Bubble hash!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kobi

Banned
Banovan
26.08.2013
75
188
33
Sta mislite o hashu dobijenom sa hladnom vodom...tj. ledenom i filterom za kafu...to mi deluje onako najjednostavnije da uradim kad krenem da trimujem biljke...ima par klipova na ytubu pa sam mislio da isprobam...ima li neko iskustva skorijih?
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Ja to radim ovako . Sa filterom za kafu nisam probao, mada mi deluje lako i verovatno cu nekad i to da probam.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedseeker

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
kak storate hash?
napravio sam ga, izrezao na komadice i sta sad snjim kad se osusi? stavim u neku kutijicu i zatvorim? u frizider? bilo gdje? jel treba presat u one celofane i sta ja znam?
jedan dobar komad mi je u frizeru jos, dal da ga pustim tamo ako ne namjeravam koristit ili bolje izvadit, otopit, spresat, isjeckat i posusit?

bubble man kaze da su gradacije 190, 160 i 120 lose i da to neki bacaju ili eventualno za hranu? jel to stvarno tak?

kad sam ga radio probao sam onu foru da se stavi na karton da upija vodu. koja greska, sljepilo se sve i kad sam skido se poceo kidat karton. nikad vise...

nije mi bistro kako po filmicima ljudi dobiju onu kuglicu i nekak zgleda koda je bez problema po rukama valjaju. moj se ljepi ko neostik po prstima.

nisam bas odusevljen stim vrecama i tim postupkom narocito zbog cjene tih 5 vreca.
predug/messy je postupak i puno materijala ostalo po vrecama zaljepljeno.
mislim da cu drugi put sav trim na hranu ili sijat.

lp
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
nisam te shvatio lood jer neznam sta je pomada pa neznam kolika je to kutijica.
jel to samo stavis unutra i poklopis ili je neko presanje/zamotavanje isto?
bitno mi je samo da ne pogrijesim negdje pa da mi to zapljesnivi. vjerovatno sam vec lose napravio sto ga nisam odma spreso i isjecko sitno vec onako vece komada cca 4-5mm. stoji mi tako vec 2 dana na zraku u cistoj sobi. vec je lagano pocrnio i izvana je suh, al neznam sta je unutra.
necu da ga mastim i radim kuglu jer je jako ljepljivo i nemogu stim nista previse ako ne zelim da mi ostane pola po prstima.
lp