore sam vidio da postovani Admin vutragenjo veli da se sve mozemo dogovoriti pa evo zamolio bih njega ili nekog od admina da stupimo u kontakt i da mi pomognu. Hvala unaprijed.
 
Poslednja izmena:

Loptica

Banned
Banovan
18.02.2019
25
99
13
A password reset confirmation will be emailed to the user and they won't be able to log in until they set a new password.

Hvala na odvojenom vremenu ali ja nisam dobio mail. Isto se desava kad idem preko linka za resetovanje, pise da mi je mail sa instrukcijama za reseyovanje poslan medjutim ja ga ne dobijam. Jel postoji opcija da vam sa maila preko kojeg sam registrovao taj profil posaljem upit/zahtjev tako da se vi uvjerite da sam ja korisnik tog maila, a da mi vi resetujete i posaljete privremeni password koji bih ja promjenio cim se logujem...??? Ili da vam posaljem upit/zahtjev a da mi mozda editujete ovaj profil i ustupite stari nick. Unaprijed sam vam zahvalan jer taj nick zaista ima tradiciju isto kao sto je i meni tradicija da sam na forumu prisutan i pratim ga par godina i zaista bih mi znacilo da mi pomognete.
 

Loptica

Banned
Banovan
18.02.2019
25
99
13
Jesi provjerio junk mail? Meni je gmail npr. znao bacit u junk i sto treba i sto ne treba.
Jesam tebra ;) doduse nije gmail, u pitanju je drugi provider ali da pregledao sam sve foldere i nema, mail sa instrukcijama za resetovanje jednistavno ne dolazi.
Uz dobru volju i cijenjeno vrijeme admina siguran sam da cemo naci neko rjesenje. Pozz