Brutalni outdoor 2010

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.06.2010
18
8
0
36
Bok svim growerima , ovo je moj prvi post ovdje na vutri ( bija sam ovde davno ali nisan postao samo san čita^^)
Evo ovako posjedujem 8 vrsta s aliengrowshopa a to su :
Nirvana WW
Nirvana Papaya
Flying Dutchman G-Force Fem
Dutch Passion Blueberry fem
Lowryer fem
Easyryder fem
Sweet seeds Afghani s1 delicious fem
Sweet seeds Psihodelicia fem
(380 eura s shippingom ):pat:
Ukupno je 55 Komada sjemenki , od kojih je 40 germiniralo i u fazi je vegetacije ( plantane 1.4)
Djevojke se odlicno razvijaju , MORAM NAPOMENIT DA SU SVE BILJKE OUTDOOR !!!
Uskoro stizu i slike .
Moje pitanje je sljedece sta mislite o ovim svim sortama OUTDOOR oce li bit ok??
Uvjeta imaju 110% : od zemlje , vode , gnjoja pa do 12 sati sunca dnevno !!!
I naravno treba mi malo ohrabrenja od brace growera !!
BTW lowryderi i easyryderi vec imaju klipse brutalne i gotovi su za 3tjedna max :D !!
Svaki comment je dobrodosao ! Poželite mi sreću jer će mi trebat... beskrajna....
:sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2:
 
02.06.2010
18
8
0
36
1.Sve su fem osim Nirvana Papaye i Nirvane WW
2. Zasto tako puno ? Pa iman uvjete , i kad već riskiram zasto ne riskirati kvalitetno i kvantitetno :D zar ne ? A i bit ce lipo na kraju grow sezone imati 8 razlicitih sorti...
3.Slike stizu za par dana ( Moram kupit dobar digitalac ) :)

4. HVALA NA POTPORI !!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Sretno lik i pametno!
Imam vani oko 15ak biljaka i to mi je već lagano too much, a stiglo mi još genetike...
Najbolje je growati za sebe i prijatelje, a neka se ulica snalazi kako zna...
poz
boz :sun2:
 
02.06.2010
18
8
0
36
Hvala , molim samo comments posto su sve outdoor dali je to gg , vlasnik alien grow shopa mi je reka da bi samo "moga" imat problema sa blueberrijima outdoor zbog nekih mutacija ( nisan ga dobro razumija )
 

Krejzy

Aktivan Član
22.02.2010
327
25
0
33
Svaka cast sto imas **** ic u toliko kvantitetan uzgoj, pamet u glavu i drzim ti fige da ti grow prodje bez problema :pat:

a i kad to sve procvjeta bit ce doslovno rajski vrt :sun2:
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Moze sve out , narocito ako redovno vodis racuna o njima. Inace si sebi napravio veeelik posao , sretno ....i daj pikchrs
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Sa tom pustom genetikom bi treba osigurat sjemenke bar za idučih 10 godina.
Razmisli o tome ili i dogodine razveži kesu, ali puno previše je to para, brdo karamela sa preljevom.
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Mogao si kupit upola toga vegetirat prije proljeća, LST-irat (čak provjerit koje su fem a koje ne) napravit od svake 10 ak klonova i stavit ...

moj bože... trošenja para

good luck, iako previše za grow ako nije blizu tebe inače si u jebadi ako nemaš izvora vode.......kraj njih
 
02.06.2010
18
8
0
36
Da sam napravija sebi posa , svjestan san . Ali isto tako posto je ogroman posa olaksa san ga koliko sam god moga tj. sta san radija radija , vise ne radim samo ih dojden pogledat ...vidit cete kad dojdu slike za koji dan .... sve je 100% postavljeno uredno .... isao sam toliko daleko da na svake 3 biljke ima jedna bacva od 300 litara puna vode i iz nje vode okiteni direktno u svaku biljku zasebno i svaka ima svoj regulator ( tj . špina po dalmatinski ) , pitari su u prosjeku od 80-100 litara , 50 % kupovna zemlja iz dućana , 50 % humus od hrasta , stavija san malo šljunka za rahlost zemlje i naravno povrh svega toga biogel kao osigurac u ovim nadolazecim ljetnim danima :D
to sve je u planini i samo Gorska Služba Spašavanja moze doc do njih , tako da napravija san sve uvjete koje san bija u mogucnosti da sve bude 100% ok , sad je na majci prirodi da ucini svoje ^^
eto ga decki keep you updated

/edit : novci su bili najmanji problem , ljubav je na prvom mjestu

jedno pitanje : koliko mogu ocekivat od bb outdoor
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
dalmoš nan se opremija:)
Računaj 100g po biljci ali to je nagađanje.Netko če izvuči 500g-1kg.Nema pravila,samo briga i dobra volja,koliko im pažnje daš toliko če te nagraditi.
Samo polako,i slike šta prije:)
 
02.06.2010
18
8
0
36
Postavljene su zamke oko boksa , tj boksova , razni vrste borova zavezanih zicom ,pa trapule na konope da znam jeli ko prosa , lazni putevi u travi itd , a poskoka se ne bojim jer djecu obilazim STRIKTNO po noci , a zmija po noci nema :)
slike brzo danas je praznik pa nemogu doc do dogitalca sutra idem po njega
 
22.04.2008
32
0
0
34
nista postaj slike da se radujemo... :)
bice i mojih slika uskoro pa cete mi reci kako vam se dopadaju moje ljepotice,imam 2 biljke AK 47 i jednu purple haze :D
 
02.06.2010
18
8
0
36
Evo ga ekipa stigle slike ....

whitewx.jpg
- White widow




Uploaded with ImageShack.us - White Widow





POGLEDAJTE OSTALE SLIKE NA DRUGOJ STRANICI !!!!!