Bubba's Gift HSO

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.12.2017
13
96
13
Podatci, opis i ostalo

Sadio prije dvije godine. Gnjojivo bio bizz. Svjetlo roleandro led cob.

Raste sporo tokom vegetacije a u cvjetanju se ne izduži puno ali to i nije neki problem jer cvjeta brzo i obilno. Ono što se ne utroši na cvjetanje valja utrošiti na vegetaciju kako bi biljka bila dovoljno velika da dovoljno prinosa.

Imao sam nekih problema s hermijima ali kontam da je to bilo do mene jer su mi i biljke u growu nakon toga bacile nekoliko muskih cvjetova. Imao sam ih tri i sve su pohermile. Razmišljao sam čak i da ih bacim ali na kraju nisam. Teško sam ih osakatio i odlučio da izguram do kraja i, iskreno, nije bilo ni tako loše. Naprotiv osjećao sam se kao da pušim onu travu od nekad kad si morao paziti da ti sjemenka ne uleti u joint i ne pravi kokice.
Budovi su bili tvrdi i veliki i bez puno lišća. Poput piramida.

Dok je rasla nije uopće mirisala na travu. Ne bih znao ni sam reći na šta je mirisala, ali nije bilo onog oporog, prepoznatljivog skunka. Možda tek u tragovima. Za trimanjem nije bilo gotovo ni potrebe jer sam ih toliko ogulio da skinem muške cvjetove da na kraju nije skoro ništa ni ostalo. Stabljika i budovi.

Mjesec dana u teglama i miris je bio ..... Whooouoooouuoouauaaaaa!!!!
Kokos. Ananas. Slatko i aromatično. Tropsko voće.
Sjediš i mirišeš.

Rad je bio čudan. Popušiš dovoljno i skroz si aktivan, radiš sve , glava čista. Popušiš previše i ne mičeš se kauča. A popušiti previše nije bilo teško jer te okus vuče na još, još i još. Za opuštanje super trava i za impresionirati ekipu okusom i mirisom.

Ostalo mi je još sjemenki što sam povadio iz budova. Ne znam da li da ih sadim ili ne. Kontam da ih mogu saditi ali s druge strane bojim se hermija.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
U mom slucaju pre jednostavan za uzgoj, Nikakvih problema nije bilo. U vege je bio nesto sproriji ali zato je stretch bio veliki.
Dok ljudi govore kako voli malo hrane ja sam mu davao vise i nije se bunio uopce.

Prinos je bio prilicno dobar. Vrhovi veliki i debeli, tvrdi i puni arome. Dok je rasto imao je predivan tropski miris, sad kako se kurja vec nekih tjedan dana pocinje dobivati neki skunky miris, ali budi se i tropski miris nazad.

Rad mi je nekako previse narcotic za moj ukus (Kolega s manjom tolerancijom mi je rekao da ga je paranoja oprala), Nakon toga dolazi neki opustajuci osjecaj koji prilicno dugo traje i kod mene s vrlo visokom tolerancijom. Ugodan za pusit cjeli dan ako imate dobru toleranciju. Ako ne samo uvecer :razvaljen::

Kroz koji dan cu radit ulje od trima i popcornova, također moram naglasiti da je trim izuzetno kvalitetan, pun šečera gotovo kao i cvvijetovi.
 

Prilozi

  • bubba (1).jpg
    bubba (1).jpg
    221,2 KB · Pregleda: 98
  • bubba (2).jpg
    bubba (2).jpg
    252,4 KB · Pregleda: 88
  • bubba (3).jpg
    bubba (3).jpg
    312,1 KB · Pregleda: 82
  • bubba (4).jpg
    bubba (4).jpg
    233,1 KB · Pregleda: 75
  • Hmm (2).jpg
    Hmm (2).jpg
    168,6 KB · Pregleda: 94
  • Hmm (3).jpg
    Hmm (3).jpg
    188,8 KB · Pregleda: 96
  • Humboldt Bubba's Gisft (4).jpg
    Humboldt Bubba's Gisft (4).jpg
    311,7 KB · Pregleda: 106
  • Humboldt Bubba's Gisft (5).jpg
    Humboldt Bubba's Gisft (5).jpg
    340,1 KB · Pregleda: 101

Jednomsemora

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
19.06.2018
1.990
18.969
358
Bubba's Gift Humboldt je strejn koji kvalitetom i svojim dejstvom zaista zasluzuje svako postovanje. Definitivno nije za pocetnike a i one malo iskusnije "poljulja". Opravdao je definitvno svoju reputaciju "udaraca". Kratko cvjetanje, ne puno zahtjevna biljka, zalijevanje jednom gnjojivo, jednom voda odlicno joj odgovara. Hedovi tvrdi kao kamen, odlican prinos i bez ikakvih problema je isao od pocetka do kraja . Miris je tropski, jako aromatican a sada kada je iskjurana izgleda kao "hashish" kada se izmrvi, tamno smedja boja al nevjerovatno ljepljiva i smolasta.

Humboldt prica o (slucajnom) nastanku Gift-a:

Još 2008. godine uzgajivači Humboldtovog sjemena slučajno su otkrili ovo čudo kad su omogućili mužjaku Bubbi pre-98 da se ušulja u uzgajalište puno ženskog Božjeg dara. Kad se rodio, odmah su znali da imaju posla s pobjednikom i proveli su godine usavršavajući ove elegantne dame kako bi im omogućili zadivljujući primjer genetske profinjenosti kakva su danas.

IMG_20191128_190856.jpg IMG_20191120_190531.jpg

IMG_20200108_185356.jpg IMG_20200228_180200.jpg

IMG_20200228_175835.jpg IMG_20191113_194630.jpg
 
21.12.2017
13
96
13
Da. To je ono što sam zaboravio. Boja hedova je bila predivna. Tamno zelena, tamno ljubičasta poput prezrele trešnje. Definitivno impresivnog izgleda.

A i taj opuštajući osjećaj je bio tu. Nekada sam je kuhao s mlijekom ujutru kada bih radio s ljudima koji mi ne odgovaraju po karakteru i dan bi prolazio sam od sebe. Opušteno i ležerno bez problema i nervoze. Sve do mora ravno.