budj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
za pocetak nam objasni sta je budj

al nebitno je enivej.. ako je 5 dana do berbe mozes ubrat ranije da izbjegnes stetu ako je budj bas nesto opasno..
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
U tom slucaju ja bi skinuo djelove koje je zahvatila plijesan, i pod hitno pokusao spustit postotak vlage na sto je nize moguce u growboxu da ne zahvati i ostatak biljke.. dakle prilagodi ventilaciju malo bolje.

Al kao sha rekoh.. ubrat 4 dana ranije nije nikakav problem.. jedino sta ce ti high bit malo vise sativast/cerebralan, a manje ce do izrazaja doc body high nego sto bi to bio slucaj da pustis do kraja.. meni osobno to cak i pase.
 

Melange Reflections

Aktivan Član
01.07.2008
188
21
18
39
Plava Planeta
Sve vreme sam mislio da covek pise u vanjskom u. i jos se mislim kako sad berba,gde zivi,na kom delu planete??!!@#@#...!!@#
Sve sto ti je rekao elephantor je tacno,ali bi dodao jos jednu stvar ako se odlucis da ih ostavis jos par dana...​
Opasan ti je bortytis jer ce ti se pojaviti preko noci.Ako tek pocinje da napreduje ti uzmi stapice za usi,umoci ih u alkohol i tada samo skidaj,u suprotnom samo odseci napadnut deo!!!Posto Botrytis napada slabe biljke sa staticnim vazduhom i kada je vlaga iznad 50%,a temperatura ispod 20 celzijusa pa ti obrati paznju kada ti je lampa ugasena da obavezno postavis ventilator direktno ispred biljaka i normalno,povecaj kolicinu cistog vazduha u box-u!!!.
 
03.10.2007
9
1
3
45
odstranio sam sa alkoholom i vec dva dana je ok
valjda se nece pojaviti kod susenja

u sustini zalio sam dva puta u jednom danu i dtvorilo se previse vlage, sada je ventilacija ok