Bubblegum & Chocolate Kush by 00Seeds/Scrog/CLF>250W HPS

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Pozdrav ekipa u vjerovatno posljednjem updateu u ovom dnevniku::listomahanje::
Prvo moram naglasiti da sam dosta prerano presudio čokoladnom u smoke reportu i da sam ga zakinuti za duplo kad sam pisao i o radu, mirisu i okusu.. djelovanje je isto kao sta sam naveo osim duplo intenzivnije, indica koja te neće zakucati preko dana, ima fini rad indice koji umiruje al opet nekako kao da potiče kreativnost i high s kojim mozes funkcionirati i preko dana mada jak je dim dosta pa bi oni s slabijom tolerancijom na THC ipak trebali izbjegavati dnevno konzumiranje. Dim je sad 3puta gušći, i stvarno se tegla čuje pomalo na čokoladnom mljeko,premda dok se pusi nema taj miris vec neki jaki dim pun okusa koje je tesko definirat.
IMG_20180618_201415.jpg
Osobno mi je medu boljim biljkama koje sam uzgojio u indoor,pocevsi od kvalitete pa do kvantitete,jasan prezqdovoljan i dajem mu ocjenu 8.5/10.
:sun2:::listomahanje::
BUBBLEGUM SMOKE REPORT
iako sam je čekao 5mj ipak izgleda da je prerano ubrana,govorim ovo prema predhodnom iskustvu s istim strainom i radom iste. Ova je zadrzala u tegli intenzivniji miris "čunga lunge"(jedinstven), i dosta su šupljlji cvjetovi ako uzmem da mi je predhodni Bubblegum dao mozda najtvrđe vrhove koje sam uzgojio u in i outu zajedno. Kad se pusi taj voćni miris se ne osjeti,ili se osjeti u tragovima,a rad je lagan, idealno za jutro ili kad zelite pusit al ne zelite hodati vidljivo napuseni..lagani okus,lagani rad,lagan dim za pusit voćnog okusa i mirisa. moja ocjena ovog Bubblegum je 6/10. Mozda je i prestrogi,nezz,mozda sam ja zabrijo i nisam objektivan ali za biljku staru 5mj ocekivao sam mozda malo vise.
bilo kako bilo lagano sam proveo jos jedan dnevnik kraju, od ovog growa,ukupno u teglama je ostalo 273g suhog cvjeta od vrha 155g Bubblegum i 118g Chocolate Kush:), plus 4 tegle trima s popcornoima malim koje Ce ić za ulje i ljek cim uhvatim malo vise slobodnog vremena i jos se malo educirani budući da mi je prvi pokusaj propao,negdi sam zeznuo, vjerovatno pregorio u nekom trenutku pa sad zelim to napraviti po ps...
Ali uz Vasu pomoc ne sumnjam da cu uspjet. Hvala vam ekipa sto ste pratili i bili podrška, bez Vutra Org., I njenih članova Nista ne bi bilo isto,znam da je ovo otrcano vise mozda ali ja iskreno govorim kako mislim. Jos jedan dnevnik zavrsen,jos jedno iskustvo stečeno, jos masnog cvjeta u teglama. Eto ako sam nesto zaboravio vi mi napomenuti, mislim da je to to,sto se mene t:vutra::vutra:ice dnevnik moze u
Završene.
Ostajte mi svi zdravi i napuseni,
:respect::respect::puuuh::::listomahanje:::vutra::vutra:
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
@PowerSeed @Soze hvala..Soze ja sam uzeo 3 pakovanja fem(1 foto 6kom i auto 2*6kom) iz kolekcije od 00seeds""imaju foto fem kolekciju i foto auto kolekciju ,svako pakovanje po 6kom, 3*2 straina, 17 sam stavio klijat,17 harvesta,ipak vrjedno spomena.. @lu&k hehe:thumb:....
Hvala ti sto pratiš...posao, obveze,vrućine, imam neki pokusaj u outu, vec sam 1harvest automata imao ,nema vremena za dnevnik al javim se u galeriju:thumb:

::listomahanje:::puuuh:::respect::vutra:
 
Poslednja izmena od urednika: