Budj, Plesanj ili ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
jesam je napisao(la):
Sta bi vi napravili na mom mjestu?
Ja nisam jos nista. Ak su gljivice, najradje bi tu jednu maknula, a mozda i nisu?! Bas mi to postaje opterecenje. Onda?

Pozz

Tesko je mnogo bez slike da se dobije uvid u stanje kod tebe.

Na stranom forumu sam procitao da zarazene listove operu sodabikarbonom i onda se nepojavljuje vise. Dali je istina neznam nisam probao.
Za plesanj i gljive kazu da se jako brzo sire ( kod mene je samo jedna biljka bila zahvacena i nise sirila ), vidi i prati svaki dan i ako se siri na ostale listove ukloni pod hitno biljku i nema problema vise.
Kao sto kazes da se pojavljuje neka linija mislim da je mozda nesto drugo al bez slike tesko.
Nemas nikakvih zivotinjica unutra ?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: natura

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
Koliko vidim nemam zivotinjice. Imam i krumpir i cesnjak, ha, ha. A i zaspricala sam malo zidove s nekim bio sprejem. Vis kak covjek zableji, ja sam spricala i to na losu spricu soda-bikarbonom u proslom growu, nije mi opce palo napamet prati listove.
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
jesam je napisao(la):
Koliko vidim nemam zivotinjice. Imam i krumpir i cesnjak, ha, ha. A i zaspricala sam malo zidove s nekim bio sprejem. Vis kak covjek zableji, ja sam spricala i to na losu spricu soda-bikarbonom u proslom growu, nije mi opce palo napamet prati listove.

Stvarno neznam sta reci.

Al jedno znam da nema lose sprice nego lose tehnike ;))
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
Ne bih se nikako slozila da nema lose sprice (strcaljke, a ne igle). Zaista nije svejedno kosta li 2 E ili 10 ili 25. Naravno, pod uvjetom da se ne radi o istom modelu. Vjerujem da se i ti s time slazes. Ako se pokaze da bi to bile stvarno gljivice, oprat cu listove, a ne strcati, tako da mi tehnike nisu trenutno ni bitne.
Nekako mi se cini da bi ipak to mozda mogao biti nedostatak ili visak, pa sam preselila u terrae magmu.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
Ma i pomislila sam da je nesporazum, al evo....
A situacija se razvija tak da pogledaj moja zadnja dva songa u sta se slusa.....a nije trebalo tako biti i jos se nadam....da cu nesto naci
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
Nisam bas bacila, al ih vise nemrem naci...bila neka frka....najnovije...nemam ja nista s tim, ali eto nesretan splet okolnosti....malo paronojice i rezultat je takav kakav jest.
 

Yog

28.06.2015
9
0
1
43
Da li je moguce da 'smola' bude toliko gusta i lepljiva da tokom ovih vetrovitih dana nakaci prasinu na sebe. Dvoumim se da li je to ili mozda budj, svejedno sam uklonio lisce, a na bitnim mestima nema nikakvih tragova. Pitam, jer sam citao negde da sama smola moze izgledati kao budj i da se najbolje razlikuje po tome sto budj raste i preko smole.
 

Yog

28.06.2015
9
0
1
43
Zato znaci navoda :) naravno mislim na kristale, trihome...
Da li plamenjaca moze da naskodi biljci i da li je dovoljno samo rezati zarazene listove ili postoji neki postupak...? Malo informacija o ovome, ne samo ovde nego i na netu. I hvala ti puno na svim odgovorima i ovde i na drugoj temi.