Cannabis cup

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Znaci,na prolece na posao momci.Sadite najbolje semenke,a u Oktobru mnogi ce biti nagradjeni za trud i kvalitet. 8)
 
06.01.2006
6
0
0
[-JOdE- je napisao(la):
]Shteta da u Hrvatskoj nema nikoga tko je voljan tako nesto napraviti...-za svoju domovinu Hrvatsku mogu reci da je puna zaglupljenih deebila koji ne žele znati ništa više o marihuani od toga da se s njom mogu "nadrogirati" i to me full smeta-posebno ekipa sta tek pocinje pusit - oni jednostavno samo zele biti high,mislim i meni je to bio cilj ali sam ja paralelno s tim i ucio....-danasnji mladi odlaze u *****.i ja sam mlad ali takav nisam ....

daj, daj, pa nije baš tako strašna situacija.. možda ekipe koje se oko tebe vrte tako razmišljaju, mislim ima ih svuda, ali ipak veæina njih je normalna.. mislim da si jednostavno previše zakljucao za te neke ljude pa ni ne vidiš ostale- na primjer, èak i na ovom forumu imaš ljude iz hr koji razmišljaju kao ti i aktivno pišu, ako malo prevrtiš forum vidjet æeš.

je država puna debila, ali sve su takve.. u biti, cijeli svijet je pun debila :roll:
zato i postoji ovj forum, da možeš razmjenjivat mišljenja sa ljudima sliènih afiniteta i imat osjeæaj da æe se nešto promijenit i da æemo i mi legalizirat (haha) i ne razmišljat o zatupljenim krkanima. 8)

ae
 
12.01.2006
39
1
0
www.psyshop.com
U stvari mislim da je to nemoguce,poshto od ovih 800 i kolko chlanova ima sigurno 20 komada koji samo chekaju ovako neshto....tako da neznam shta reci...nisam pametan po ovom pitanju....znate na shta mislim..... :dready_banana: :dready_banana:
 
22.06.2013
6
3
0
Vidim nije se dugo nista ovde pisalo , pa reko aj da se nadovezem , doduse ovo sto cu ja predloziti nema veze sa pravljenjem naseg "Cannabis cup-a" vec sa odlaskom na vec postojeci.
Nasao sam agenciju koja naplacuje ne tako veliku cenu za odlazak u novembru u amsterdam na tamosnji Cannabis cup , posto je u februaru Spannabis , mogli bi redovno godisnje ici na po 2 manifestacije grupno , pa cak bi mozda mogli srediti za neku vrstu sudija sa vutra orga(doduse te price se latimo kasnije i vidimo za sada koliko bi nas islo , i koliko je ljudi u vremenskoj i finansiskoj mogucnosti da ide) , cisto da ubodem ovu temu malo pa ako ima zainteresovanih javite se pa da se organizujemo.
Sve najbolje zelim :respect: :smoke18: