But why?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jah

04.03.2008
33
0
0
53
Evo u nas,dole skroz na jugu cijene su nenormalne tako i u Splitu(300 kn 10 grama vutre )
Dal se vi stariji,sjećate prije 5-6 godina kad bi za te pare mogo plantažu otkupit?

Shvati san da je neisplativo toliku lovu davat pa san počea sam sadit... 26 biljkica 2 profi sajta
Znam puno ih je al sjeme nije bilo feminizirano pa... za svaki slučaj :D

Postoji li za ovu krizu neko normalno objašnjenje il se nacija jednostavno zasitila i prelazi na kemiju!?
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
To sam se i ja pitao, možda su se dileri organizovali u sindikat i svi skupa izglasali nove cene kako bi zaradili svi.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
U zadnjih 2g cijena je porasla za najmanje duplo.Mislim da se radi o puno faktor.Trava je gotovo izjednacena po zakonu s heroinom.U medijima se neprestano plaše ljudi koji imaju veze s travom,stalno uspiju nekog uhvatit.

A i kemija je sve kvalitetnija i to je sasvim sigurno razlog pa ljudi koji su koristili samo travu iz razloga što je jadina bila zadovoljavajuce kvalitete sad mogu doci i do drugih stvari sve kvalitetnijih.Sve što je naše podrucje bliže EU to ce biti viša kvaliteta i pojavit ce se cisti proizvodi,sasvim sigurno ce i trava koja se dila postati puno bolja.Predpostavljam da je svatko cuo bar jednu pricu o prijeratnoj kvaliteti droge koja je bila na razini Nizozemske,pa je tako i kod nas bio cisti MDMA,amfetamini,LSD u kristalicima i svega visoke kvalitete kolko god tko poželi i ima para.U proteklih 10g smo bili tržište na kojem su se prodavala govna i sve najgore kvalitete a to sad prestaje i mi postajemo ravnopravno tržište.

Sasvim sigurno razlog je i Kosovo(osobno sam za to što je postalo država,naravno ne zbog dopa) s kojeg ce krenuti(a sigurno vec je) cisti heroin.


Mislim da su se ljudi zasitili nekvalitete a da je ovo poskupljenje rješavanje zadnjih ostataka onoga što se vani baca.Taj proces ce nažalost trajati godinama.
 

Jah

04.03.2008
33
0
0
53
A znan jbg
Ma bilo je kvalitetog dima i tad al sad jbt za preživit treban bubreg prodat
ja živin u malome gradu,prije par godina kad je heroin tek stiga
svako jutro bi našli bar 3 narkomana mrtva...
A i dileru se više isplati prodavat spid il koku kad zna da će mu se sutra mušterija sigurno vratit
 

KaraJack

Aktivan Član
Cijena ide gore ako je nestašica ili ako nekog dignu gore pa onda ide cijena gore i roba dolazi iz EU. Ako wu nema onda ima shita ako i njega nema onda neće jedno vrijeme biti ništa i kad dodje vrijeme cijena se povečala za duplo. Prije 2g si za 350 čuna dobio 50g sada dobije 5g.

Jebiga, ili sam uzgajat ili odselit tamo di je legalizirano. Evo jučer gledam švabski kanal kako je u njemačkoj uzgoj wu porasta, navodno se radi da nizozemci više ne stignu toliko uzgajat za crno tržište pa su počeli vani radit, naravno tu cijena ide gore. Koliko me pamčenje prati u GER si 1g skunka platio 15DM = 7,5€ kad je E došao 1g skunka je bio 10€.

Sve je drastično poskupilo, jeftino će biti ako je wu svugdije nabavljiva a to je nemoguće... Tržište je jako komplicirano dali bilo legalno ili crno sve je to u k.rcu jer sve jedno drugo povezuje...

Kad budeš shvatio da oni iz Azije velike tvrtke svoje pare peru putem Tehnolgije i izgradnjom tvrtki naravno da je svijet u banani dali bilo za konzumenta ili proizvođača ili dobavljača...
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Jah je napisao(la):
Evo u nas,dole skroz na jugu cijene su nenormalne tako i u Splitu(300 kn 10 grama vutre )
Dal se vi stariji,sjećate prije 5-6 godina kad bi za te pare mogo plantažu otkupit?

Shvati san da je neisplativo toliku lovu davat pa san počea sam sadit... 26 biljkica 2 profi sajta
Znam puno ih je al sjeme nije bilo feminizirano pa... za svaki slučaj :D

Postoji li za ovu krizu neko normalno objašnjenje il se nacija jednostavno zasitila i prelazi na kemiju!?


Postoji li neko ko cita ranije postavljene teme?
 

ranrom

Aktivan Član
06.12.2006
93
0
0
38
mozda bi cijene bile normalnije da svaki tjedan ne padne koji kil trave.:icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.