Brutalni outdoor 2009

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Ovo je trebao biti reply na temu ali dok sam pisao reply tema je bila obrisana pa cu svoj post napisati ovdje.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Sada sam u dilemi dali bi ista trebao napisati u vezi zadnjih postova, i ako bi ista napisao, koliko bi trebao napisati..
Takodjer trebam misliti dali bi se itko nasao uvrijedjen mojim misljenjem pocevsi od Administratora i moderatora pa na nize.

Ovako, posto mi nikada nije bilo do svadje a pogotovo sada nisam raspolozen da palim vatru ili stojim na prvoj linji obrane ja cu se okaniti svega toga..
Mozda je i to razlog zasto me ovoliko nije bilo na vutri.

Reci cu samo da Cro growa ne poznajem osobno ali ga znam godinama preko jednog drugog foruma i da je decko skroz uredu i da ga podrzavam u njegovom uzgoju do kraja i da sam siguran da on nebi niti poceo s ovim uzgojem kao sto nebi niti postao clan vutra.org da nije sam svjestan svojih posljedica.

Trece; da se okanimo pricanja u gluho, reci cu da bi se vutra org trebala i uvijek je borila za dekriminalizaciju i legalizaciju isto tako i za legalizaciju u medicinske svhre marihuane. Isto tako kao sto se od pocetka govorilo da je vutra.org protiv komercijalnog uzgoja !

Posto je i sam dotican moderator (weedran) spomenuo decke u plavom i rizik ja cu ti samo reci da ti s uzgojem samo jedne biljke u Hrvatskoj krsis zakon clanak 173 stavak 2 koji kaze zloupotreba, proizvodnja i prodaja droge kojim ti nemozes biti kaznjen novcano na kaznenom sudu nego iskljucivo zatvorskom kaznom od 3-5 godina a na prekrsajnom sudu (posto se podnose dvije prijave) sa 5000 do 20000 kn.
Dakle kazna je ista, jedino sto je olakotna osobnost slucaja ako imas jednu a ne 20 biljki ali o tom po tom...

Cetvrto: Koliko ti imas iskustva sa unutrasnjim a koliko sa vanjskim uzgojem i gdje je uopce granica sto je komercijalni uzgoj a sto je uzgoj za privatne svrhe, ti mozes imat 20 biljki i da ti svaka da 30 grama to je 600 grama i mozes biti proglasen komercijalistom dok ja mogu imat jednu biljku koja moze dati to 800g ili dvije biljke koje mogu dati do 1,5kg i da mi svi skidaju kapu i kazu svaka cast majstore tako se uzgaja za osobne upotrebe dvije biljke a ne kao ovaj na forumu komercijalista sa 20-30 biljki.

Peto: jos jednom cu samo ponoviti da je decku ovo prvi put i da je narucio toliko sorti jer zeli sve popusiti osobno svaku probati i uzivati u tome, niti ga je vutra ovdje pozvala niti nagovorila da ovo uzgoji ti ako nemozes shvatiti ljepotu ovoga onda ti niti nije mjesto da ovdje budes moderator a kamoli nesto drugo.

Mislim da je najbolje da se vutragenjo kao administrator oglasi i kaze svoje misljenje ili da se porazgovaras sa njim jer ipak njegova je zadnja a isto tako i Slo Era kao covijek koji se malo bolje razumije u ove stvari od mene i od tebe pa i od genja pa da se vidi o cemu se ovdje ustvari radi.

A ti ako oces brisi ovu temu ili radi sta hoces neces me taknuti niti 5 % jer stvari koje ja imam za rec nisam nikada s nikim razgovarao niti komentirao niti me to zanima ja cu okrenut ledja jer proso sam malo vise toga.

Ali ako si se krivo izrazio ja te razumijem, jedino te razumijem ako ga opominjes jer ja isto nebi imao **** takav grow postat na vutru i samo budalu nebi bilo strah za njegovu sigurnost sa situacijom kakva je trenutno u drzavi zato treba sve izvagat i treba postupit pametno prije nego bude kasno.

ja kad sam sam poceo medju prvim grow reportima na ovom forumu mene je tolko paranoja oprala da sam poslao poruku greenmanu i genji da obrisu temu i moj account i sve zivo i mrtvo s foruma, nije mi nitko nista trebao reci sam sam to napravio i tema je bila obrisana a ja sam se onda bolje osjecao.

Svaka strana gledalista je ispravna i u svakoj ima loseg i dobro, bitno je samo ispravno postupit jer ako bude prekasno onda je gotovo.

Lijep pozdrav i steta sto ovako lijepu temu moramo kvariti sa ovakvim temama i sranjima umjesto da se divimo ljepoti i ponesto naucimo.
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Cetvrto: Koliko ti imas iskustva sa unutrasnjim a koliko sa vanjskim uzgojem i gdje je uopce granica sto je komercijalni uzgoj a sto je uzgoj za privatne svrhe, ti mozes imat 20 biljki i da ti svaka da 30 grama to je 600 grama i mozes biti proglasen komercijalistom dok ja mogu imat jednu biljku koja moze dati to 800g ili dvije biljke koje mogu dati do 1,5kg i da mi svi skidaju kapu i kazu svaka cast majstore tako se uzgaja za osobne upotrebe dvije biljke a ne kao ovaj na forumu komercijalista sa 20-30 biljki.

Ako čemo se držati 16. pravila , onda stvarno treba odrediti nekakvu granicu (što se smatra komercijalom ) , dali je to 20 ili 50 BILJKA . Jer gramaža nije mjerodavna kako si i sam rekao .
I ja volim bilje ....stvarno ga volim , ali nesadim više od 5 biljka .


Ja bi isto tako volio vidjeti kako ce sve to skupa izgledati na kraju !!
Ali ipak je njegova sigurnost u pitanju .

ps. .Neka zaljepi koju sliku u galeriju .
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Ni gramaza niti biljke nemogu biti mjerodavne, jer ti kazes da sadis 5 biljaka a ima ljudi koji sa 5 biljaka yieldaju 2,5 KG

isto kao sto ima ljudi a ja sam ih osobno vidio i ljude i njihove growove koji nemogu izvuc ni 100 grama na 20 biljaka.


EDIT: nemozes reci da on sadi komercijalno ako neznas da mu je u planu to prodavati, ako znas nesto sto ja neznam onda molim lijepo da se to i napise i da se vidi o cemu se ustvari radi.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
I'm with doomer. :respect:
Također mislim da "gramaža niti biljke" ne mogu biti mjerodavne jer je ista biljka zabranjena za uzgoj te niti jedan gram čak ni sjemenke u biti nisu dozvoljene za posjedovanje.
Kada bi se zakonom odredilo koja je količina dozvoljena (u Amsterdamu je u coffe shopovima max dozvoljeno držati 500g) onda bi se moglo pričati o poboljšanju policy.-a prema kanabisu.
Zakon je skroz krut, a političari su još krući, zatucani i rade ono što im drugi kažu. Tu nema racionalnosti, ni logike nit' su stvari posložene kako spada. Vladanje ignorancije.
U ovakvim uvjetima stvarno bi bilo dobro da cro_grow odradi svoj grow do kraja bez ikakvih problema i na jesen pošalje neke fotke.
Preporučam da biljke presloži i da razmisli o helićima, kanaderima ili raznim letjelicama koje njuškaju ta da ih sakrije, kamuflira ili što god čim bolje.
Mislim da od viška glava ne boli, a friend with weed is good friend indeed.
Peace
boz :sun2:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Posto me nema vec neko duze vrime na forumu, ne znam o cemu se tocno radi, alikoliko sam shvatija momku se obrisala tema jer je komercijalni uzgajivac(toliko sam uspija skuziti). Ako se momku zbog toga izbrisala tema onda si ti wedrane u *****! A sto je sa jos nekim uzgajivacima koji uzgajaju na kile i stavljaju svoje dnevnike po vutri, a sto se njima ne brise? Ufff ne zelim sipati mrznju ali se odlucite jeste li za komercijalu ili ne, jer po tom ako ste protiv komercijale nebi trebali dopustiti dnevnike od par tisuca wati! Ajte pozz!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doomer and wisteria