Cannabis i Pojam Znaèenja Droge

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Prièa ide ovako. Vutra bolesna, od jedne pljuge si ubijen 5-6 sati... I tako ja zapalim topa vutre sam u šumi i pušim ju pol sata; masna, smrdi i kašlje se od jaèine. I krenem èitat knjigu, na diktafonu bilježim zapažaje i razmišljanja vezano uz proèitano. Prva argumentacija o neistinitosti propagande o marihuani: JA SAM ÈITAO. Znaèi nezainteresiranost i nespremnost na rad su potpuno neispravne, laž! Ako je osoba lijena po prirodi, droga nema nikakvu ulogu u njegovoj degradaciji jer droga naposlijetku izvlaèi našu Osobnost i Ushiæenje Ugodi Produktivnog. Znaèi, takvi smo kakvi smo, a kako æemo koristit i primjenjivat drogu, ovisi èisto o našim Sklonostima i naposlijetku državne iluzione Slike o Znaèenju Droga, te i logièno samoj njegovoj primjeni i Smislu. Ljudi danas èitaju sve manje knjiga, školovanje je sve samo ne prilagoðeno dobi adolescencije, njenoj Prirodnoj velièini u kojoj se Èovjek kao Biæe prvi put upoznaje sa Znaèenjem Sebe i dolazi u Sposobnost samoproispitivanja Znanja koje mu se pruža, ljeènici, medicinski primjeri, dijagrami, tablice, priruènici, udžbenici, pravila ponašanja, norme, osude, nametanja podsvjesnih ogranièavajuæih Osjeæaja tipa: Stid i Kompleksi...Svi nude primjer, obrazac, naputak i naposlijetku pravilo KAKO BI SE TREBALO PONAŠAT. Kako bi se trebalo...taj je dio naroèito važan. Tu društvo ne izlazi u susret Pojednicu, veæ ga obmanuje i stvara u njemu te usaðuje uz pomoæ veæ postojeæih èlanova koji putem osobne stratifikacije oblikuju pojednica na temelju priznatih pravila osobe koja ga i poduèava, te time logièno i smatra odgovarajuèim za drugog ono što je prihvatio i za sebe, te na taj naèin dobiva automatizirano roblje poslušnih. Radno vrijeme se mjenja, ljudi više nemaju vremena za Igru, Zabava je svedena na banalnosti Smisaonosti, emocionalni paketi spremni za svaku priliku i vrstu situacije su uvijek spremni nadohvat ruke. Samo je potrebno upalit televiziju na omiljeni program, stavit na omiljenu emisiju, kupit najnoviji èasopis ili kupit dnevne novine. Reklame svakako ne nedostaje. Adolescenti se osjeæaju u svojim tinejdžerskim godinama kao u kriznom razdoblju, prepunom problema i tegoba. Ako imaš bubuljice nikad neæeš imat curu, ako nemaš curu najprrije društvo stvara sliku da si predmet osude prijatelja, predmet smijanja i samog nadmetanja. Riješenje je u gelu, kremama i losionima koji se svakodnevno nude kao pomoæ: uzmi ih, plati i problem je riješen. Al gdje je tu problem?! On ne postoji! Izmišljen je i uèinjen. Tako sveto razdoblje našega Postojanja, renesansa našeg poimanja Osjeæaja i otkrivanje Znaèenja Sebe, a stavljeno u toliko jako i nepotrebno problematiziranje. S druge strane ne navode se problemi loše prehrane i otvaranje sve veæeg broja fast foodova, obiteljski ruèkovi više nemaju svoje vrijednosti, tu su i problem stresa koje adolescent prolazi bilo zbog pitanja sexa, bilo zbog uèenja, bilo zbog dolaska u punoljetnost i podrazumjevanje obveza koje dolaze uz tu dob i naposlijetku niza kompleksa koji se najprije usaðuju kad problem a naposlijetku nude i kao rješenja, iz istog izvora dakako. O sexualnoj industriji i njenim psihièkim komplexima koje stvara tipa: pedofilija, incestuoznost, fetišizam, perverznost, sodomija, mazohizam, silovanja i mnogim drugima nije ni potrebno spominjat...Nalaze se svuda oko nas i non stop nam se nude i nameæu. Sex kao jedno on Najsvetijih Biæu pruženih Moguænosti pretvoreno je u nešto o èemu se ne prièa, što je zabranjeno, što je obavinuto velom tajne i podèinjeno pomoæu stida i kompleksa i ono što je najbitnije, stavljeno u pojam Tabua. Nešto prirodno je okrenuto i èovjeku zabranjeno. Ljudsko mijenanje i degradacija èist su primjer Znaèaja Logike i njena Savršenost u nama kao èesticama Postojanja Sopstvenog Ja, Boga, Izvoru Su-života našega Toka. Sve Savršeno okupljeno u jedno Znaèenje: Istina.
Dakle mentalna ne produktivnost je ne samo laž, veæ iz konteksta izvuèena èinjenica i izokrenuta u postizanju osude èlanova društva injene samoautomatizirane obrane u samoj stratifikaciji i odgoju.

Ovo sam napisao pod utjecajem cannabisa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva