Bubble hash - jeftina i jednostavna kućna metoda

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
@irieman daj reci jesam izgubio puno na kvaliteti ako sam drzao samo nekoliko dana u iso alkoholu? Jednom sam ostavio samo 24h i bio je bolji rad nego ono sta sam drzao 3,4 dana, istina i materijal je bio bolji al ne drastično
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Pošteno, hvala.. Pitam jer vidim da ekipa drzi tjednima što po meni nema nikakve logike pa kontam mozda sam propustio nesto a da ni svjestan nisam.. I ja sam radio i u etanolu i u iso, i nikakvu razliku u potenciji nisam vidio kad bi namakao par minuta i kad bi mi ostalo par dana, pa čak je bolje bilo i ljepse mirisalo kad je kraće stalo osim što bi bilo crno kao katran..
Zahvaljujem jos jednom na odgovoru :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ima, no cini mi se da je rano skinuto jako, pa je moje miljenje da se u mraku naopako objesi na hladno mjesto, da se polako suši, sazrijeva, bar 10 dana...
koliko će još robe nadoć neznam, izgleda prerano ubrana meni nekako.....
bolje nakon suenja i curanja u kesi nekoj crnoj to podimit laganica kako je ili u kolač...
haš mi nekako nije sistem za ovo...mozd se i varam....cuces nekog s mozgom poslje mene...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0 and Badi

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
nisi trebo, ako liše odlazi ona ga koristi onda koliko može, sad ćeš osakaćenu, mrtvu trazit da sazrije a lakše joj bilo da se muči s korjenom još, streseš ju malo, smanjiš režim drastično, ovako, neznam...probaj, nečeš umret a i značeš za poslje ;)