Cannabis cup

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kurt_cobain

Aktivan Član
05.07.2005
71
0
0
Sta mislite o tome? Ja mislim da bi bilo cool. Nas nekoliko da organizujemo cannabis cup i biramo najbolju ganju. Cija bude najboja dobija neku nagradu (smislicemo koju)...Jel neko zainteresovan da bude sudija? Jel neko zainteresovan da bude ucesnik?
~)
peace
 

nobody

Aktivan Član
04.10.2005
168
10
0
Posto vec duze vreme kod mene u gradu nema zaista dobre marihuane, ja bih podneo moju kandidaturu za ziri.
 

dread irie

Aktivan Član
10.03.2005
117
2
0
38
polako... bice i kanabis kupa... :) sada jednostavno nije izvodljivo napraviti tako nesto... ali verujem da ce do iduce godine situacija biti mnogo bolja, i da cemo moci da pozovemo ljude da izloze svoje lepljive cvetove... :) do tada... uzivajte u dimu... :)
 

speedball

Aktivan Član
17.09.2005
142
4
0
www.spidbol.com
dread irie je napisao(la):
polako... bice i kanabis kupa... :) sada jednostavno nije izvodljivo napraviti tako nesto... ali verujem da ce do iduce godine situacija biti mnogo bolja, i da cemo moci da pozovemo ljude da izloze svoje lepljive cvetove... :) do tada... uzivajte u dimu... :)
moci ces da izlozis i iduce godine dzeju ,ali u amsterdamu. ::uladu
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Mislim da je ideja odlicna !
Mozemo da odredimo dan i mesto okupljanja , ponesemo najbolju vutru i takmicenje moze da pocne.Treba odrediti organizatore koji bi bili u obavezi da takmicenje ozbiljno organizuju i da pripreme nagrade za pobednike.Svaki ucesnik bi trebalo da uplati odredjenu clanarinu.Naravno da bi ovo takmicenje bilo tajno i na tajnom mestu , pa ko je ozbiljan taj ce i da dodje.Mislim da bi bili prvi u Srbiji i ex Yu
drazavama.Rezultate takmicenja objaviti i nastavljati svake godine i okupljati sto veci broj ljudi.Razmislite !
 

dread irie

Aktivan Član
10.03.2005
117
2
0
38
Razmisljamo... :) i tako smo nasli jedno veoma zanimljivo mesto na jugu srbije gde ce se mozda sledece jeseni odrzati festival... udaljeno je od grada (i sela)... ima struje... savrseno mesto... :) samo cu reci da je u blizini... vise informacija kada dodje vreme...
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Imamo mesto ,odlicna vest. Znaci na prolece se sadi a na jesen Srpski Kanabis Kup.Bilo bi super da nam se pridruze svi groveri i podrze nasu ideju! :pivo
 
22.12.2005
20
0
0
Shteta da u Hrvatskoj nema nikoga tko je voljan tako nesto napraviti...-za svoju domovinu Hrvatsku mogu reci da je puna zaglupljenih deebila koji ne žele znati ništa više o marihuani od toga da se s njom mogu "nadrogirati" i to me full smeta-posebno ekipa sta tek pocinje pusit - oni jednostavno samo zele biti high,mislim i meni je to bio cilj ali sam ja paralelno s tim i ucio....-danasnji mladi odlaze u *****.i ja sam mlad ali takav nisam ....
 
29.12.2005
0
0
0
pozdrav za swe smokere :) Imam ja i dobroo plantazoo i dobro mesto za odrzawanje cupa!Mesto je u centralnoj Srbiji na obromcima jedne planine...totalna sloboda uz nevladinu organizacijoo...pokret za ochuvanje prirode!Porodica Bistrih potoka....vishe informacija ako budete iskali !Odgoworite mi na e-mail!BIG UP!!Nema weze da li si Hrvat,Srbin,musliman(Bosanac)etc...

R U HEAR THE WORD LEGALIZE HERB 8)