Caj od maka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
17.03.2008
31
0
0
37
Hm.... cajic fino zvuci nisam ga probao mozda bi volio... nedavno sam prestao vuci H. a vukao sam godinu dana intenzivno znaci od 365 dana nisam vukao 65 mozda i manje... na pocetku sam imao bolove u kostima i nemoc u nogama, nekada se znalo da dogodi navece da mi je jako vruce pa kroz par sekundi samo hladno a znojim se to je jako fuj osjecaj... sada sam cist od toga samo Vutra ostaje i neke ostale biljkice i neke dizalice ali H. FUJJJ FUJJJ FUJJJ... mada ne zalim ni za jedan puta sto sam uzeo jer koje scene ti se dogadjaju i misli i slike u glavi yummy... ALI ZA SVACIJE DOBRO STAY AWAY... kao sto sam gore naveo probao bih caj ( mislim da je opasniji od H. jer sjecenjem cahura izlazi mlijeko i to mlijeko se skida i procesima dobija heroin znaci da u tom mlijeku ima vise opijata nego u samom heroinu po mom misljenju ) ali samo jednom. Imam jako cvrsto ja i skinuo sam se skoro na cisto bez tableta,alkohola ili nekih drugih droga... Ajd dobro ponekada zavarim koju joju ali cisto sto obozavam Cannabis Sativa ne radi nekih bedova od H.

BTW. Nikada se nisam ubo u venu... niti sam pomislio na to
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.734
298
Čikago, USA
www.vutra.org
EXARP je napisao(la):
Teško je reč jel gori čaj od mak ili heroin. Oboje su zajeb, klopka, trapula...

Opijati stvaraju ovisnost i to ne samo tako da ti sataru psihu, nego utiču i na razmjenu tvari u organizmu.

Biž od opijata, od njih ništa dobro ne dolazi. Osim ako se ne koriste kao lijekovi da olakšaju neizdržive bolove teškim bolesnicima.

U ostalim slučajevima, opijati ostaju samo još jedno sredstvo kontrole i agens za smanjnje populacije.


To treba podvuci i zatvoriti ovu temu :read:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Je, slažen se...zatvaramo ovu temu o toj splačini.
I uz to, da je u čaju samo onih par "korisnih" alkaloida...nego ih ima 40-ak, od kojih neki nisu aktivni, a neki čak i koče djelovanje morfinskih alkaloida tako da je to predivano za receptore u mozgu.

Ko voli nek izvoli, a izvoliče jedino onaj bez pameti :vb_smash:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.