BUSTED! The Citizen's Guide to Surviving Police Encounters

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Tux

20.05.2010
22
3
0
55
Pogledajte ovaj zanimljivi video kako preživjeti susret s policijom. U sva tri slučaja su drotovi pokvarena džubrad koji igraju igrice s vama. Svakako pogledajte...

U prvom slučaju drot zaustavlja troje mladih ljudi u autu na cesti.
U drugom slučaju drotovi ispituju mladića koji sjedi na ulici i čeka autobus.
U trećem slučaju drotovi upada u kuću.
Da vam ne pričam puno, pogledajte...

Video traje 45 minuta. Svakako pogledajte i ostale njihove video uratke.

busted-frontbigS.jpg


Tagline: Made by the ACLU, This video basically explains how to talk to the police so you can get away with things such as: drug possesion, vandalism and underage drinking - among other things.

Plot Summary:

Most people don't know their basic constitutional rights, and those who do usually waive them in the face of police intimidation. Worse, police rely on people's fear and ignorance of the law to trick them into waiving their rights, which often lands them in jail.

That's why Flex Your Rights (FyR) -- a Washington, DC-based educational group -- created BUSTED: The Citizen's Guide to Surviving Police Encounters.

This fun 45-minute educational DVD realistically depicts three common police scenarios -- traffic stop, street stop, and home entry.

Narrator Ira Glasser, the former ACLU executive director, shows you how to avoid cops' "gotcha games" as they try to trick you into waiving your rights; how to be courteous but not intimidated by police tactics; and how phrases such as "I don't consent to any searches" can keep you out of jail.

According to Steve Silverman, BUSTED's writer and FyR's executive director, "We made BUSTED for anyone who's afraid that their looks or lifestyle makes them a target for law enforcement. This includes skaters, smokers, rockers, and freedom-loving badasses of all sorts."
[youtube]yqMjMPlXzdA[/youtube]

(video pogledajte na YouTube-u za veću sliku)
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Aha, gledao sam ja već ovo (mislim prošle godine),

Najvažnije kaj se sječam je da NE dozvoliš policajcima da budu NADMOĆNI (nisu ali oni to misle),

i uvijek biti korak ispred njih, te ne dopustiti da te strah ili trema obuhvate mozak, jer ćeš tak najebat,

traba s policijom razgovarati kao i s radnicom i trgovačkom centru, jer zapravo je i on ljudsko biće kao i vi(lažem većina nije) (ali samo fizički),
svi ljudi imaju ista prava i nema razloga zašto se njih bojati!
 

Tux

20.05.2010
22
3
0
55
ScuderiaBull je napisao(la):
svi ljudi imaju ista prava i nema razloga zašto se njih bojati!
Pa prema njima moraš biti fin jer znaš kakva su govna. Igrat će igrice s tobom i zaplesti u svoju mrežu, a pomoći ćeš im ako se uzj.ebeš i sam si se pokopao :) (što je i prikazano u videu)


Malo off ali da ispričam:
Jednom je bila racija u baru u kojem sam bio. Dio moje ekipe i ja smo bili ispred bara kad su upadali i tjerali su sve koji su bili ispred. Držao sam ruke u džepovima i drot mi kaže da izvadim ruke iz džepova dok razgovara s nama. Ispričao sam se i izvadio ruke. Valjda si je budala nešto umislila u svojoj mulastoj glavi da su mi ruke još u džepovima. Počeo je srati i tražio me osobnu iskaznicu jer sam kao bezobrazan. Upisao me u neki svoj blok i otjerao nas -.-

Nikad ne znaš što se kretenu muva po glavi... :mad:
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
Tux je napisao(la):
Nikad ne znaš što se kretenu muva po glavi... :mad:


tux nemogu se vise sloziti s tobom, tako ima glupih murijaka da je to za nevjerovat, ali jbg nemozes nista nego se ponasati fino i sve na ok ok :D
 
06.06.2010
43
1
0
37
RH MUP je neorganizirana banditska loža koja zna zaplijenit jedino travu u velikim količinama,znači može se boriti samo sa krim.početnicima jer oni obično rade sa travom dok ne skuže ovo ostalo.Trebaju naučit kako nači sav taj heroin na balkanu ,a trava ko i svaka druga biljka - uvjek je bila i ostala besplatna.