Bubble hash - jeftina i jednostavna kućna metoda

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.162
8.967
258
Harare
shitexpress.com
Nisam ja tebi ništa rekao i tvojoj metodi irieman, jedino da sa tim filterima za kavu nećeš puno toga uspijeti, a i kvalitet je loš, i ono što sam izvlačio sa tim filterima za kavu, to je za mene mulj, rađe onda poslušati @h0nda i uzeti filter od 125 mikrona, i kupiti mrežu od 60-70 mikrona u pet šopu protiv komaraca koja ide zadnja a prva od 125 da pokupiš grubi materijal, a onaj fini, CREM DE LA CREM ostane u 60-70 mreži..
Kod mene pakovanje filtera za kavu koštaju 2-3-4 eura, a treba mi skoro čitavo pakovanje u jednom runu, znači kada 2-3-4 puta radim bubble hash, izađem na istu cijenu, isto kao da si kupim bagove ili par različitih mreža..

• Sviđa mi se
Reactions: mr.Smooke_Allot

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
614
2.595
163
probao sam ovu metodu prosli tjedan ali sam zeznuo jer se protok vode zacepio i onda je samo stajalo tako do jutra.
nije bilo nikakve promjene pa sam isao napravit rupicu da prodje voda ali ni to nije upalilo pa sam cijelu teglu toliko izokretao da je na kraju sve procurilo izvan nje a na filteru je ostalo jako malo hasha, s tim da mi se zaljepio jedan dio toga za filter, i nije se moglo skinuti... barem ja nisam mogao. moguce i da je do filtera. za sljedeci put cu jos vidit ali probat cu naci ili tu mrezicu od 125 mikrona ili one bubble vrece, ovisno o cijenama i kako uspijem naci.
eh sad, ne kazem ja da ova metoda nije dobra, nego je ja nisam znao kako treba obavit :D ali zbog filtera cu trazit nesto drugo, ovo se sve poljepilo pa ako su cijene na kraju iste, sto da ne

Talicni

Aktivan Član
27.06.2015
90
261
53
Yes, desava se cesto to. Samo stavi novi filter, ustvari za tu kolicinu bar 2-3 i polako sipaj, ako opet naglo ili prepunis desice ti se isto

• Sviđa mi se
Reactions: ledeni6

h0nda

"easy skanking"
Poznanik Foruma
02.03.2016
1.788
7.722
258
Ne moras nista vise filtrirati ostavi tu vodu kako je neka se slegne dolje talog tj. trihomi vodu od gore izvuci necime i ostavi da se to malo sto ostane osusi i pokupi hash!

06.02.2018
128
221
43
Hvala @h0nda evo i prije nego si napisao ja rekoh isifonirat cu gore vodu skoro do dna pa ostatak ostavim na radijatoru pa kad ispari sastruzem sa dna i gotovo,
Inace veliki fan sam Hasha i zato se zajebavam s tim, ali iduci put kupit cu vrece i suhi led, jer ovo sto sam radio danas je fusarenje.
Ugl. Hvala obojici

[email protected]

...
Poznanik Foruma
08.02.2011
1.574
7.322
258
Galapagos( na Antartici)
Uh ak netko moze pomoci,
Filter za kavu pukaodok sam cijedio
Ostalo ovo na slici
Dal se nekak moze to spasiti?
Inače se umjeso filtera za kavu mogu koristiti oni papirnati ručnici, ne oni bas najjeftiniji mada i najskuplji nisu skupi. Praktično su krpe.. ali bitno da nema aroma ili bojila u njima.. Cjedi brže nego Coffee filteri, ja sam radio. iso hash tako a vjerujem da bi i ulje isto moglo...treba ih staviti samo u cjedaljku i nece se raspast, iznenadi koliko bude čvrsto i nakon cjeđenja..

h0nda

"easy skanking"
Poznanik Foruma
02.03.2016
1.788
7.722
258
Sve ti to ovisi od kolicine trihoma na biljci i materijala koji si stavljao, jedino ako nisi ostavio da se fino slegne onda lako moguce da si dio i izbacio sa vodom, inace puno bolji od filtera za kavu su filteri za boju 125mikronski a nade ih se i u drugim velicinama!

• Sviđa mi se

Usted Kief

Aktivan Član
28.11.2018
163
437
63
Ljudi, za cijeđenje probajte one "poklopce" s mrežom od čelične žice koji se stavljaju na tavu da ne pršće ulje na sve strane dok se smudi mesina. Ima ih u svim tržnim centrima na odjelu šerpe, lonci & ostalo. Ako oblik/veličina ne odgovara, izrežeš mrežicu i postaviš je na kakav hoćeš okvir. Nije to najfiniji filter, pa ja stavim dvije mreže jednu preko druge, ali jednu pomjerim malo u stranu da se ne poklapaju, i tako cijedim iso hash. Super rezultati, ukupan trošak 4 eura. E, sad, kod iso hašiša je drukčiji princip, na filteru treba ostati smeće, a ovdje treba ostati haš. Nisam radio bubble ovom metodom, ali kontam isplati se pokušati.

• Sviđa mi se

Stanaccc

Aktivan Član
03.10.2018
621
3.682
163
Namjeravam radit ulje RSO metodom. Jel se može nešto dogodit ulju, ako ostavim i neprocjedim djiku kroz filtere za kavu. Procjedim kroz gazu i u kuhalo za rižu! Pošto je za gušt, ne smeta malo zmazanoče. Ionako, samo mislim pušit!

21.06.2018
121
224
43
30
uzmi lepo onda stavi i hedove i rastvarac da prenoce u zamrzivacu i onda radi sa hladnim tako ces minimum biljnih voskova masnoca itd imati u ulju. bice manja ukupna kolicina jel vosak zna dosta da da na masu ali ces imati mnogo potentnije ulje gram za gram, i manje ti treba prijatnije za konzumaciju zdravije itd

• Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

Stanaccc

Aktivan Član
03.10.2018
621
3.682
163
Ja sam mislio, da radim hašiš od ulja!
Gledao sam na yt kako lik uvalja kif u smolu. Tako se je nekada radio hašiš(nakon lupanja o kamen sa djikom). Ali nisam naletio, da je netko na našim prostorima to radio. Od mojih ako je i netko radio, nemogu ih pitat, jer samo 1 osoba zna šta radim!
To je disel strain, pa ču skoro sve u ulje za rekreativnu aktivnost ::grupnjak::
NL i auto Jack Herer uzgajam, a za te dvije sam čuo, da daju dobro ulje. Tako, da sljedača tura, mora biti čista i za medicinu!
Hvala na odgovoru, sve su to dobre informacije :thumb: