Brošura - molim komentare

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
dobar!!.. kume a dal ce bit taj mag.
i na hrvaškom il samo na slovenštini..

..a šo se tiće onog narkomanskog panfleta nema se šta reč osim MAAARŠ!!!!!
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
hahahahahaha :D
šta mislite kolko bi došlo isprintat ovakvu knjižicu s identičnim dizajnom, samo da je sav tekst prepravljen, da je sličan ovom al stavljen u ispravan kontekst s ispravnim informacijama? i onda djelit lektoriranu verziju po toweru. :D

trenutno nemam ništa para al mogao bi za mjesec i pol...
p.s gdje točno to djele?skupio bi što više ovih originala pa ih dijelio gratis uz novu knjižicu :D
 
10.11.2009
18
12
3
hahahaha ljudi moji svasta sam vidio i procitao tako da me ovakve nebuloze necude u ljepoj nasoj.kod nas ako se napijes kod susjeda i kod kuce prebijes ženu i djecu nikom nista ali nedao ti bog biti napusen. bivsi sam ovisnik i u održavanju moje apstinencije mi pomaže trava da nisam sa igle presao na travu(i metadon naravno) sad vjerojatno nebi bio među živima.imam troje djece i vjerujte da bi vise volio da puse nego da piju alhohol.pogledajte Šeksa i vidjet cete sta cuga radi od "ljudi".pozdrav
 

Spawn_of_Uamenti

Aktivan Član
15.03.2010
131
57
28
41
Danas mi stigao primjerak. Odličan tisak i izgleda zanimljivo i kvalitetno, večeras ga malo prolistam jer sam skroz u poslu danas pa ne stignem. Sve u svemu odlično da i na našim prostorima postoji neš tako.

peace dobri ljudi:joint2:
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Istina je sve sto pise unutra...pogotovo dio gdje pise da marihuana zaglupljuje i unistava pluca...da, da...

Eto na mom primjeru...bolovao sam od bronhitisa od 10-og mjeseca svog zivota do svoje 16-e...pola godine nakon sto sam poceo pusiti maricu...da nisam pusio imao bi zdravo razvijen bronhitis i zivio bi zdravije i ljepse...weeeeeee... -.-'

Vjerojatno bi i dalje imao zdravih 40kg, umjesto sadasnjih bolesnih 85kg stecenih u teretani...

Takoder da nisam pusio, sada bi vjerojatno imao IQ 600, a ne ovih 136 po Menzi i ne bi radio ovaj sugavi posao web dizajnera gdje zaradujem vise od tih kvazidoktora koji pisu takve stvari...
:sick:

Izgleda da mi preostaje jedino da prestanem se "drogirati" i pocnem zivjeti zdrav zivot... :icon_lol::icon_lol: