Budj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.06.2009
5
0
0
42


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us




Pozdrav, ne znam da li pisem temu na pravom mestu, molim moderatore da je premeste ako gresim :)
Skoro sam uze neku domaju, nesto ispusio, ostalo ostavio sa strane, kao dobrodoslicu drugu iz vojske, prvi put u teglici, ne znam sta mi bilo. Medjutim, bila je nedovoljno isusena, a ja iskreno zaboravio na nju, i danas kad izvadio ima sta i da vidim, uhvatila je plesan.:icon_sad:

Nadam se da vidite slike, koliko vidim ovo je kao budj na hleb, da li ima nekog spasa? za sada cu je staviti na svetlost koliko budem mogao, mozda se povuce budj. Znam da pusenje moze da izazove probleme, premalo za hash, a da je
slika157.jpg
slika158z.jpg
slika159.jpg
potopim u neki alkohol? Ima li spasa, ne baca mi se ? :(

slika159.jpg
E da, ove dve velike mrlje na 2. slici na 1. i 2. hedu nisu takve, ja ih ne vidim uopste van slike, nzm zasto je tako ispalo na slici :S I mirisa na budju nema, mozda vrlo malo ne mogu da procenim bas najbolje jer je i sama marihuana kad sam je uzeo po malo cudno mirisala.
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Ja osobno ne bi riskirao s time...radije baciti i zaliti nego se otrovati pa ne stici zazaliti...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
da, bas si ga sje***, lose izgleda, sumnjam da je upotrebljivo, eventualno da ga dobro osusis pa rucno poskidas sve sto mozes, mozda se unutar heda moze naci nesto malo ispravnog, al' ko sto Sekach kaze...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
ma nikako, to baci, nemoj ni prismrdit da ne dobiješ neku plućnu bolest ili salmonelu ili nešto slično...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
e, di nadje bas salmonelu, to stvarno tesko da moze (od svega eventualno drugog), ne kazem da treba da izduva to budjavo, mora da je grozan dim, al' sta god da ima unutra na temperaturi zara verovatno ode u tri lepe (proceseom termicke obrade bakterije se unistavaju, mislim)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PaulMacca

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Hm , vlaga , bakterije , smrad , loša kvaliteta , gadan okus , negorivost itd . Ne pomaže niti topljenje u 75% alkohola , niti destilacija , pravljenja ulja . Stari baci i nemoj žalit . Biće još toga .
 
08.06.2009
5
0
0
42
Pozdrav svima i hvala vam.
Nsam bio kuci 2 dana, bio sam ostavio ovo da se susi na sigurnom, ono sto sam primetio je da je se pola ovih loptica na vrhu (zaboravio sam kako se zovu) nestalo, a mirisa na budj nema. Razmisljao sam o pusenju u luli, tu bi kao "one hit" trebalo da sagori sve, ali ipak su spore zeznuta stvar i necu s tim rizikovati.
Nasao sam nesto na netu kako su ljudi stavljali u frizider ili zamrzivac na neko vreme i posle od toga pravili hash, kolacice i slicno, i kao niko od njih nije imao problema.
Mislim da cu verovatno da rizikujem da ostavim u hladnom, pa posle u kolac ili nesto slicno, sta bude bilo moguce :D
 
23.10.2011
23
1
0
34
ukizadunje je napisao(la):


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us




Pozdrav, ne znam da li pisem temu na pravom mestu, molim moderatore da je premeste ako gresim :)
Skoro sam uze neku domaju, nesto ispusio, ostalo ostavio sa strane, kao dobrodoslicu drugu iz vojske, prvi put u teglici, ne znam sta mi bilo. Medjutim, bila je nedovoljno isusena, a ja iskreno zaboravio na nju, i danas kad izvadio ima sta i da vidim, uhvatila je plesan.:icon_sad:

Nadam se da vidite slike, koliko vidim ovo je kao budj na hleb, da li ima nekog spasa? za sada cu je staviti na svetlost koliko budem mogao, mozda se povuce budj. Znam da pusenje moze da izazove probleme, premalo za hash, a da je
slika157.jpg
slika158z.jpg
slika159.jpg
potopim u neki alkohol? Ima li spasa, ne baca mi se ? :(

slika159.jpg
E da, ove dve velike mrlje na 2. slici na 1. i 2. hedu nisu takve, ja ih ne vidim uopste van slike, nzm zasto je tako ispalo na slici :S I mirisa na budju nema, mozda vrlo malo ne mogu da procenim bas najbolje jer je i sama marihuana kad sam je uzeo po malo cudno mirisala.

Matori ja bi ti preporucio da bacis to , nije vredno pusenja. Gledaj na zdravlje prvo :) Ako zelis variti travu u buducnosti , duvaj zdravu travu :)
Inace od budji mogu izazvati razno razne gljivice,pa moze cak dovesti i do smrti.
 
01.09.2015
22
27
3
53
Hi svima, biljka je skinuta I na užas primetih budj I neko truljenje u začetku uz stabljiku ka hedovima. Odkida0 sam kolko sam mogao I okačio grančicu po grančicu pod krov. Molim sve one koji imaju nešto pametno da mi kažu da pomognu. Da li može nečim da se zaustavi budj na ubranoj biljci!!!!! Ima vazduha promaja je ...
 
01.09.2015
22
27
3
53
Pomoglo... Kralju! Posle dva dana nema nove budji nadam se da je to to neće se vise ni stvarati zlo odvratno!!!! Hvala!


* * *
Nema potrebe da citirate post ako odgovarate odmah nakon njega. Citira se ako se između vašeg posta i posta na koji odgovarate nalaze dugi postovi ili ako vaš odgovor prelazi na drugu stanu teme u odnosu na originalni post. U suprotnom samo bespotrebno duplirate postojeći tekst i doprinosite težoj preglednosti foruma.
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke and Stipe