Bubble hash - jeftina i jednostavna kućna metoda

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Talicni

Aktivan Član
27.06.2015
137
668
93
Uf.. hvala za recept. Moram da kazem da je ovo haos jedan. Napravio sam jedan test uzorak od onako sake jedne, dobio oko 0,6 suvog, tvrdog hasa. Udara kao malj i jedan od boljih sto sam pusio u zivotu. Od ovih 0,6 lagano moze da se izvuce 10-tak puta za lulu tako da sam prezadovoljan. Inace u trim sam dodao sve one one manje i srednje hedove tako da je ispalo da ima vise hedova nego lisca. Mogu da zamislim sta je kad se stave oni najveci hahahahahaha. Topla preporuka svima
 

Soze

Aktivan Član
20.02.2018
107
268
63
35
:spliff:Dobro bi bilo ako neko ima slike, da obnovi prvi post ili nakaci link neki korak po korak kako ovo napravit :spliff:i interesuje me ovo kad se napise od trima- to znaci od lisca koje se baca ide hash, ili je pak trim istriman hed pa se od njega pravi?
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
@Soze prouci temu malo pa ce sve biti jasnije, generalno sve na cemu ima trihoma mozes ubaciti, sigurno da ako stavis samo lisce da ces dobiti manje kolicinski i manje potentno nego ako napravis od najboljih vrhova!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Nogud

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ja vam samo preporučujem da isperete materijal prije pravljenja hasha, jer na kraju pušite dosta prašine :D
Ne sad prati, trljati rukama, nego umočiš npr jedan popcorn bud u kantu vode, samo da spane ta prašina sa njega, ofc izgubiš neš 1% trichoma, but who cares, bolje i tako nego pušit dlačice i prašinu..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zxw

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Dobro je i ispalo ako je cisti trim, kad se nakupi popcorn vrhica onda bude i vise hasha na kraju, a pogotovo mi djeluje da su ovi uzgajani pod ledom bogatiji kristalima naspram hpsa pa se nakupi solidna kolicina finog shita.
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Sa tim filterima je isto ko ići kopat čačkalicom rupu u zemlji od 1 metar dubine.. znači glupost i samo uništite trim a dobijete skoro ništa, x puta sam to radio i x puta nisam dobio skoro ništa, zar nije bolje odvojiti 19 eura za ovakvo nešto
Sa ovim bagovima sam znao iz znatno manje količine trima i popcurn budova izvući 3 puta više nego sa tim filterima, a zadnji puta kada sam radio buble hash, imao sam negdje oko 35-40g friškog trima i popcurn budova, i eo što sam izvukao, skoro 8g haša, i to kakvog haša, 0.3 bilo dovoljno da zakuca 3 osobe... ::lulamira::

2eaabbc3-6c82-4f64-a543-aff7284a2586.jpg
 
19.03.2018
75
55
18
Ja ti ovako imas i na yt video ali nmvz

1. Znaci od svega sto je potrebno na pocetku znaci dvije posude ili posuda zavisi koliko trima ili cega vec imas ili lonac i unutra puno leda ili smrznuti trim ugl voda treba biti cim hladnija.
2. Sa mikserom ili metlicu na busilicu i mjesati 15 do 20 min.
3. Sav taj trim koji ostane u toj vodi iscjedis kroz neku gazu npr. koju si preklopio par puta, u istu vodu
4. Ostane mutna voda i nju izlijes u neke prazne posude , zavisi koliko imas vode
5. Prije izlijevanja stavis na te prazne posude opet preklopljene gaze i necime ih zavezes na posude da ne propadaju sa vodom, nekom gumicom ili ljepljivom trakom
6. Kada si izlijao vodu maknes gazu i stavis posude na neko vise mjesto nekih 1m i ostavis da odstoji barem 8 sati minimal minimala, ja ostavim nekih 12 sati barem da sav talog padne dolje
7. Nakon tih 12 h uzmes neku posudu i crijevo promjera nekih 1.5cm, 2cm i sifoniras vodu, kao kad krades benzin ::umirem::::nono::
8. Ostavis malo vode iznad taloga da ne usisas talog i istu stvar ponovis barem jednom ili vise puta jer ti shit bude malo cisci i kada isifoniras tu vodu, ove sastrane sitne dijelove lisca pobrises sa maramicom
9. Kada si zadovoljan, isifonirao si svu vodu znaci tih nekih par cm iznad taloga ostavis posudu da se jos slegne talog
10. Kad se slegao uzmes bunt ubrusa i samo umocis u preostalo vodu, kada se namocila promijenis i uzmes suhe ubruse.
Ako ti ostane na ubrusu shita biti ce ga jako malo jer je ubrus mokar i nemoze se zalijepiti.
11. Preostali talog sa zlicom na tanjuric i ubrusima pritisces da izade preostala voda
12. Oblikujes ga po zelji, malo je teze u pocetku, i ostavis ga da se susi ili ga nasjeckaj na komade i ostavi da se osusi zapravo ces dobiti kief tako
13. To je to samo zapali upaljacem kada ides pusiti jer se lakse trg

Slike nemogu postati..

Pardon ako vec negdje napisan ovaj nacin stvarno neznam nisam uooce listao
::listomahanje::
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.661
11.876
358
Socotra Island
eelslap.com
@420Florist Kao što je naglašeno u prvom postu teme ovo je metoda za ljude koji ne žele da kupuju ekstraktore, begove i ostale zajebancije, piju kući filter kafu i imaju trim sa kojim ne znaju šta će i vrlo brzo, uz jednostavnu metodu mogu da dobiju par pljugi vrhunskog haša. Izvini što nisi uspeo da išta napraviš sa filterima, prelistaj temu, gomili ljudi je uspelo, kao i meni više puta i nikad ništa nisam zajebao. Sve u svemu, nemoj da misliš da ne cenim tvoje mišljenje, ali na ovakve i slične postove kao ovaj iznad od @Pumpkinhead u ovoj temi gledam kao spam i bespotrebno pametovanje. Sve jasno piše šta, kako i zašto u prvom postu. Hvala :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi