Cannabis cup

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

kurt_cobain

Aktivan Član
05.07.2005
71
0
0
Sta mislite o tome? Ja mislim da bi bilo cool. Nas nekoliko da organizujemo cannabis cup i biramo najbolju ganju. Cija bude najboja dobija neku nagradu (smislicemo koju)...Jel neko zainteresovan da bude sudija? Jel neko zainteresovan da bude ucesnik?
~)
peace

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
5
0
Posto vec duze vreme kod mene u gradu nema zaista dobre ganje, ja bih podneo moju kandidaturu za ziri.

dread irie

Aktivan Član
10.03.2005
117
1
0
33
polako... bice i kanabis kupa... :) sada jednostavno nije izvodljivo napraviti tako nesto... ali verujem da ce do iduce godine situacija biti mnogo bolja, i da cemo moci da pozovemo ljude da izloze svoje lepljive cvetove... :) do tada... uzivajte u dimu... :)

speedball

Aktivan Član
17.09.2005
144
2
0
www.spidbol.com
dread irie je napisao(la):
polako... bice i kanabis kupa... :) sada jednostavno nije izvodljivo napraviti tako nesto... ali verujem da ce do iduce godine situacija biti mnogo bolja, i da cemo moci da pozovemo ljude da izloze svoje lepljive cvetove... :) do tada... uzivajte u dimu... :)
moci ces da izlozis i iduce godine dzeju ,ali u amsterdamu. ::uladu

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
24
0
45
Mislim da je ideja odlicna !
Mozemo da odredimo dan i mesto okupljanja , ponesemo najbolju vutru i takmicenje moze da pocne.Treba odrediti organizatore koji bi bili u obavezi da takmicenje ozbiljno organizuju i da pripreme nagrade za pobednike.Svaki ucesnik bi trebalo da uplati odredjenu clanarinu.Naravno da bi ovo takmicenje bilo tajno i na tajnom mestu , pa ko je ozbiljan taj ce i da dodje.Mislim da bi bili prvi u Srbiji i ex Yu
drazavama.Rezultate takmicenja objaviti i nastavljati svake godine i okupljati sto veci broj ljudi.Razmislite !

dread irie

Aktivan Član
10.03.2005
117
1
0
33
Razmisljamo... :) i tako smo nasli jedno veoma zanimljivo mesto na jugu srbije gde ce se mozda sledece jeseni odrzati festival... udaljeno je od grada (i sela)... ima struje... savrseno mesto... :) samo cu reci da je u blizini... vise informacija kada dodje vreme...

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
24
0
45
Imamo mesto ,odlicna vest. Znaci na prolece se sadi a na jesen Srpski Kanabis Kup.Bilo bi super da nam se pridruze svi groveri i podrze nasu ideju! :pivo

23.12.2005
13
0
0
do jaja ideja.
Mesto sa dosta gandze neka opustena zika,rostilj,cepi...
obavestite i mene obavezno jer su takvi dogadjaji ovde jebeno retki.

22.12.2005
20
0
0
Shteta da u Hrvatskoj nema nikoga tko je voljan tako nesto napraviti...-za svoju domovinu Hrvatsku mogu reci da je puna zaglupljenih deebila koji ne žele znati ništa više o marihuani od toga da se s njom mogu "nadrogirati" i to me full smeta-posebno ekipa sta tek pocinje pusit - oni jednostavno samo zele biti high,mislim i meni je to bio cilj ali sam ja paralelno s tim i ucio....-danasnji mladi odlaze u *****.i ja sam mlad ali takav nisam ....

Imaš pravo, ekipa netna koji je trud iza dobre gandje,
samo ih zanima jel imaš kaj, uopèe ih ne zanima dali je shit, skunk, gandja, glavno da su hi.
kad nešto postane komercijala, ode u *****.

29.12.2005
0
0
0
pozdrav za swe smokere :) Imam ja i dobroo plantazoo i dobro mesto za odrzawanje cupa!Mesto je u centralnoj Srbiji na obromcima jedne planine...totalna sloboda uz nevladinu organizacijoo...pokret za ochuvanje prirode!Porodica Bistrih potoka....vishe informacija ako budete iskali !Odgoworite mi na e-mail!BIG UP!!Nema weze da li si Hrvat,Srbin,musliman(Bosanac)etc...

R U HEAR THE WORD LEGALIZE HERB 8)