Vutra Društvo

Dobrodošli na skladno multietnički jedan jedini Vutra Forum! Učlanite se da pristupite i drugim djelovima foruma te da vršite PRETRAGU novih tema.

Učlani se

1. Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!

Caj od kanabisa

Diskusija u 'Medicina' započeta od Resident Evil, 10.11.2017.

1. Resident Evil

Učlanjen(a):
    09.11.2017
    Poruka:
    3
    Sviđa im se:
    0
    Trofej poeni:
    1
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Dragi svi,

Pre MESEC dana mami je dijagnostikovan rak besike sa metastazama na kostima karlice.
    Poslednja faza a PRE TRI MESECA je bila zdrava zena!
    Sada su bolovi nepodnosljivi, ne moze ni da hoda, ni da sedi, ni da lezi, traju 24h.
    Lekari kazu da je izuzetno progresivan, operacija besike ne dolazi u obzir jer je cela vec zahvacena, cak nam je i konzilijum rekao da smo zakasnili !?
    Cekamo poziv za hemoterapiju, ja sam skeptik, jer na vec umoren, neispavan i iscrpljen organizam to moze delovati pogubno.

Ja sam do sada pravila caj marijuane od buds sa kokosovim uljem po receptima sa interneta al efekat nije bio u potpunosti zadovoljavajuci. Da li neko ima iskustva sa pravljenjem caja i njegovim rezultatima?

Verujem u moci kanabisa.

Potrebna mi je vasa pomoc. Nazalost nemamo vremena da uzgajamo biljku iz semena. Dok ona izraste, ona mozda vise nece biti tu.

2. Sensi Star

Sensi Star Organic grower :)
    Prijatelj Foruma

Učlanjen(a):
    26.07.2016
    Poruka:
    1.159
    Sviđa im se:
    2.264
    Trofej poeni:
    188
    Ratings:
    +3.450 / 5 / -2
    Caj vam nece tu puno pomoci, jedino ulje kanabisa (Rick Simpson ulje). Iz prehrane izbacite sve secere (u to spada i vino, pire krumpir ( krumpir moze, ali kuhan i da je prije odstajao u vodi pola sata da izadje iz njega skrob)).

Ako mozes nabavi materijal i skuhaj ulje sam. Kako se radi imas sve tutorijale na internetu, a ako nesto nije jasno mozes pitati ovdje.
    Racunaj da ce ti trebati barem 180 grama ulja s obzirom u kakvom je stanju mama. Za 180 grama ulja treba kilu kvalitetnog materijala, po mogucnosti vrlo kvalitetne indice sa preko 20 posto THC-a.

• Slažem se Slažem se x 4
    • Informativno Informativno x 2
    • Sviđa mi se Sviđa mi se x 1
  3. WEEDetix

WEEDetix GreenDruid;Travar;Šaman;Vrač;Herbalist
    Grow Support

• Medicina Podrška
    Učlanjen(a):
    11.10.2010
    Poruka:
    1.561
    Sviđa im se:
    4.269
    Trofej poeni:
    188
    Ratings:
    +5.276 / 1 / -0
    pojacati unos zive hrane (voce,povrce), odrzavati ph organizma u lužnatom stanju (uz pomoc sirovog voca i povrva i eventualno soda+limunska kiselina) moja dodatna prepuruka je piti caj ili jos bolje tinkturu od navedenog bilja a to je preslica,rosopas,imela,lopuh,gospina trava to su jaki antikarcenogenici koji bi mogli znatno utjecat na tjek bolesti...isto tako sto je reko sensi star nabavit sto jacu cannabis i napravi ulje i pocet s terapijom sto prije posto se radi o mjehuru i zenskoj osobi moja preporuka je malo ulja nanositi na tampon i onda ga unjeti vaginalno tako da ulje moze djelovat i lokalno tje jako blizu samog izvorista bolesti..

• Slažem se Slažem se x 3
    • Informativno Informativno x 3
    • Sviđa mi se Sviđa mi se x 1
  4. Resident Evil

Učlanjen(a):
    09.11.2017
    Poruka:
    3
    Sviđa im se:
    0
    Trofej poeni:
    1
    Ratings:
    +0 / 0 / -0
    Hvala vam na informacijama.
    Ishrana je vec uveliko izmenjena, nema sta nisam po internetu citala o alkalizaciji i zivom povrcu i vocu.

Nadam se da cu stici da napravim ulje pre nego sto bude kasno :(

5. CilI

CilI Habanero Maya Red
    Urednik Moderator

• Medicina Podrška
    Učlanjen(a):
    24.10.2012
    Poruka:
    7.787
    Sviđa im se:
    6.885
    Trofej poeni: