Buhe?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.07.2006
2
0
1
Prije svega pozdrav svima!

imam biljke nekih mjesec dana stare.. posadjene su u plasticnim vazama (ne velikim) i cekaju na presadjivanje..

sad.. problem je sto su na svim biljkama (5 komada), na listovima nekakve bijele tockice, a sa donje strane su nekakve male sitne crne "buhe".

Mogu li ja nesto uciniti i hoce li biljke imati kakvih posljedica?

Slike nemam, al cu probat ubrzo -uslikat da mozete bolje pomoc..

Hvala!
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
pa poprilicno je napisano u zadnje vreme o malim stetocinama-potrazi malo po forumu... :wink:
Inace postoji dobri potpuno prirodni akarcidi,insekticidi koji ce sa dva prskanja resiti tvoj problem...

sretno
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Negde je pisano i o tretmanu belim lukom u slicnim situacijama sto bi mozda pomoglo.Samo mislim da malo kasnis sa presadjivanjem.To si trebao uraditi mnogo ranije.Biljke sad vec uveliko treba da cvetaju.
 
22.07.2006
2
0
1
thx budem potrazio malo, al ako znate neku jednostavu metodu bez da idem u nekakvu trgovinu bio bi vam zahvalan :)

ovo su moje prve biljke (zapravo prva serija mi je pocela predobro - rasle su naocigled, svaki dan bar cm.. al se mali brat zaigrao i skoro sve biljke iscupao i zabio neko granje unutra lol-.. bio sam prelud al sam nekako prezivio :)

dakle.. jos nemam iskustva i sumnjam da ce od ovih nesto posebno bit, vise su za ucenje..
mislim da ih necu zasaditi u zemlju vec u neku posudu pa ih drzati indoor u ormaru, al nemam jos nikakvih svjetla pa.. mozda se ipak odlucim stavit ih u vrt pa...

ionako sam vec doma rekao da je to "ukrasna konoplja" pa.. :)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ako pitas za prirodni akarcid- trazi Bio Plantela/Aktiv R ili Primar R-proizvodi Uncihem.. aprodaje se i u Cro
sretno

koristi navecer ili rano ujutru
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.