Bullet belt

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Preporučio bih slip gaće za glavu, zna bit neugodno kad zapuše vjetar a ono labave gaće polete... zamisli da ti netko vidi nos i oči, ajme, ja bi umro od srama!!!

I to te čini nacistom koji se voli dotjerivati, a u ponekim trenucima samoće, i oblačiti žensku odjeću!

:D
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
He sad čitam ovu temu i gledam koliko se u godinu dana glazbeni ukus bar što se tiče metala promijenio, sad najviše pilim black i death a eto prije nešto više od godine dana samo poneki bend u tim žanrovima mi se sviđao

I da dosadno mi je pa pregledavam svoje stare teme i pišem bezvete u njima
 

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
kolko ja znam to pankeri furaj.. uglavnom htjedoh reć da je toga prije bilo za kupit u klonu u zagrebu al se klon zatvorio što znači da to sad imaš za kupit sam u inozemstvu..
meni je frendica to nabavail još sam čekam da dođe.. kad dođe stavim slike :p
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
MA moja je želja nabaviti sada grenade i nož beltove jer sam se odao ortodoksnom četništvu
Noževi su mi potrebni jer su tradicionalno četničko oružje za pojedinačno ubijanje hrvata dok mi granate trebaju da mogu efikasno odstraniti skupine hrvata.
Ako itko ima za prodati stvari koje potražujem neka se javi na pm
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
brate ja sam lovac mogu da ti nabavim sta got hoces al jebiiga kao da ti to posaljem nemam onaj opasac mad se da nabaviti od ibeglica ,, a imam ih komsije su mi.. verujem da bi mi to dali .. mozd prodali al za neke male pare... ja bi ti pomogao.. al kako..
imam brdo karabinskih metaka a i neke sa slabijim punenjem koje sam proizvodim a oni su kalibra sad neznam tacno koji je kalibar al znam da mogu u kalas da se stave a i u vojnicku pusku.. a to su ti meci koje si ti pokazao ...
sad tebi treba prazni samo se izvadi barut i vrati zrno da izgleda jabacki sad nesto nisam u tim vodama lova posto sam se odseli iz srbije na neko vreme al imam brdo muniscije kuci tako da ako nekako skontas prevoz dostavljanja ja bi ti pmogao cak bi ti to naravno besplatno dao posto meni to sada netreb a neznam ni dal ce mi trebati u daljnjem zivotu..
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Mah hvala ti ali nije potrebno
Remen s mecima je jedna od stvari koja mi je u jednom trenutku pala napamet ali mi istinski totalno nije potrebna a i vjerojatno bi bio prelijen to nosit i tako, a i pogledaj ova ti je tema od 2007-e, davno mi je to palo napamet a i nisam nikad bio ultra nabrijan za nabavit čisto konto da bi bilo fora

Sad asm se bacio u praktičnije vode eo otac moj koji je četnički vojvoda mi je donio kalašnjihov i metke s zrnom od početničenog čelika za kosit Hrvate pa se bacam na poso
(nadam se da neću neke mjere pokupit zbog pisanja ovakvih stvari, također se nadam da to nitko ne shvaća ozbiljno)
 

green panter

Aktivan Član
19.12.2008
97
3
0
34
MA moja je želja nabaviti sada grenade i nož beltove jer sam se odao ortodoksnom četništvu
Noževi su mi potrebni jer su tradicionalno četničko oružje za pojedinačno ubijanje hrvata dok mi granate trebaju da mogu efikasno odstraniti skupine hrvata.

Koji kuqac, pominjes cetnike i hrvate, tome nije mjesto ovde ni u kakvom smislu.??!
Pominjes cetnicko klanje i sl. sranja stvarno van svake pameti!
Nisam nacionalista naprotiv, ali mislim da ovo stvarno nema smisla...
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ma opusteno ... ljudi
na mladima svet ostaje...
a mi smo ovde da se greske nebi pvojale
a i volimo se ko braca . ne? to je i cilj ovog sajta..
netreba niko da se vredaj to su samo nazivi a za te nazive nismo mi krivi..
pozzz i ujedinimo dobre ljude :)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma joj znao sam da će netko krivo shvatit pa hajde da pojasnim

ZEZAM SE
Ne mislim ozbiljno nikakve debilne stvari koje pišem na temu šovinizma, nacionalnosti, četnika, ustaša, bradatih žena i patuljaka
Bah
Možda bolje da ipak cenzurira Weedran jer bi stvarno neko mogo zabrijat da sam nabrijani četnik(što dakako da jesam)
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
Pretpostavljam dok govoris u javnosti ovakvu hrpu sranja i sprdnje da ostanes neshvacen, plus sto vjerovatno imas skroz normalnu (ozbiljnu facu dok to pricas pa te velika vecina nerazumije) Znam tesko je bit drugaciji. Jedna rima od TBF-a. Ima bolestan smisao za humor, nek dobije tumor....
 

green panter

Aktivan Član
19.12.2008
97
3
0
34
Kupio moj stari sebi magnum 357 a meni CZ99, pa idemo malo u lov na ustase.
Cisto onako da im se na*****o keve, mozda kojeg i zakoljemo posto je to cetnicki stil!
Inace moj stari, im drzi sasusene vugle na zidovima kao trofeje
(nadam se da neću neke mjere pokupit zbog pisanja ovakvih stvari, također se nadam da to nitko ne shvaća ozbiljno)