Brutalni outdoor 2010

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.06.2010
18
8
0
36
Papaye i White widowi za sada najbolje napreduju ( vece su za 20tak cm od ostalih biljaka ) , Afghani se pokazao kao pun pogodak za nase podneblje , ali isto tako nemoze se drukcije reci ni za G-Force , Psihodeliciu ,BB-e , Opiuma .koji uzivaju u blagodatima Dalmatinskog podneblja... uostalom uvjerite se sami :))))






- Grupna WW , Papaya , 3 x G-Force , 4 x BB



- Grupna 2 ( 1xOpium , 1x Afghani S1 , 2 x Psihodelicia , 3 x BB :p



- Blueberry +Neizostavni alat Profi Outdoor Guerilla ( Kosirica po dalmatinski :p :p )


- Opium ( najmladi od svih biljaka ) :p


- Papaya :)


- Psihodelicia


- Psihodelicia


- White Widow


- Blueberry

- Blueberry

- Blueberry

- Afghani S1 Delicious !!

- Blueberry


- Jos Blueberrijaaa :D


- Mutirani Blueberry


Eto ekipa nadam se da vam se slike svidaju , komentari su dobro dosli ;)
Ako nekoga nesto zanima neka pita
 
02.06.2010
18
8
0
36
A sada Easy + Low ryderi koji su gotovi za 15tak dana max :) :p


- Easy



- Easyy


- Easy


- Easy


- Easyy


- Easy


- Low Ryder


Posto su gotove brzo ( Low + Easy ) dobit cete brzo smoke report :) :) :p btw mirisu mi na karamelu i kavu .... tako svjeze mislim da ce bit odlican smoke !!!!



NITI JEDNA OD SLIKA KOJE SAM UPLOADAO NIJE RESIZENA , TAKO DA SAMO KLIKNETE I MOZETE UZIVATI U FULL SLICI .




 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
svaka ti cast za cijeli grow i nadam se da ce ti sve SUPER zavrsiti :D uzivaj majstore i svaka cast sta si dao 380 eura za sjmeneke samo a sveukupno mora da te doslo 400 eura, to su neke pare, majstore uzivaj i isplatiti ce ti se... peace out :D PS. SLIKE SU PRE :D
 
02.06.2010
18
8
0
36
DJSoFasT je napisao(la):
svaka ti cast za cijeli grow i nadam se da ce ti sve SUPER zavrsiti :D uzivaj majstore i svaka cast sta si dao 380 eura za sjmeneke samo a sveukupno mora da te doslo 400 eura, to su neke pare, majstore uzivaj i isplatiti ce ti se... peace out :D PS. SLIKE SU PRE :D
Hvala :) , novci nisu u pitanju u pitanju je ljubav i hobi tako da jebes eure ^^
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GanjaPower

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Skidam kapu drugar.

Grow je savršen. WW i BB mi se posebno sviđaju.

Samo rječi hvale imam za tebe,ozbiljnost ispunjavanja posla i pripreme svih parametara i uslova za uzgoj. Biljke se ne žale na ništa, jednostavno savršeno.

REP +
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Mene sad samo zanimaju smoke reportovi,i de molim te nemoj ga štedit daj opis higha a ne samo sativa high ili indica stoned jer to su prebanalni odgovori koji ništa neznače!Biljke su predobre i za organizaciju svaka čast i rep + od mene isto tako!pozz i sretno i daj nekih slika gotovih hedova da vidimo kako to izgleda izbliza,kristali i tako to hehehe :)
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
I meni se čini da patuljci trebaju još mjesec dana bar jer se fakat isplati pričekati malo više...
Čitao sam da su groweri s papayom jako zadovoljni za vanjski uzgoj i može narasti jako velika.
pratim.. na jugu je sunce i dobro vrijeme tako da će to biti čini mi se A+ klasa.
do 9. mjeseca će biti čudovišta, a kad počnu hedovi imat' ćeš dovoljno za više od godinu dana čiste uživancije.
sretno i pamet u glavu!
poz
boz :sun2:
 

Blodeuwedd

Aktivan Član
25.03.2010
101
10
0
44
Jako lijepe i zdrave biljke. i što je najbitnije, puno ih je i više je vrsta.
Ti češ na samo birati muziku na cd-u nego i radilicu u svojem tijelu.
prekrasno...
rep +
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Sretno kompa ! bacit cu jos koji pogled da ti dam i neku kritiku , uglavnom najvise se veselim degustaciji !
sta drugo rec ovo sto sam pogledo na 20 sekundi cini se prekrasno, bitno da su zdrave.
 
16.05.2010
34
0
0
40
Stvarno su lepe:)
Dobro sam video da su kante od 10l?U zadnjih tri godine i ja sam u takvim kantama radio outdoor ali bijke nikad nisu bile visje od metar.Po meni su te kante male ali ako dobro gnojis bice super.Ali imas dosta bijaka pa to nije ni toliko vazno.
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Da kanta od 10L ali neka za ovu god da se malo nauci :D
inace od ovih sorti sto sam vidio radio sam psiho i sweet afghani i psiho je iso 3m u visinu al sam iskopo rupu i ubacio 40L zemlje unutra. Nebi se cudio da je islo i do 500-700g
Ma kad su male kante od 10L jedino je zajebancija jer sunce to brzo osusi pa treba zaljevati svaki dan ako ne i dva puta dnevno. A biljka od 1m je ok ako bude zdrava do kraja.
Imo je moj frend na prozoru u kanti od 10L i fino je dobio oko 40g po biljci, i to onaj sour jack iz aliena :D
aj samo laganina i bez zurbe i sve ce biti ok.
 
02.06.2010
18
8
0
36
kholagrower je napisao(la):
Stvarno su lepe:)
Dobro sam video da su kante od 10l?U zadnjih tri godine i ja sam u takvim kantama radio outdoor ali bijke nikad nisu bile visje od metar.Po meni su te kante male ali ako dobro gnojis bice super.Ali imas dosta bijaka pa to nije ni toliko vazno.


Kante od 12 litara za low rydere i easyrydere njima ne triba vise , a ostale biljke su u pitarima od 70-120 litara :p
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ma prika ništa to nije puno, samo rokaj!
Na kraju od cca 30 biljoza komotno možeš dobit da ti potraje jednu-dvije-tri godine dana s s tim da su oko tebe svi veseli ;)
Nakon cca 2 godine curinga žiža već polako odlazi tako da imaš dvije godine da to potrošiš.
Nemoj ih puno gnojit' tako da okus bude bolji bar kad ćeš već imati puno...
sretno i polako...
peace
boz :sun2:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Cro_grow neznamo šta da radimo s tobom po pitanju članka 16. pravilnika foruma, ugrožavaš sigurnost vutre org i njezinih članova, a ponajprije sebe, povečavajći potencijal zanimanja čuvaoca zakona tko si, što si, gdje si i gdje je tvoje brojno bilje... privlačno za članak u novinama. U svakom slučaju nije ti nimalo pametno vodit dnevnik o tolikom bilju.

Imaš m.uda do koljena ili premalo sive tvari u glavi.