California Orange Bud

Hesi Canna Mills Nutrients

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
1.003
97
0
Premisljam se da li da narucim ove semenke...
Da li je neko gajio, pusio ili zna bilo sta sto ne moze da se nadje na netu...
Tnx unapred

28.10.2005
1.097
39
0
32
Lijep pozdrav brate :D

Pušio sam Orange...i mogu ti reæ da u 2,5 godina u koje sam probo dosta sorti vutre, orange bud mi je do sad bio najboljim. Fenomenalan ukus, odlièan rad, baš pere na Energiju, smijeh, brije...odlièna vutra. Ima sve moje preporuke. I najjaèa koja me dosad zabila...to mi interesantno :D

Što se tièe uzgajanja, to æeš morat pitat dalje :D

Sviđa im se: Džoni Snežni
OP
OP
Inq

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
1.003
97
0
Lep pozdrav i tebi doors

To je to! To me je najvise zanimalo! Takav rad i ja najvise cenim, hvala to definitivno cu naruciti ORANGE...

Nego jos da te pitam da li je bilo stonda posle pusenja ORANGE BUD-a ??????

28.10.2005
1.097
39
0
32
Vidi ovako brate: nas trojica zapalili bi pljugicu od 5 centa ful slabo posoljenu. I svatko bi povuko u krugu po 2 serije i to bi te zabilo na dobra 3 sata. High je energetièan, socijalan, komunikativan, otvarajuæ, poticajan i pere na zajebanciju i dobru vibru bez stonda. Tako je barem meni bilo jer on mi baš ostao u sjeæanju u svih tih godina od kad poèeo pušit taj tzv. "skunk" kao vutra koja bi me zabila veæ u onom prvom udisaju :D

OP
OP
Inq

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
1.003
97
0
Hvala to Doors... Puuuuuunnoooooooooo !!!!!
Pozzzzzzzz

A ja cu ako budem gajio da napisem nesto o gajenju te vrste.......

OP
OP
Inq

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
1.003
97
0
Veceras sam prvi put probao neki hibrid i to je bio ORANGE BUD. Za 2 dana bih narucio sa aliena ali kakva sreca u paketu koji sam zavrsio nasao sam dve semenke:
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Kakva luda sreca...
Nebitno, skontao sam o cemu je doors pricao, ja i drug smo sedeli na klupici i smejali se 2 sata a o ustajanju nije bilo ni pomisli... mislim da smo preterali, zajesno smo pukli skoro stotku..
sve u svemu sutra stavljam seme na klijanje... I uskoro cu pisati o uzgajanju orange-a...

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
885
68
0
:D cestitam na pronalazenju sorte koja ti mentalno i fizicki odgovara...

reci mi jel to bas california orange bud ili samo orange bud posto ima male razlike

OP
OP
Inq

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
1.003
97
0
Nije California... vec samo Orange Bud... Kontaktirao sam lika od koga sam uzeo ovo i pretrazili smo jos kroz ostatak kolicine koju on ima i nasli smo jos 2 semenke... Znaci sada imam 4 semenke...

Kakva je razlika izmedju CALIFORNIA i obicnog ? Ja sam procesljao net i nasao iste slike i pod nazivom sa CALIF... i bez CALIF... ali uvek je drugaciji tekst... Koliko sam ja skontao Orange bud je nizeg rasta i vise je skankolik (sta god to znacilo)...

ps: Da li je moguce da je seme feminized jer smo nasli 4 semenke u 35g hedovine?

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
3
0
nisam skiguran al mislim da je california orange bud
orange bud x california indica(hash plant x northern light), uglavnom kontam da je california o.b. malo indikastija verzija obicnog o.b.

21.09.2006
14
10
0
Inq je napisao(la):
ps: Da li je moguce da je seme feminized jer smo nasli 4 semenke u 35g hedovine?
Ili je sadio regularno sjeme pa mu je malo peluda pobjeglo dok je micao muske. Mozda je pelud od neke druge vrste koju je prije sadio (ostalo u grow boxu). A mozda je isao oprasiti samo neke grane pa je malo pobjeglo na druge grane.

Uglavnom, imas tombolu :) Ne znas sto ces dobiti i hoce li uopce to biti Orange Bud ili neki krizanac. Ja bi ipak dao 20 eura za 10 sjemenki i postarinu ;) Nebi nikad uzgajao 3 mj da vidim sto sam dobio, a zelim Orange Bud ;)

OP
OP
Inq

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
1.003
97
0
Vec imam 4 biljke u vegetaciji stare 5-6 dana jednu proklijalu koju cu da zasadim... I 4 semenke na klijanju "valjda" orange-a... Igracu tombolu... pa cemo da vidimo...

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
885
68
0
Ma da razlika je mala u odnosu sativa-indika odnosno zavisi od kojeg se shopa uzima seme

ono sto bi ti ja preporicio je skupo ko sam djavo a ti se drzi recimo Nirvanine kombinacije

09.03.2015
107
25
28
Cao svima vidim da je davnasnja tema ali zanima me jeli neko nesto radio sa orange bud-om. Kada kazem radio mislim na sadnju i kupovinu semena? :)

09.03.2015
107
25
28
E trazio sam, i videces da sam skoro svuda isti post stavio. :) Svi su zastareleli, i ima puno korisnih info ali ne mogu videti slike a bas me zanima kako otprilike izgleda u toku uzgoja. :) Ali hvala Stipe na sugestiji, bas sam radostan kada vidim da uvek ima neko da pomogne. :)