Bubuljice

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

borislol

Banned
Banovan
14.01.2012
2
0
0
35
Ljudi sta mislite da li marihuana moze pomoci da se izlece bubuljice, ledja su mi ocajna i krvava a lice onako ali ce se uskoro prosiriti kako vidim... Osim pusenja da li ima neki nacin? (kuvanje lista itd)

Hvala unapred i pozz!
 

SmokeyThePot

Aktivan Član
18.01.2008
140
35
0
50
Da cuo sam da skuhani listovi od konoplje djeluju pozitivno na kožu !. Netko sa foruma probao ?=.. Ulje od konoplje isto lijeci rak pa bi trebalo bit dovljno jako i za akne ili pak neki regenerirajuci ucinak na ožiljke i rane.. I da biljke vole vodikov peroksid ilitiga hydrogen h202 a koliko citam akne ne preživljavaju kontakt sa kisikom :) ..evo orginal text pa da ne prevodim i mudrujem..

Hydrogen Peroxide is beneficial for nearly everything. It basically kills bacteria on contact. Bacteria hates oxygen and Hydrogen Peroxide hates bacteria. Hydrogen Peroxide is H202, water with one extra part oxygen. It is great for killing bacteria which causes toothaches/decay, for earwax, for preventing colds and flu by gargling with it and using it in your ears. Nearly every product for your skin, teeth and ears that claims to work and perform miracles for you has Hydrogen Peroxide as its active ingredient, and sometimes its only ingredient. That's why those rip off products can be replaced with a simple $1.00 bottle of Hydrogen Peroxide. The medical community always tries to avoid the topic of hydrogen peroxide because it prevents and cures so many of the things that ail us and it is not patentable by the big drug companies and is so cheap to produce and buy. Our great-grandmothers, grandmothers and mothers know what it can do though, and that's why nearly every house around the world has that little brown bottle sitting in some cabinet or closet in the house. There are tons of products sold expensively with slick containers and labels when their only active ingredient is Peroxide. How about that good ole Benzoyl Peroxide that they've been pushing for years for you skin. What a joke! Take four quarters and go buy a bottle of regular old Hydrogen Peroxide. Use it in your ears, as a mouthwash, dilute it by half and use as a nasal spray--you'll never be sick again. Hydrogen Peroxide kicks the hell out of everything that is harmful to you.

p.s.Dosad sam akne drza u kontroli sa benzoyl peroksidom ali poprilicno je jak i treba cesto hidratizirat kožu .. evo bas veceras stavija malo hidrogen peroxida u vodu oko 4.5% i moram priznat da je efekt slican tj mozda cak i blaži ! ..

isto tako imaš one standarne metode prevencije , prat lice barem 2 puta dnevno , odjeca koju nosiš mora bit cista i prozracna (da diše konoplja ftw) ..Jest šta manje gluparija i smeca ... ne dirat kožu prljavim rukama .. Tu je i old school pasta za zube ,limun ,Soda bikarbona ,Jabučni ocat , Aloe Vera ,Kantarion ulje (odlicno regenerira kožu i drasticno smanjuje upale).. I da mrkva- Vitamin A!.. Mrkva pomaze regeneraciji suhe, gruba, nadražena, bubuljičava kože .. Eh i da više vutre pušit za šta manje stresa jer je i to faktor :p
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Provjereno,akne vulgaris koje su na tjelu i licu i nakon istiskivanja ili zrelosti ostane oziljak.Mozes svaki dan sto vise to bolje ispirat prokuhanom vodom lice u kojem je bilo listova,to zaista pomaze.Ako si bio kod dermatologa i preporucio ti je Roacutan bjezi od tih tableta,to je otrov.Ja patim od psorijaze i neurodermatitisa nasao sam ulje od sjemenki konoplje i ricinusovo ulje stvarno je blagotvorno...Ti probaj ulje od crnog kima ako je vulgaris u pitanju.Moje tjelo je bilo puno krasta krvi i gnoja,tjeme je bilo ocajno a lice crveno ko feferonka,na kraju mi je ulje pomoglo a kad sam bio na moru kupao sam se stalno i voda me izljecila.Nadam se da sam pomogao.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Domaja the best je napisao(la):
...Moje tjelo je bilo puno krasta krvi i gnoja,tjeme je bilo ocajno a lice crveno ko feferonka...

uf covece, nadam se da si sada ok i da je bolje, ovaj opis...
 

borislol

Banned
Banovan
14.01.2012
2
0
0
35
Jao pa ja sam vec pio taj roaccutan ali nije mi pomogao jer sam pio samo po 2 tablete.. svima pomogne sad ne znam da li da nastavljam ili ne sa vecom dozom :/
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Nis lucajno umrjet ces od tog....Imat ces oziljke a tretmani su preskupi i beskorisni,moja cura se satrala od roacutana i smrsavila na 50 kila,usta su joj se raspala od tableta.Ali sto se mene tice ja sam izljecen tu i tamo jos koje crvenilo sve uz pomoc raznih ulja i marice...
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
znam ljude koji su imali raznovrsnih problema sa kožom...nakon samo 2 tjedna kupanja i umjerenog suncanja stanje bi se drasticno popravilo,more i sol ljece za popizdit.....ja se nikad nakon kupanja ne tusiram odma od soli nego sol ostane na meni cjelo juto/popodne do navecer kad se otuširam,nekad znam kad sam na barci po tjedan dana bit full od soli to je cisto prirodno i zdravo....kreme te cesto spizde a i skupe su ko da proizvode plutonijum
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Kako netko može "ne volit" more... :( ..baš tužno, sve bih dala da odem živit dole jednog dana :)
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
dobri rezultati se postizu glinom/ilovacom ili nekom vise fensi, tipa zelenom ili belom/kaolin glinom. ilovaca i zelena se mogu piti ujutro na gladno, tako sto uvece plasticnom ili drvenom kasicicom umesas u casu vode jednu kasicicu gline i ostavis preko noci, ujutro to popijes. krenes postepeno, prvo jutro samo vodu, drugo jutro jednom zamesas pa popijes mutno, treceg jutra dva put zamesas, da do kraja nedelje dodjes do toga da ujutro popijes sav sediment. i tako nastavis jos dve nedelje, ukupno tri nedelje, preko dana mnogo vode, moze i neke cajeve za ciscenje (maslacak, kopriva, preslica, calendula mozda). uvece mozes glinu zamesati sa malo vode i jabukovog sirceta te napraviti masku za lice, kad se osusi na licu, onda isperes. do sad se iskazalo kao delotvorno, ako imas sansu, pokusaj.
a to da ne volis more, je velika greska, covek bi trebao bar dva puta nedeljno da se okupa u slanoj vodi, jer zivot je nastao u vodi i nase celije vole so dermalnom aplikacijom, dok nas probavni trakt bas ni ne gotivi so.

edit: izmedju dva tretmana od tri nedelje mora biti pauza od minimum 10 dana
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.