Caj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

H20

15.12.2006
1
0
0
Zanima me kako se radi èaj?
Koliko treba staviti èega(Molio bih detaljne upute)?
Opæenito , htio bih èuti vaša mišljenja o tome?

Hvala na odgovoru
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
pijo sam jednom kod frenda,nisam siguran al mislim da se treba stavit brdo žiže.
3-4 masna vrha na 3,5-4 dcl.

u to vrijeme to nije ni bio problem.
al sad je druga prièa.

neko drugi, kome je to ostalo bolje u sjeæanju il ko ima tu naviku bi znao bolje.
a volio bih i ja znati.baš mi je bed miksat sa onim otrovom od duhana.
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Znaš kako, THC se ne rastvara u vodi, mora da se naðe naèin da se zaobiðe ta prepreka. Èuo sam da postoji fora, al ja ne znam koja je. Verovatno ovde ima nekog ko zna. Dok se taj ne javi nemoj da bacaš gandžu.
 

5AR

Aktivan Član
24.06.2006
226
237
43
ja bi ti preporuèio da umjesto èaja napraviš kolaèe.sigurno se neæeš razoèarati :wink:
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
Gle ja sam radio caj , 3-4 puta...i samo jedan put mi je bilo dobro ispalo zbog ,
tog sto sam stavio cijeli panj oko 8grama odprilike...

a caj je bio oko 3.5 dcl vode...ostavio sam to duuugo da se izcjedi...stavio limuna i secera kad sam to srokao putem do grada, morao sam sjest u obliznju birtiju da se
skuliram...

ma bolesno.
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
nobody je napisao(la):
Znaš kako, THC se ne rastvara u vodi, mora da se naðe naèin da se zaobiðe ta prepreka. Èuo sam da postoji fora, al ja ne znam koja je. Verovatno ovde ima nekog ko zna. Dok se taj ne javi nemoj da bacaš gandžu.
Upravo tako.THC se ne razlaze u vodi.Zato dodas malo putera u vodu.THC se rastvara u mastima.Ali pazi ne margarin nego puter.A kolicina zavisi i od kolicine i kvaliteta vutre,od kolicine vode...Citaj malo po sajtu i po forumu pa ces i sam shvatiti o cemu se zapravo radi. :wink:
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
ako ti se gadi pit vodu sa putrom...napravi si canna mljeko...al uzmi punomasno da ima sto vise mlijeène masnoce da se THC ima na èeg uvatit...ako ti ukus i dalje nije dobar od mljeka napravi kakao...itd..
 

BOTANIK

Aktivan Član
23.12.2006
55
18
8
tocno je da se thc ne veze sa vodom i zbog vrucine ga je jos teze odvojit od dijelova biljke. preporucujem caj na indijski nacin, znaci sa mnogo margarina putra, ili pak neke druge masti kako tko preferira (vegetarijanac i slicno)

e usporedbe radi vrucina je potrebna da bi se aktivirao neaktivni thc iliti bolje receno trikomi (trichomes, kristali) a kod kolaca ona iznosi i do 150C minimum pa do 180C sto dovodi i do evaporacije mnoge kolicine thc no oralnim uzimanjem se njegova snaga itekako povecava za razliku od inhalacije.

a caj se najcesce prokuhava --> 100C° pa bi bilo pozeljnije duze kuhati i sa vise putra da ne pocne vriti prebrzo.

recimo jednostavno je uzeti hashisha izmrvit, dobro ga ugrijati u vodi na visokoj temperaturi iako se on ne veze u vodi jednostavno cete ga popiti. samo sto postoji opasnost da se ljepi za lonac..


bitna stvar jednom kad se trikomi aktiviraju ostaju aktivni i na nizim temperaturama. zato se putar moze i spremati u zamrzivac no to ste vjerojatno i znali. eto reda radi :D

pozdrav