Budimpesta, Bec

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.08.2016
10
14
3
27
Planiram krajem oktobra pocetkom novembra posetiti ova dva grada je l ima neko iskustva gde mogu naci dima tamo, koje su cene gde ne smem da dimim i cene u gradu i kakvi su zakoni tamo nesto sam izguglao kazu da je u Budimpesti opasno sto se tice zakona dok je u Becu dekriminalizovano ali opet ne bi da stavljam sebe u situaciju da placam novcane kazne tako da pisite iskustva, svaki savet dobrodosao :D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Bio sam u budimpešti tri puta po par dana, i u par navrata samo jednonoćno na par festivala. Morat ću te razočarati, ali nebudeš našao tamo dima baš tako lako, više manje nikako. Dosta su im rigorozni zakoni u mađi, a fokus je budimpešta, tako da i tko može pomoć neće jer su ljudi u strahu. Po klubovima nikako ne pokušavaj jer te zaštitari izbace istog trena ak priupitaš konobara ili nekog od osoblja. Možda ti se posreći u okolici studenskih centara i po takvim mjestima gdje se studenti okupljaju, ima dosta balkanaca na studentskoj razmjeni tamo, pa naćuliš uši i ak čuješ naški uletiš im i pitaš. To je grad više kulturološki orijentiran, druga je to vibra i iskreno nije baš za smokere jer je i teško naći mjesto za zapaliti, po parkovima i diskretnijim plejsovima je to zajebato jel imaju one drotove na konjima i dokaska ti u sekundi. Bolje se drž beča, tamo bar imaš i vidjeti koješta i mnogo su liberalniji po pitanju kanabisa naspram mađara.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pasword and 1310

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
U budimpesti kao sto No Joke rece jako tesko za naci za zdimiti nesto, ja sam imao svoje ali opet problem gde popusiti, prekoputa parlamenta uz sam Dunav, posle mi noge otpale dok sam prepesacio nazad