Canadian Kush & Jamaican Dream, 250W HPS, Biobizz

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Užas,znači ta reputacija me prati :(
Ajooooj koji bed.... morati ću se suzdržati maksimalno kad vidim neku laganu nepravilnost ;)
Pratim tvoj dnevnik jer me posebno zanima Jamaican dream...Jako mi se sviđa kako napreduje i imam samo riječi pohvale i divljenja!!! Netko je napisao da opa cupa ima najzdravije biljke na forumu,međutim tvoje ne zaostaju nimalo,dapače :respect:
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
ma ne, zafrkafao sam te mič. Iz mog ugla ti imaš reputaciju vrhunskog growera, a kao i svaki grower imaš svoje tehnike i način uzgajanja. Nekada želiš možda previše na silu da i drugi usvoje tvoja znanja i iskustva ali sve u smislu da pomogneš ljudima, i to je OK. Rado uvijek pročitam što imaš za reći u bilo kojem slučaju jer znam da želiš dobro i da imaš hrpetinu iskustva

a dream samo nek nastavi tako, i meni se jako sviđa. Slikam drugi put izbliza cvjetove, počeo se bijeliti

a što se tiče zadnje rečenice ne mogu ništa reći doli hvala, veći kompliment teško je dobiti. Iako obojica znamo da je to daleko od istine. Ali eto drago mi je zbog terramagme, često osporavane u zadnje vrijeme - izgleda da i dalje odrađuje dobar posao. Dobra zemlja je sve nama growerima, a TM to očito i dalje je :thumb: :thumb:
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Dream 25 dan cvjetanja, zaljevanje svakih 2-3 dana - srče kao lud. Nema više ni preskakanja hrane, ide svakim zaljevanjem. Kako su malo porasle vrućine dva vrha su malo dobila po prstima no ništa strašno (druga slika)

2vcbapt.jpg


2wn7cwp.jpg


Kush 17 dan cvjetanja, zaljevanje svakih 4 dana, i dalje je mali i lisnati. Hrana svakim zaljevanjem, malo sam smanjio biogrow a pojačao bloom i top max - omjer je sada otprilike 2-4-2, ph i dalje 6,6


qoaob4.jpg


2115w6u.jpg


Slike uzete bez blica prilagođene svjetlosti žarne niti, zato su tako "zelene". Nisu nešto, ali bar nema one odvratne žute svjetlosti

a ono, borba sa vrućinom, gura se

20ft2dl.jpg
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
sad je oko 32, još uvijek podnošljivo. Uključim još jedan mali stolni vent da piri po vrhovima, a kada je baš kriza - palim klimu. Problem što mi cura ne voli baš klimu - pa eto to je nažalost zadnje rješenje ali i najbolje i najučinkovitije. Problem nastaje kad me nema kući, no eto krpam se kako znam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sharp

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ma tebe ce Liverpool kupit da im uveseljavas ekipu na Cop-u.
u vezi klime. stavis ju na cirkulaciju i zraka, usput i hladi kolko tolko.
inace me zanima zasto vas plase temp. 30 do 35 stupnjeva, jer vani zna biti i 40" pa ...
jedino ce krace pistile izbacivat,recimo 4mm.umjesto 1cm. i brze ce se osusit ali i brze ce ih nadoknadjivat s novim.
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
sharp je napisao(la):
inace me zanima zasto vas plase temp. 30 do 35 stupnjeva, jer vani zna biti i 40" pa ...
jedino ce krace pistile izbacivat,recimo 4mm.umjesto 1cm. i brze ce se osusit ali i brze ce ih nadoknadjivat s novim.
nije isto vani i unutra. Vani nikada korjen biljke koji ide duboko u zemlju neće biti izložen tako visokim temperaturama kao u indooru. Jer kad je meni box na 32-33 C i zemlja sa korjenskim sustavom se fino zagrije. i ima još tu par stvari ...
Nego nije poanta indoora na koliko će biljka izdržati, 35 ili 40, već pružiti biljci najoptimalnije moguće uvjete da ona može razviti svoj puni potencijal što nosi u genima, a dobro se zna da je to nekih 27-28 celzijevaca. A kad vani zaprži 35 a ti nemaš CT, vjeruj mi nije lako održavati temperaturu u zadovoljavajućim okvirima. Svako duže ekstremno odstupanje od optimalnog se vrlo lako odražava na konačnoj dužini growa, kvantiteti a bogami često i kvaliteti , nekad manje nekad više, ovisno o sorti. Inače kao što rekoh na početku, uopće ne mjerim više temperaturu ni vlagu (ovo je bilo na zahtjev miča)- glavno mjerilo mi je ruka ispod lampe u razini vrhova. Ako je meni ugodno onda je i njima, to je najbolji pokazatelj

inače dream sigurno neće biti ni približno gotov nakon 45 dana kako piše u papirima, sad je ušao u peti tjedan cvjetanja, rekao bih da ima još najmanje 4 tjedna minimalno, dakle vrlo vjerojatno 8-9 tjedana kako stvari sada stoje. Nije da me je to nešto pretjerano iznenadilo. i dalje ide kao beba, 30-tak cm visine ali fino se pune grane.

sl70ok.jpg
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Lako moguce da ovo sto si napisao o temp. objasnjava moj 2012 out. biljke, tocnije head-ovi izgledali sjajno a rad je bio za k...c.
naime tad su kod mene redovito isle preko 40 stupnjeva dobrih mjesec dana,zakljucno s 25 -08.
sorry na :common053:
sretno :respect: .
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Dream 39-ti dan cvjetanja, trenutno je u središtu pozornosti. Jako sporo cvjeta. Uvjeti u kojima raste su bolji nego inače u ovo doba godine, i nemam nekih problema, tek tu i tamo koji žuti list što je normala u ovoj fazi. Uredno srče sve što joj dam a biobizz ide svakim zaljevanjem. No i dalje je to poprilično mršavo, i sporo. Možda je jednostavno samo takav fenotip, tko će ga znati. I opet ona staronarodna strpljen-spašen. Bit će to OK

10o20b7.jpg


2j44hu9.jpg


w0gn54.jpg


Kusha sam privremeno smjestio u donji box pod 6 cfl-ki, u cvatu je 31 dan. Odgovara mu savršeno par stupnjeva niža temperatura, ali izgleda da mu ne odgovara stalno hranjenje, malo sam stao na loptu. Prilagodit ću se njegovom tempu. Vratit ću ga pod HPS kad dream bude gotov


2d1pggo.jpg


2j0fvi1.jpg


2rxw5k9.jpg


sve u svemu može bolje, ali ni ovako nije loše :icon_lol: Pozdrav svima koji pratite :spliff: