Foto Bubble Gum - 2020 - Linda Seeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.07.2018
65
242
33
24
Mordor
Pozdrav ljudi treba mi savet. Ovo možda i bude poslednji updejt ovde. Uglavnom, moj sajt se nalazi u šumi pored njive koja je odmah uz put ali je jako zakrčena i niko tu nikad ne kroči. Dobio sam dojavu da su u 2 ujutru na istom tom mestu pored te šume bila dva auta marka nije prepoznata ali bili su sice i crvene boje, crveni je imao na zadnjem staklu “beba u autu”. Takođe znam da u supu postoje dva civilna vozila sive i crvene boje sad ne znam da li se na njihovim nalazi ta oznaka. Bila su blatnjava i sporo su se kretala ka izlazu iz njive. Proteklih dana me užasno pere paranoja za koji dan treba da obiđem sajt i predomišljam se, ne znam da li su bili tamo jer je moguće da me je neko video kako tuda često ulazim i prijavio me.
Planirao sam ili da dođem u oktobru novembru kad sve bude gotovo i samo pokupim, ili da obustavim celu akciju.
Help.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Ne prepuštaj ništa slučaju. Provjeri njihove aute, sigurno su nekad parkirani kod stanice.
U outdooru nema potrebe obilaziti svakih par dana, samo riskiraš nepotrebno. Uz dobru pripremu zemlje možeš to svesti na jedan posjet mjesečno.
Ono najbitnije, kada udeš do biljaka, nikad, ali baš nikad ikad ikako ni iz bilo kojeg razloga ne nosi mobitel sa sobom, ljudi strašno podcjenjuju koliki je mobitel faktor. Mobitel je prelako pratiti, prisluškivati, i iako praćenje lokacije nije legalni dokaz na sudu (osim ako imaju dokaze pa su dobili nalog da te prate), može im olakšati posao u sačekivanju...
 

vamzemaljac

Aktivan Član
10.06.2020
105
342
63
33
Brate ko ce ti sta, ja nebi svoje biljoze ostavio makar tamo bio medvjed a kamoli covjek.. odes tamo, ako ti se neko mota po sajtu, polomis ga, ako je murija bjezis i cao, super jednostavno. u najgorem slucaju kada ulazis u sumu stavi masku ali to su teze brije, odes tamo i ko ce ti sta, nece tebe niko pratit zbog biljoze jedne i nadgledat mjesto.. 100% a ako ti se neko muva, polomis ga.. sretno
 
08.07.2018
65
242
33
24
Mordor
Evo ovako stoje stvari. Taj isti crveni auto je bio pre neku noć tamo što me je uverilo da nije sigurno murija jer da jeste ne bi bili toliko očigledni. Bio sam danas sa maskom i rukavicama i nije bilo nikoga niti ikakvih tragova ulaženja. Zalio sam je sa 7 L vode 80ml slavola, kap hesi vita i 6g yare. Osušila se jer nije dobijala dovoljnu količinu vode dobrih 25 dana. U visini je skoro 2 m ali širina zaostaje. Ovaj updejt će biti bez slike al na sl ću poneti kameru tako da samo oprezno idemo jako!
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Brate ko ce ti sta, ja nebi svoje biljoze ostavio makar tamo bio medvjed a kamoli covjek.. odes tamo, ako ti se neko mota po sajtu, polomis ga, ako je murija bjezis i cao, super jednostavno. u najgorem slucaju kada ulazis u sumu stavi masku ali to su teze brije, odes tamo i ko ce ti sta, nece tebe niko pratit zbog biljoze jedne i nadgledat mjesto.. 100% a ako ti se neko muva, polomis ga.. sretno
Super plan, ako imaš 16 godina i odrastao si na Hollywood filmovima...
U ovom hobiju se radi u ninja stilu, nije ovo divlji zapad. Sretneš nekoga i 'polomiš' ga iz vedra neba? Super, sad imaš prijavu za fizički napad, pa još nađu biljke (ako još nisu) i to je kao 2+2...
Ako te policija čeka, samo sanjaj da ćeš pobjeći. Na takve akcije ne izlazi manje od 10-15 njih, sakriveni su i raspoređeni, i najvažnije od svega, očekuju te, znaju kojim putem dolaziš i odlaziš. Pusti sanjarenja, stani nogama na zemlju jer ovakav nerealni i bahati pogled na stvari će te brzo uvaliti u probleme.
Ako postoje bilo kakvi sumnjivi znakovi, za**bi sve, nijedna biljka nije vrijedna kazne ni razvlačenja po sudovima.
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
ne moraju cak ni da budu u sacekusi,mogu postaviti lovacku kameru koja salje direkt na mob ili komp slike...pa se ti onda rvaj sa kamerom...
pa nedavno je jedan clan foruma i nasao kameru,sreca pa nije slala slike direkt nego je bila na memorisku,pa je momak unistio,imao je srece...
 

vamzemaljac

Aktivan Član
10.06.2020
105
342
63
33
@metalmaniac Druze ja gledam filmove i serije haha ali ako ti mislis da bi zbog jedne biljke bilo njih 10-15 rasporedjeno po sumi onda si dimio dmt i gledo holivud kakvi ninja stilovi, udjes u sumarak, brines se o malima, ako vidis koga pobrines se da ne prica.. Prije bi bilo ovo sto sasa kaze
 
08.07.2018
65
242
33
24
Mordor
ne moraju cak ni da budu u sacekusi,mogu postaviti lovacku kameru koja salje direkt na mob ili komp slike...pa se ti onda rvaj sa kamerom...
pa nedavno je jedan clan foruma i nasao kameru,sreca pa nije slala slike direkt nego je bila na memorisku,pa je momak unistio,imao je srece...

Zbog ovog razloga i nosim masku preko celog lica, toga sa i najviše bojim. Verujem da ako me nisu videli da radim išta oko te biljke ne mogu mi ništa, možda se varam. Al moja logika je da sad slučajan prolaznik nađe biljku i sačeka ga murija da mu ništa ne mogu
 

vamzemaljac

Aktivan Član
10.06.2020
105
342
63
33
Ma druze nista ti ne mogu, odes tamo prosetat ko fol, bacis izvidjaca, ako ti se netko mota, odes navecer i presadis.. al iskreno ne vjerujem da bi zbog jedne biljke i da murija nadje, niti postavila kameru niti ista jer to ipak jedna biljoza.. ja imam iskustava sa drotovima i znam na sto bi trosili resurse a na sto ne.. da su ti to panduri nasli odavno bi iscupali ak je jedna biljoza.. sto posto.. da ih je par onda bi im se isplatilo pratit itd itd.. siguran si samo baci izvidjaca druze i bez paranoja, ne mozes ici na sajt u paranojama, to je krivo.. uvjek budi spreman na sve i pri sebi jer ako si u paranoji ode sve u *****.. Kako god, ti nemas frke niti ce te ko dirati.. a to sto su bila auta u sumi, vjv je neko stao tamo smrkat ili dimit djokicu ili neki *****, nebi dva auta bila zbog biljcice.. kako god samo chill i imas sve pod kontrolom @Aragorn
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Recimo da živiš u pograničnom području gdje su šume i putevi prepuni foto zamki zbog izbjeglica, pandura ima iza svakog trećeg grma, dronovi lete na dnevnoj bazi... Naravno da će uhvatiti priliku da si dignu statistiku i opravdaju dnevnice, ipak je to "proizvodnja droge", koliko god mala bila. Padali su ljudi i zbog jedne biljke, nemojte si mazati oči lažnom sigurnošću.
Malo prošvrljaš oko sajta, još ako imalo sumnjivo izgledaš, i eto ti problema, pa se onda vadi (a da ne govorim ako još imaš vodu ili neki alat kod sebe, odmah je jasno kud si krenuo)...
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
Da al sve pada na sudu,moraju te bas uhvatiti da si oko njih nesto “radio”
zato te i cekaju da krenes,ili si vec kao sto kaze @metalmaniac sa vodom,torbom,alatom,prehranom itd...i cap,gotovo.
ja sam si mislio nabaviti lovacku kameru sa direktnim prenosom ma mob,da je postavim blizu sajta,moze robije spasiti a sitna lova kad pogledas koliko te obezbedjuje...i kupicu je sigurno...
 
08.07.2018
65
242
33
24
Mordor
110. Dan

Flowering 5. dan

Konačno je ušla u cvetanje, obzirom koliko sam je obilazio i zadovoljan sam kako izgleda. Krenuću češće da je obilazim sada dok je u cvetanju. Danas sam joj dao 8g yare za vege jer nisam znao da je ušla u flowering tako da sl put ide 15-30-15, 2 kapi hesi vita i 100 ml slavola na 10 L vode. Evo i slika

9D216203-8E69-4A53-854F-C855402A6CCA.jpeg
800E5068-F646-4C89-AF88-4A066899440C.jpeg
21E7227C-FC61-4434-AC95-8F2B4DE80E6A.jpeg