Bubble hash!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Sam si rekao da ti je pitanje glupo i da znaš da industrijska ima 0.3% thc-a. Ne kužim šta bi ti izvlačio iz biljke koja faktički ni nema THC-a? Bolje naberi pa pleti košare ili šešire neke ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SiD
15.01.2013
12
4
3
44
Supreme nadam se da nisam zakasnio , al treba pustit da sazrije :D .... sta se tice alkohola , po meni to je onako nit smrdi nit mirisi ( mada smrdi bomba ako napravis kako treba xD )
Posto ti se ne googla mogu ti ja rec iz iskustva ... Znaci alkohol je za mene sekundarna shema .... jer recimo provjereno najbolja varijanta je napravit BHO , pa iz wax-a BUDDER ....kad ekstraktas vutru butanom , pustis ju da se osusi ( sto ne traje dulje od par sati posto nije rijec o vodi koja isparava iz biljke nego plin ) ...1. vutra smrdi do jaja , ima "cisci" miris, 2. vecina kristala ti evidentno ostaje na biljci koje opet moze nakon toga malo smrviti , utopit u alkohol i napravit jos jednu turu ludila .

ALKOHOL : - nakon vise pokusaja , shvatio sam da vecina ljudi radi sranje s alkoholom , tj . radi " krivo " .
Vutra se potaplja u alkohol , kao sto svi znamo , sad mnogo ljudi ce tu smjesu agresivno muckat , pa recimo pustat po 24 sata pa sta ja znam sta sve ne .... najcisci i najkvalitetniji proizvod se dobiva tako da potopljenu vutru u alkoholu lagano mijesamo ( ne mijesamo materiju u alkoholu predmetom , nego cijelu teglu ili bocu ili sta vec koristite lagano mijesamo( !!!LAGANO!!! rotiramo tipa u smjeru kazaljke na satu )) - ZNACI BEZ MUCKANJA !!! SAMO 30 SEKUNDI !!!! Nakon 30 sec precijedimo i naravno posto smo banditi ponovimo postupak bar jos jednom xD .
3. ispiranje obicno daje samo kief dok prva dva daju WAX .. Sad ono sta meni tu ne valja taj wax je brutalno ljepljiv i nepraktican ( osim ako volite lulice ) . Ponekad sam uspio procistit taj wax ( water purge ) u neku varijantu wax/charas ( znaci dala se napravit glista od toga i popusit se u rizli ) , dok ponekad jednostavno ostaje kao taj wax , kristal , nesto ... mada teoretski to bi se moglo procistit isto ko i butane way u badder ?! al nisam uspio xD ( kuvo ga skoro 2 sata i nista ostalo skoro isto, malo posvijetli i zasmrdi )
Kad se vutra mucka u alkoholu ili pusta dulje , alkohol pocinje navlacit biljnu materiju na sebe i zbog toga pocrni... ako idete na tu varijantu dobit cete malo na kolicini ali finalni proizvod je puno losije kvalitete .... a osobno sav taj crni "alkoholni " shit mi je fake .. moze se dovest do stanja da izgleda ko najbolja crna glista koju sam ikad probao iz amsterdama a ono nit mirisi nit ima film kakav bi ocekivali ... mozda bolje onda bubble radit, al opet ako radis ovo s 30 sekundi onda je to vec druga prica xD , al je dosta neprakticno...
General rule : Svaka sorta za sebe , svaki put je proizvod drugaciji , ponekad vise ljepljiv , manje, staklen ili ne sve ovisi :) pa sad ...
SAD BUDIMO REALNI LJUDI .... BUDDER IS THE BEST THING ON EARTH :D !!!!!! ako niste probali budder niste ljudi , ma niste zivi uopce :D !!!! tako do google BHO , i google BHO to BUDDER ;) ima na youtube jedna " balkanska " xD shema za bho di ti treba staklenka i filter za kavu nesto tipa " new way of making bho"(nisam siguran) ... works perfect ;) enjoy
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
ja sam na više mjesta pročitao kako BHO nije baš najzdraviji, Soma čak vjeruje kako je zbog BHO zaradio i probleme sa srcem...
ja ću se i dalje držati alkohola, ipak je manje otrovan i štetan... :)

što se tiče postupka, tu se slažem, dosta je nekoliko minuta, ako se rade 2 ispiranja, onda i manje (zato je meni ulje ispalo skoro crno, miješao sam skoro pola sata)

i još jedna mala ispravka, piše se buTTer. ;) (ako mislimo na istu stvar, jel... :) )
 
15.01.2013
12
4
3
44
haha da budder :D .. hhhmmm sad kako mislis da BHO nije najzdraviji ? tj. pitanje je mislis BHO ili budder ? Recimo ja nikad nebi pravio budder da nisam citao kako je butan kancerogen i kako se BHO nikad ne ocisti do kraja ... i slazem se ... al da ponovimo bho = xaw , budder = butter od bho :) , zato se i radi budder iz bho da bi bio siguran da si 100% ocistio butan iz proizvoda ... jer to je sad vec kem. reakcija, kada sve molekule zraka i butana ispare iz bho , trenutnom reakcijom nastaje budder ( znaci iz polu tekuce vostane materije u tvrdu "maslac like " materiju ... dokle god je bar mali atom butana u bho , nema budder-a. Zato ameri korise " vaccum purge " da bi cim lakse dobili tu kem reakciju jer vakum posise sav zrak i butan i ostalo.
Bho koji sam ja duvo , je imo full heavy trip :S bas je vuklo ne neki " plin " ono katastrofa pritisak u glavi na par minuta ( ko popers ), bunilo , jest smijalica i histerija al onda spustanje :S !!! ono cudno, malo HC , dok je budder samo mmmmmm :) i mmmm :) i po meni sora bas ko best weed ever ( samo par puta jace :D )
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Bubble hash je vrhunska stvar, prijatelj to inace radi i ispadne mu ubojica, a meni se ne da zajebavat s pravljenjem jer sam ljencina ali doskora bi zaista mogao.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
stavi ga u alu foliju, zagrij ga u pećnici na nekih 80 stupnjeva i onda ga fino sprešaj, gazi dok ne postane pločica...
 

Happy rabbit

Aktivan Član
12.10.2013
110
493
63
38
الدار البيضاء
Eto,ja i kolega smo uspješno napravili bubble hash pomoću vrećica za ekstrakciju. Jako fino miriše i ljepljiv je u p.m. Danas ćemo degustirati pa javim dojmove.

Slika je malo mutna jer je slikano s mobitelom ali valjda ćete mi oprostit. :)
2yzledh.jpg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ako mislis na erin post, objavljen je pre vise od 10 godina, mislim da ces tesko naci i svoje fotke iz detinjstva stare 10ak godina :) forum se selio u par navrata sa servera na server a i neki sajtovi za upload su gasili svoje usluge i naloge, ili brisali fotke koje su kacene bez otvorenog naloga, ima na forumu tu i tamo "rupa" po pitanju fotki i priloga ali to je uobicajeno za forume koju postoje dugo godina, a mi smo prosle godine proslavili desetogodisnjicu ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gandzoslav1987

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
dvoumim se dali radit bubble hash (imam 5 vreca) ili ici raditi ulje ili maslac od trima.
koliko sam shvatio za bubble moze svjezi trim odnosno iz frizera, a za ulje/putar bi treba osuseni?

kak susite trim? jel ga treba stavit na neku mrezicu ili ga stavite bilo sta i mjesate svaki dan da ne upljesnivi odozdo?

ak se uzme u obzir da necu pusiti hash vec bi ga iskljucivo koristili za jelo jel preporucate vise bubble ili ulje/putar?

ak se ipak odlucimo na buble svejedno ga mozemo iskoristit za hranu samo ga "rastopimo" u ulju/mljeku il cemu god?

lp
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
ako misliš koristiti za jelo bolje da koristiš kokosov maslac/ulje jer mliječni ne može dugo stajati, pokvari se nakon mjesec dana u frižideru (može i ghee, pročišćeni maslac koji se ne kvari).
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
...ili napravis ulje pa nakon kuhanja "operes" posudu sa maslacem. Super nacin za ocistit posudu i stjenke od preostalog ulja koje ne mozes pokupit u spricu. Ja sam tako napravio i ugodno se iznenadio. Uglavnom....na tebi je sto ces radit.....a ovo je tema o bubble hashu pa da ne spamamo sa uljima i maslacima