California Orange Bud

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Premisljam se da li da narucim ove semenke...
Da li je neko gajio, pusio ili zna bilo sta sto ne moze da se nadje na netu...
Tnx unapred
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Lijep pozdrav brate :D


Pušio sam Orange...i mogu ti reæ da u 2,5 godina u koje sam probo dosta sorti vutre, orange bud mi je do sad bio najboljim. Fenomenalan ukus, odlièan rad, baš pere na Energiju, smijeh, brije...odlièna vutra. Ima sve moje preporuke. I najjaèa koja me dosad zabila...to mi interesantno :D


Što se tièe uzgajanja, to æeš morat pitat dalje :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Džoni Snežni

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Lep pozdrav i tebi doors

To je to! To me je najvise zanimalo! Takav rad i ja najvise cenim, hvala to definitivno cu naruciti ORANGE...

Nego jos da te pitam da li je bilo stonda posle pusenja ORANGE BUD-a ??????
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Vidi ovako brate: nas trojica zapalili bi pljugicu od 5 centa ful slabo posoljenu. I svatko bi povuko u krugu po 2 serije i to bi te zabilo na dobra 3 sata. High je energetièan, socijalan, komunikativan, otvarajuæ, poticajan i pere na zajebanciju i dobru vibru bez stonda. Tako je barem meni bilo jer on mi baš ostao u sjeæanju u svih tih godina od kad poèeo pušit taj tzv. "skunk" kao vutra koja bi me zabila veæ u onom prvom udisaju :D
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Hvala to Doors... Puuuuuunnoooooooooo !!!!!
Pozzzzzzzz

A ja cu ako budem gajio da napisem nesto o gajenju te vrste.......
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Veceras sam prvi put probao neki hibrid i to je bio ORANGE BUD. Za 2 dana bih narucio sa aliena ali kakva sreca u paketu koji sam zavrsio nasao sam dve semenke:


Kakva luda sreca...
Nebitno, skontao sam o cemu je doors pricao, ja i drug smo sedeli na klupici i smejali se 2 sata a o ustajanju nije bilo ni pomisli... mislim da smo preterali, zajesno smo pukli skoro stotku..
sve u svemu sutra stavljam seme na klijanje... I uskoro cu pisati o uzgajanju orange-a...
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
:D cestitam na pronalazenju sorte koja ti mentalno i fizicki odgovara...

reci mi jel to bas california orange bud ili samo orange bud posto ima male razlike
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Nije California... vec samo Orange Bud... Kontaktirao sam lika od koga sam uzeo ovo i pretrazili smo jos kroz ostatak kolicine koju on ima i nasli smo jos 2 semenke... Znaci sada imam 4 semenke...

Kakva je razlika izmedju CALIFORNIA i obicnog ? Ja sam procesljao net i nasao iste slike i pod nazivom sa CALIF... i bez CALIF... ali uvek je drugaciji tekst... Koliko sam ja skontao Orange bud je nizeg rasta i vise je skankolik (sta god to znacilo)...

ps: Da li je moguce da je seme feminized jer smo nasli 4 semenke u 35g hedovine?
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
nisam skiguran al mislim da je california orange bud
orange bud x california indica(hash plant x northern light), uglavnom kontam da je california o.b. malo indikastija verzija obicnog o.b.
 
21.09.2006
12
17
0
Inq je napisao(la):
ps: Da li je moguce da je seme feminized jer smo nasli 4 semenke u 35g hedovine?

Ili je sadio regularno sjeme pa mu je malo peluda pobjeglo dok je micao muske. Mozda je pelud od neke druge vrste koju je prije sadio (ostalo u grow boxu). A mozda je isao oprasiti samo neke grane pa je malo pobjeglo na druge grane.

Uglavnom, imas tombolu :) Ne znas sto ces dobiti i hoce li uopce to biti Orange Bud ili neki krizanac. Ja bi ipak dao 20 eura za 10 sjemenki i postarinu ;) Nebi nikad uzgajao 3 mj da vidim sto sam dobio, a zelim Orange Bud ;)
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Vec imam 4 biljke u vegetaciji stare 5-6 dana jednu proklijalu koju cu da zasadim... I 4 semenke na klijanju "valjda" orange-a... Igracu tombolu... pa cemo da vidimo...
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Ma da razlika je mala u odnosu sativa-indika odnosno zavisi od kojeg se shopa uzima seme

ono sto bi ti ja preporicio je skupo ko sam djavo a ti se drzi recimo Nirvanine kombinacije
 
09.03.2015
136
88
28
E trazio sam, i videces da sam skoro svuda isti post stavio. :) Svi su zastareleli, i ima puno korisnih info ali ne mogu videti slike a bas me zanima kako otprilike izgleda u toku uzgoja. :) Ali hvala Stipe na sugestiji, bas sam radostan kada vidim da uvek ima neko da pomogne. :)