Bubbleberry 99 i Skunk Sativa by Bozga

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
@ Yami_Raziel - Nekaj smo se dogovorili?! Hm... :2flip: :icon_mrgreen:

Danas sam topirao svoju ljepoticu, dakle potpuno uklonio rastući set listova.
Trebao bih dobiti više horizontalni rast sa četiri nove grančice... Vidjet ćemo za koji dan :icon_lol:

Peace,
Boz :spliff:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Bok škvadro :spliff:

Evo mali update, ovo je jedina biljka s kojom sam ostao. Nadam se da će biti ž.
Već je treći dan na 12/12, ima 92w crvenog spektra 2700K CFL i 6000 lm. Uskoro 9000.
Vegetira već 14 dana i topirana je prije 5 dana. Jedino me zabrinjava žutilo na vrhovima listove, izgleda kao da joj fali neki mineral... Da li ima netko kakvu ideju št obi to moglo biti i kako to mogu riješiti? :signs054:

Inače evo ovo je ljepotica 2 tjedna, topirana. Vidi se novi ubrzani rast na internodama :icon_lol:









I evo trenutno domaćica :icon_mrgreen: Miriši k' o voćni bombon, puca u vugla. Ma super.:joint: ima dobar okus, onak sve je fijuuu
:ludaci_lol::happy031:



Wow
Later, respekt
Boz :sun2:

P.S. Sve titra =) :rofl:
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Bok svima, evo mali update! Znači 6 dana na 12/12 i nadam se uskoro vidjeti spol. Nekak imam dojam da je ž, ali nikad se ne može znati prije vremena! Totalno je ostala mala i raste u grm. Izgleda super i ima ljubičaste vene i petiljke =)
Rastu nove grane, sviđa mi se :D
Dakle, moja beba ispod 82w CFL 18 dana ukupno, 6 dana na 12/12.
Boz:icon_arrow:





 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Bok škvadro, evo opet mali update! :icon_arrow:

Znači dan je 9 na 12/12 režimu,ukupno dan 21. Još ne znam spol. Nadam se i molim se da je ženska. Pliz God! :sun2:
Raste predobro da pokucam o drvo i počela se izduživati.
Hranio sam je jednom s pola doze hrane za zelene biljke i jednom ful dozom za cvjetanje s guanom jer je pokazivala nedostatak kalija, ali čim sam prihranio, novi set listova je odmah izgledao zdravo i dobro!

Nadam se da ću u idućem update-u moći reći da li je Ž, a do tada malo fotki.

Peace,
Bož :spliff:








 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Aiiiiiii pa zar nije malo prerano jarane za 12/12 pa tek neki da si je topirao,a trebao si je i takvu topiranu bar još 15 cm u vis pustit pa onda u cvjetanje.A ništa jebaji ga sad je gotovo nemoj više vraćat možeš samo zajebat stvar .Neka bude žensko opet biće tu koliko toliko materijala :) .

Edit: E jebiga zaboravio sam ,sad sam vidio ponovo cjeli topic ,da imaš i HPS ,prvo sam mislio da su ti samo neonke ,pa reko mogao si još malo a jebiga s HPS-om u tolii prostor ne treba da više u vis da rastu.
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ne, bilo bi taman za box od 65cm... Ali nažalost, dečko je i isčupao sam ga već. :sick:
Stavio sam 6 Blue thunder #13 na klijanje, pa će ovaj put možda biti više sreće :sun2:
Boz:spliff: