Bubble Kush Automatic R.Q.S./DIY led e27

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
927
93
Ime vašeg dnevnika: Bubble Kush Automatic R.Q.S./DIY led e27

Datum nicanja sjemenke: 25.04.2018

Početak vegetacije:

Breeder: Royal Queen Seeds

Strain: Bubble Kush Automatic

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Low Stress Training, High Stress Training

Rasvjeta u vegetaciji: LED

Snaga svijetla u vegetaciji (W): 50

Rasvjeta u cvjetanju: LED

Snaga svijetla u cvjetanju (W): do 150

Nutrijenti: Guerrilla Tabs i juice , ATA NRG flower-C , B’Cuzz PK 13/14 , kraken

Ostala oprema: termomettar

Dodatne informacije: ko i do sad ide supertop pa dalje lst. Klijanje napravljeno u kokos tableti i odmah u malu teglicu. Zemlja je i dalje biobiz all mix

Slike boxa: 20180429_112459.jpg
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
927
93
preksutra ide u final pot, izdužila se jer je 2 dana bila u boxu di je teško dolazila do svjetla, kad je presadim budem i stabljiku zatrpao . danas sam pripremio zemlju u f.potu. stavio u vodu kraken a biotabs budem nakon 3 tjedna kad se potroši hrana iz zemlje. možda jednu tabletu odmah stavim kod presađivanja
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
ma budem tak al me hebe ovaj novi dnevnik.forma mi je čudna.kak raste tak žarulje dodajem. ipak je modular hehe.. ovaj put budem ubacio i 4k žarulje
Ja držim 3×12w od ukupno 130w iznad čokoladnog kusha od pocetka cvjetanja,a cvjeta mi brže od iti jedne biljke do sada. Jer koliko sam shvatio Adri kaže da istu količinu crvenog ima 2700k i 4000
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
927
93
ljudi imal sam sitnih problema, al sam doteral do kraja... izbio jedan mudonja i napravio malo štete, posušeno dobio 80 g , bilo bi i više al kvaliteta je vrh- biljoz je potegla dosta visoko, jaka stabljika. nevoli hst to je i pokazala. okus mi je poseban... aromatičan i ful se čuje. očinak je dosta jak al ne zakucavajući- za film i eks ko stvoreno.. dim izaziva kašalj prvih 2 3 puta--- to je to za sad od mene. moram se klonit neko vreme, ostanite mi dobri i zeleni . nadam se da se čitamo uskoro!!!