Budimpesta, Bec, Bratislava.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vai

14.12.2010
7
0
0
36
Uskoro trebam da posetim neke od navedih gradova gore. E sad, jel zna neko kakva je tamo situacija. Gde moze da se uzme, kako, sta... :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Vjerojatno misli na dim....

A ako se znaš snać, snaći ćeš se u bilo kojoj drzavi na svijetu.... Izađeš, pronjuškaš, pitaš, prepoznaš smokera, nije teško.... hehe
 

vai

14.12.2010
7
0
0
36
na beer festu od 10000 ljudi naletim na hipika, i trazim da li moze nesto da nabavi. lik ladno hteo da me prijavi muriji, kaze protiv marihuane, tako da sam malo istraumiran :icon_lol:
u pravu si, ali ja ne planiram da ostanem duze od 2/3 dana u ovim gradovima. zanima me tolerancija sto se tice marihuane. koliko je puse. ako je neko bio, neke savete, nesto? :D
 
28.11.2010
21
1
0
34
brate vec kad si tamo uzizan posjeti ova mjesta :thumb:
35i0psm.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: donvito

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Poz raja...
Igrom slucaja protekli tjedan posjetio sam Beč...iskustvo koje sam doživio: nenadjebivo dobar grad,nema cega nema,metropola u pravom smislu rijeci..izgubiš se dok kažeš keks..
Grow shopovi su ludnica ima ih 4 cjene pola jeftinije nego kod nas a možeš kupiti od igle do lokomotive...klonovi su po 9.50 eu komad dostupni odma,covjek koji radi unutra zna sta je growanje i specifikacije svakog strejna napamet..ma ludnica..ušao sam sa 150 eu izašao sa 5eu..taman za kavu..


Hodam par sto metara nakon grow shopa i na semaforu za pješake stane lik pored mene i sapne mi..“ Du you smoke Marijuana ?You wanna buy?“....lol...pitam koliko...5g 70 eu...uf braco mislim se ništa od toga ....pozdravim se i svak na svoju stranu...


Hodam 2 ulice i sjednem na kavu..izvadim cigare da cu zapaliti na terasi nešto pricam na mob s starim..odjednom glas „nemoj frende palit cigaru popit ceš kaznu 100EU u centru smo grada“...WTF?...konobar bosanac iz Sarajeva „Ranko“....kakva kazna pitam ja?...kaže on nema pušenja na javnim mjestima jaro..jbg to ti je europa...uf jbt mislim se...ovdje nesmješ zapališ cigaru a prije 10 min lik me na semaforu pia hocu li kupim dima?..WTF?


Da ne meljem previše,pripazit na potrošnju,skup grad....hoteli su od 70 eu do 250 eu za noc i tako...pozz