Nagradna Buksna + Pogled

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Najbolja slika Buksna + Pogled

  • Blader

    Votes: 83 46,1%
  • Chan Chan

    Votes: 17 9,4%
  • napalm

    Votes: 3 1,7%
  • jesam

    Votes: 8 4,4%
  • budalin

    Votes: 30 16,7%
  • Zelenko63

    Votes: 25 13,9%
  • Pantagan

    Votes: 2 1,1%
  • No Joke

    Votes: 7 3,9%
  • nikopanija1

    Votes: 5 2,8%

  • Total voters
    180
  • Anketa zatvorena .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
slab je bio izbor slika morao sam glasat na naj ne ruzniju XD

a kad bi sami onda bi mozda bilo komplikacija oko drzava postarina skupa...
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
E morate ih baš smarat svakodnevno. Prilično su nemarni. Ja sam prošle godine za preuzimanje one nagrade spalio na živce. Poslao hrpu mejlova, sms-ova, zva na par brojeva i sto čuda. Na kraju sam doslovno izvukao svoju nagradu od njih. Sjeo u auto i otpalio tamo, pokupio šator i zamolio ih da kontaktiraju ostale dobitnike. E tek onda se neš pokrenulo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Evo da obavijestim. Nagrada došla. Jako sam zadovoljan. Poslali su mi drukcije pack u kojemu je Alga-mic, Top Max i Root Juice i jos su mi da mi nadomjeste Bio Heaven poslali malu bočicu Hesi super vit, plus par pakova rizla, srolane filtere ;), itd...

Baš me razveselilo :let::let: Hvala sponzoru na sponzoriranju. :clap::
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
imam frenda koji drži tobaco, da ga trknem za neki kontakt ili da ga udavim za neku dozu zika, ostalo baš i nema, upaljači, možda lule....
a bratića ću tražit, inače pravi lule, da nam odradi nešto finjak, ima i firmu on, i kulturan je konzument...sve si mislim kako on već nije to odradio s vama, po svim festivalima ima štandove...vjerovatno zbog prinove i previše dima...
obečajem javno da ču drvnu lulu hand made specijal za vutra org organizirati hitno, pusa....:spliff::vutra:
https://postimg.org/image/xez6lqphj/

da vam odmah ukratko ispričam kako sam u outu napravio par monstera i ostavio stabljike da se suše kako bi bratiču dao najdeblje djelove da proba lulu napraviti od toga...nađe se uz to granje moje jadno moja mama, isusek, granje u kući, daj to da položim ujtro kad ložim :crazyd:, kaže šta mi nisi reko, otkud ja znam da ti trbaju te tri drvene kvrge....
 
Poslednja izmena od urednika:

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
Pa ajde stavi je da je vidimo bez obzira na takmičenje :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.