LED Bruce Banner Auto od SS (Samsung LM301B QBS built with 3000K 5000K 660nm)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
465
63
Drago mi je kaj si nastavio vodit dnevnik.Vidi se pomak kad je sjemenka OK,ona ranije imala je feler!Upratio sam ovaj dnevnik zbog mnogo toga.Dopada mi se tvoja brija jer si automatike magistrirao.Eto toliko imas pozz,sretno!!!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: svejedno

svejedno

Samo da se kotrlja
10.12.2019
520
4.389
163
Na dnu vrha
Da, baš se vidi. Zato i bilježim sve, i eto B.B. mi nije suđen.. 2 od 4 ošle vrit. A kakti 7G...očekivao bi stabilnost u 7.generaciji a dobio to kaj sam dobio.. budemo vidli dalje..zadnje vrijeme su mi automati baš li la.. a nikako da razbijem tu mentalnu barijeru i oderem foto.. kao sve budem Iduću al ne..
 

svejedno

Samo da se kotrlja
10.12.2019
520
4.389
163
Na dnu vrha
Ovu mogu usporediti sa mohan ram koja je isto počela šnjofat a da zapravo tek spol pokaže. Panel je na cca 60 cm na nekih 70% snage ovaj prc dimmer nisam još testiral preko mjerača al znam da nije pouzdan pa se držim luxmetra za jačinu i konverziju.. još će jedno jače vezanje pasti kroz tjedan i to je to. Kak sam skroman s vremenom neću je stresat dalje. Do tipkanja..
 

Samuraj u čizmama

Aktivan Član
03.10.2012
302
465
63
:kafa:predivno izgleda,dobro si je izbalansirao.Sve u svemu mislim da si ubo dobre kokice!Obecava solidan prinos,nemrem zamislit da ih je više u boksu,.Bila bi to gužva samo bi se gušile.Pumpaj ih kako ti znas,poz!!:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: svejedno

svejedno

Samo da se kotrlja
10.12.2019
520
4.389
163
Na dnu vrha
Da napišem kratki osvrt na greenBuzz gnojiva:
1. Jako jeftini komplet
2. Biljke su super zadovoljne i zdrave
3. Cvijetaju super
ALI se ne pune vrhovi tako jako (usporedba organic nutrijents npr zadnje prije ovog)
Fali mu ono nešto..
Ako pak pojačaš doze nečega za cvat bloom ili neki boost samo ćeš pecnuti al pomaka na masi neće biti..
Zaključak je da je dobro al može i mora bolje s obzirom na broj komponenti.. kad ga potrošim vraćam se na organic n. Neda mi se više šarat i isprobavat.. Eto da napišem nešto konkretno u dnevnik. Do tipkanja!