Buena Vista de la ChanChan [Auto Northern light x Bigbud(fem)/x7/600w/Oil grow]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Update 26.dan(sorry, u albumima sam omasio za 1 dan):D

Cvetanje kod 6 macki, fim-ana :zvizd: nije jos procvetala(zalivena obicnom vodom)
Ostale zalivene 50% doze boost-a i bloom-a
Slavol i supervit

Klima super, temp 21-27c/vlaga 44-55% :sun2:

Tornado u box-u :rasta::let:

Zatezemo se pomalo(lst) :bocni::

Mislim da smo prebobali one male probleme i nastavljamo dalje

Mentorica @t@mara :ljubav:

Zivi bili i stay tuned :banana_rasta::thumb::respect:

IMG_5132.JPG IMG_5133.JPG IMG_5134.JPG IMG_5135.JPG IMG_5136.JPG IMG_5137.JPG IMG_5140.JPG
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Klasicni vrhovi kao kod Auto NL-a.Inace sve pet,bice tu suma striborova.Po meni mislim da ti ova u sredini nije potrebna,bezveza povlaci struju,a ne vjerujem da ces imati previse od nje.Zadnja je od mentorice tako da...:):thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.245
398
Bravo Chan, super ide vega. Žurbe nadam se nema, nek iskoriste velike tegle, femini kanabis maksimus, klicali su Rimljani u botanickom vrtu caru Klaudiju kad bi ovaj prerano prebacio na cvijetanje :djede:
Klaudije bi tad podigao palac gore (ovako :thumb:) vega se nastavlja. Samo se šalio :)
:thumb::)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: michael10 and Chan

Chan

Chasing dreams
01.11.2015
898
3.715
163
Hladni sever
Drugari pozdrav :(:(:(

Doslo je do nevidjene situacije...
Imao sam neku havariju(nema veze sa growom) u objektu gde gajim i 3h da reagujem

Da ne bi narusio sopstvenu i sigurnost ukucana, u 30 min razmisljanja i premotavanja svih mogucih ideja(bez transporta, sakrivanja u neku drugu prostoriju, itd, dosao sam do zakljucka da sve moram da rasturim(kompletan diy box), opremu, a biljke unistim :mad::confused::whato::

Nemojte mi nabrajati ideje kako sam to mogao da izvedem i ostalo...sve sam sagledao do tancina, i okolnosti koje ne bih da nabrajam su me navele da uradim ono sto je moralo da bude uradjeno

Biljke su bile top, kakav je stiskavac bio, nisam ni oprostajni foto mogao da napravim

Elem, kad sve sagledam, naravno da mi je zao biljaka i ulja koje bih dobio, ali sam srecan sto sam uspeo ovako brzo da odreagujem i ocistim 'mesto zlocina'

Budite mi dobri, zdravi i vidimo se za neko vreme dok se konsolidujem sa novim boxom i situacijom

Jos jednom da ponovim, nema veze sa :murija:i ostalim stvarima, nisam provaljen, nego jednostavno nije za javnost

:respect: Svima a 'najvise' mentorici @t@mara - prvi macici se u vodu bacaju:D

Pozdrav svima, a moderima zahtev da ovo ide u nezavrsene:fuck:

Chan is backing soon:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CilI

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
"a man's gotta do what a man's gotta do"
Nadamo se da će se situacija brzo smiriti pa nek uslijedi nastavak :respect:
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Znam kroz sta si isao, i zbog čega je takva reakcija. Zapamti nešto; uzgoj vutre za ljecenje ili ličnu upotrebu je tvoje osnovno ljudsko pravo. Ja kod toga nemam dileme. Nema čovjeka koji me može po tom pitanju da Hebe. tako, da glavu gore i teramo dalje:wave:
Ovdje imaš prijatelje koji te podrzavaju:)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan and Sensi Star

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
Sve jasno frende..zao mi je jer sam se radovao tvome growu.Kako god bilo ja te podrzavam u tvojoj odluci i znam kako cemo se nastaviti druziti kroz neki novi dnevnik ili na PM-u.
Sretno:thumb::thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Uh, moram priznati da sam dva puta procitao post i gledao da li citam tvoj dnevnik. :(

Zao mi je stari sto je do ovoga moralo doci. Mogu misliti kako ti je...ne vrijedi se sada sekirati jer ionako ne mozes nista promijeniti. Vazno da si ti okej i da si imao vremena sve maknuti.

Glavu gore i biti ce sigurno opet prilike da krenes ispocetka.Imas ovdje podrsku od svih nas.:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan