Bubblelicious,Super Skunk,Kaya Gold i Wonder Woman (outdoor)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.03.2010
45
0
0
34
evo da i ja malo vodim dnevnik iako sam mozda uranio.
Jucer zasadio bubblegum,kaya gold i wonder woman a trenutno mi sada klijaju Super Skunk,Kaya Gold i Wonder Woman.Sve su feminizirane sjeme.
Stavit cu slike za par dana kad to nikne :icon_lol:
Sve je na polju pa cemo vidit sta ce da bude.
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Odakle ti ta kaya gold?
Ja sam imao dobra iskustva sa kayom u šumici - dobar primjerak- pokazao se veoma prilagodljiv na različite uvjete, zemlje i t.d.
ako je fino istopiraš i ismasakriraš ili još bolje-lst-iraš uz to do 6 -7 mjeseca onda dobiješ žbunj i pola :p ...inače je rasla u visinu ko u priči....baš me zamina kakva je kvakva sa tim "gold" ...
sretno i oprezno!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker
16.03.2010
45
0
0
34
Sto se tiče slika neće biti problema samo da biljcice budu u redu :)
Evo čekam da ove tri niknu i da druge 3 proklijaju pa da i njih zasadim pa ću odmah opaliti koju sliku.hvala na dobrodoslici

Ravnam se po knjizi od Jorge-a Cervantesa.Napisao je vrhunsku knjigu,zove se Marijuana Horticulture Indoor/Outdoor -knjiga je poznatija pod nazivom the Growers Bible. Svaki korak je opisan u detalje a da ne pričam koliko korisnih sitnica ima.Oduševljen sam knjigom.Puno je korisnija za indoor nego outdoor no nema veze :)
 
16.03.2010
45
0
0
34
Dakle,evo gdje mi klijaju sjeme.
Pokazalo se vrlo efektivno.
img0475z.jpg
http://img530.imageshack.us/img530/349/img0475v.jpg
 
16.03.2010
45
0
0
34
Evo posto sam skontao da vam nisam rekao moj "plan" pa da pocnem.Kupio sam feminizirane sjemenke
Bubblegum,Kaya Gold,Wonder Woman i Super Skunk te dobio besplatne Medusa.Planiram posaditi 15-ak biljaka na 5 različitih spotova.
Ne vise od 15.Trenutno sam upao u problem sa zakonom jer sam bio "pao" prošlo ljeto,pa sada trebam urinirat sljedeća 3 mjeseca,tako da ću ovaj guerilla grow raditi potpuno sober.Našao sam odlična mjesta i mislim da nebi trebalo biti problema.Da odmah napomenem da ovo NIJE komercijalni grow već samo za mene i uzi krug prijatelja.Sadim vise biljaka jer i pusim puno,solo mjesečno popusim sigurno 100g tako da...
Saditi ću u zemlju,napraviti rupu i pokriti je kupovnom zemljom Cvjetko o kojoj ću vam kasnije dati vise informacija.Svaki korak će biti dokumentiran i slikan tako da tu neće biti problema.Prevagnuo sam sve opcije u glavi,NIKOME nisam rekao da sadim i gdje sadim.Jednostavno se želim opskrbiti za sto dulje vrijeme da zaboravim na "ulicnu" vutru a pogotovo na ljude koji je prodaju.Isto tako sam skuzio da neću moći sebi vise priskrbljavati toliko novaca za vutru tako da mi ostaje ili ovo ili ništa a oduvijek sam htio napravit neki grow no jedino žalim sto moram "guerillat" po brdu no nema problema.Biljke neću saditi sve odjednom već postepeno.Slike ću staviti ubrzo.
 
16.03.2010
45
0
0
34
Evo posto sam skontao da vam nisam rekao moj "plan" pa da pocnem.Kupio sam feminizirane sjemenke
Bubblegum,Kaya Gold,Wonder Woman i Super Skunk te dobio besplatne Medusa.Planiram posaditi 15-ak biljaka na 5 različitih spotova.
Ne vise od 15.Trenutno sam upao u problem sa zakonom jer sam bio "pao" prošlo ljeto,pa sada trebam urinirat sljedeća 3 mjeseca,tako da ću ovaj guerilla grow raditi potpuno sober.Našao sam odlična mjesta i mislim da nebi trebalo biti problema.Da odmah napomenem da ovo NIJE komercijalni grow već samo za mene i uzi krug prijatelja.Sadim vise biljaka jer i pusim puno,solo mjesečno popusim sigurno 100g tako da...
Saditi ću u zemlju,napraviti rupu i pokriti je kupovnom zemljom Cvjetko o kojoj ću vam kasnije dati vise informacija.Svaki korak će biti dokumentiran i slikan tako da tu neće biti problema.Prevagnuo sam sve opcije u glavi,NIKOME nisam rekao da sadim i gdje sadim.Jednostavno se želim opskrbiti za sto dulje vrijeme da zaboravim na "ulicnu" vutru a pogotovo na ljude koji je prodaju.Isto tako sam skuzio da neću moći sebi vise priskrbljavati toliko novaca za vutru tako da mi ostaje ili ovo ili ništa a oduvijek sam htio napravit neki grow no jedino žalim sto moram "guerillat" po brdu no nema problema.Biljke neću saditi sve odjednom već postepeno.Slike ću staviti ubrzo.
Evo sada vidim da mi je post objavilo 2 puta tako da molim administratora da ga brisne ako je u mogućnosti :)
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Ja ih ne bih tako malene stavljao vani , ali sta je tu je. Nadam se da ce te vrijeme poslužiti.
Nešto mi mnogo vlažna ta zemlja-malo vuče na blato... Srećno.
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
slozio bi se i ja ih nebi tako male van bacio ipak bi ih malo "ojacao " na nekom svjetlu doma .
no ajd vidjet cemo sta ce bit ^^
 
16.03.2010
45
0
0
34
Evo banit ću na sajt danas pa malo uslikati jer su sve tri sada već male biljcice.Zasada imam BG,WW i KaGo.
Na drugom sajtu sam posadio prije par dana BG i WW,a doma mi klijaju 2 Kaye i po 1 od BG,WW i SupSkunka.
Kada to sve bacim u zemlju imati ću 10 biljaka.E onda se bacam na fem. Meduse kojih imam 5.Isto tako ću uslikat
paket od ove zemlje pa prokomentirajte.
Isto tako imam neko tekuce gnjojivo čini se vrlo kvalitetno treba se pomijesati jedan cep sa 2L vode,uslikat ću i to no naravno ne planiram ništa s tim još.
 
16.03.2010
45
0
0
34

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Što da ti kažem nego - sretno s ranim growanjem!
Baš me zanima kako će ti poslužiti ovaj mini efekt staklenika, to mislim i ja raditi...
Sjemenke klijam u vlažnim papirnatim ručnicima, i onda sve ide u zemlju direkt.
Uskoro idem do 'Dama i mislim si također uzeti Bubblegum, ali onaj od Bushy Older Growera - BOG Bubble.
Cvjeta od 45-50 dana i bomba je navodno :D
Samo naprijed, peace
boz :sun2:
 
16.03.2010
45
0
0
34
Da evo upravo danas sam makao boce i pustio ih same bez icega da rastu...neznam,mislim da je stvarno korisno no nakon nekog vremena (meni 10-ak dana) treba ih maknit jer ce se biljke previse izduzit,mozda sam ih pomakao malo rano no nema veze.Vjerujem da neces pozalit sa Bubblegumom,pa nek ti sretno bilo.Hvala na zeljama. :)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
tako su se i meni izduzile pa su se slomile... dobro je sto si na vreme pomakao...

nego ako ti mesto nije uocljivo mogao si okolo biljke nabosti neko drvece i granje u pocetku nabacati al tako da ima sunca ne da ih zatrpas ... milim da ces tako smanjiti irzik od biljozdera jel sada zivotinje vec pocinju jesti zeleno :)

zelim ti ja sve naj biljkama ako imas semena pri ruci jos ti zabodi u tegle za svaki slucaj ...
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Ako si na jugu uz more, onda nije prerano... Meni bi bilo prerano da ih sad piknem u zemlju. Danas napravio rupe, našao super Plantella zemlju s perlitom, humusom, raznim vlaknima i guanom i to ću pomiješat s običnom zemljom i mislim da će bit jako dobro. Ako se ispod boca izdužuju, onda ću radije napraviti neku ogradu oko plejsa :D Dobro je za znat!
Bubblegum je meni najdraža indika, high je predobar. Smijeh i euforija :D
peace,
boz :sun2: