Budalinov mali kutak, 35x35x120 Pineapple chunk, 75-100w LED-a

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Ekipa pozdrav!

Drug Zlaja me nagovori da zabodem nesto i eto ja ga teska srca posluša. :p
Kad bolje razmislim dobra ideja, cime bi se drugo covjek zanimao u ovo zimsko doba, dok skoro sve hibernira. Hvala Zlajo :)

Ovako ekipa, u planu je mali boks koji onomad sklepah uz Bubu i Liberti. S obzirom da sam kratak s prostorom izabrah njega, a i imam trave pa mi kolicina nije bitna uopste. Ovo je vise kao zanimacija tokom zimskih mjeseci.
Slike boksa ne dam jos dok ga ne zavrsim a to je sutra prekosutra, jer je sad u totalnom rasulu. Priskocio bih i u nagradnu sa njim jer je bukvalno ništa para ulozeno u njega,ali nemam slika od pocetka pa necu da brljam :)

Pa krenimo:

U igri su dvije piknute menke iz razloga sto I.P. imam samo 1 menku. Znaci ako ona ne uspije piknuo sam i Pineapple Chunk,jer njih imam 4, pa ako dodje do kakvih komplikacija moderi ce imati posla samo da promjene ime dnevnika.

Box 35x35x120

Svjetlo LED bulb,trenutno sijalice po 15w 4000k, ali mozda i smanjim watazu pa stavim slabije sijalice a povecam njihov broj, ali o tom po tom.

Gnojiva proizvodjaca Fitofert, humi start,humi super +, aminofleks i cal-mag+b15, takodje Slavol.

Finalni pot ne znam tacno koliko je, ali javim cim budem presadjivao odokativno. Otprilike dimenzije negdje 27x27x35

Ventilacija: Kupaonski vent fi 100 ispuh, unutra kompjuterski vent za mjesanje zraka, neki stari 12v

Termo-higrometar, naravno kinez, onaj crni kockasti digitalac.

Od treninga najvjerovatnije toping i lst, aliiii mozda i ubacim mrezu pa oprobam po prvi put takvu vrstu treninga.

Rezim svjetla ce biti 18/6 nekih 15-ak dana, moza malo vise pa bacamo na 12/12 jer prostor je mali pa da mi ne pobjegne iz boksa.

Zemlja
IMG_20201214_193719.jpg

Piknute menke danas, temperatura klijanja oko 24°
IMG_20201214_194217.jpg IMG_20201214_200839.jpg

Menke su poklon, neko je nekoga maznuo u aut-u, pa mi i tu treba malo sreće :)

Mislim da je to to ekipa, ako sam sta zaboravio vičite.

Ekipa živjeli i long live :vutra:
 
Poslednja izmena: