Brutal Offtopic

• Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!
Hempatia Seedsman iGrow Mills Nutrients

grouchy

khoo-vakh!
16.08.2013
2.085
2.875
188
u stvari ne svidja mi se (ahahahah, kradem foru od @Lazarus Led :D
jer je pomalo mizogino, ali nije za ne...... bla bla, ser ser, kenj kenj.
ma bre ybte, kad ce vec jednom da krene nova sezona a tek knjiga???
:GR
e da, ajde lajk za sve koji se pale na sansu :ljubav: i sad sam ja kao prostojan :lol:

Poslednja izmena:
Sviđa im se: Lazarus Led and nerp

Minja3

Aktivan Član
13.10.2010
185
539
93
e @nerp e jeste ti i mizogino i bljak taj tetrapak stori ... msm... ima i dece ovde ,
pozdravila te Verica Rakočević :)

mislim se dal da kliknem ne đasvi mi se .. ali ne znam kako to posle ide sa dekoracijama za članstvo ...

stay :djede: nećem da polemišem s tobom .. samo da proverim dal znaš da je glupo :)

nerp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.126
5.141
258
41
Mlecni Put
e @nerp e jeste ti i mizogino i bljak taj tetrapak stori ... msm... ima i dece ovde ,
pozdravila te Verica Rakočević :)

mislim se dal da kliknem ne đasvi mi se .. ali ne znam kako to posle ide sa dekoracijama za članstvo ...

stay :djede: nećem da polemišem s tobom .. samo da proverim dal znaš da je glupo :)
Chill out koleginice, na ovom forumu nema dece, a i zabranjeno im je clanstvo pravilnikom. ;)
Ostalo ne bih da komentarisem, stvar je ukusa i smisla za humor.

ontopic:

;)

Poslednja izmena:

jesam

"osudi i mene"
Prijatelj Foruma
14.01.2012
1.609
4.915
188
a ne znan sta da velim, kontam @nerp, a pogotovo @Minja3 , nije da mo je trebalo kratko da skontam xxxx
xxxxxxx xxxxx xxx xxxxxxx x xxxxxx xxxx xxx blink blink blink
sta ja isto gluposti komentiram:fuck:, a za sve je kriva znanost smiley9934 koja je spektakularno otkrila 4 vrste, ma da se dalje ne uvaljujem....:p

Poslednja izmena: