Cannabis lollipops

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
haha taj LOLipop nije vidio T od THC-a to je za naivne turiste, jesi ikada zagrizo vutru? mislim probao okus e pa nije bas lijep... drz se pusenja ili si skuvaj nest
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
E baš mi je prijateljica pričala da ih je donjela nešto iz dama. Uglavnom ove koje je ona kupila ne sadrže THC, i navodno su jako fine, neznam nisam ih još probal. Btw Krešo meni friško ubrani ili dobro cureani grass ima fini okus nije da zagrizem hed ali gricnem malo grančice ili debeli friški kaliks ;)
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
smece, nemoj se ni trudit...

frend je bio dofuro, preogavne su, apsolutno jedna od gorih stvari koje sam probao...

a ni ne pucaju tak da..
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
:D znam da u phallusodinoj maniri forsiram(jer već drugi put spominjem vaporajzer) al mislim da bi ti lakše bilo zapalit na vaporajzer nego ić nabavljat lizaljke od trave.
probao sam ih i isti ti je efekt kao da si oblizao običnu lizaljku od jabuke i poslje tog povuko "dim" na vaporajzer uz uvjet da si imun na thc :D
al moš i doma sam napravit lizaljku koja će te puknut za razliku od ovih iz smart shopova
http://www.thestonerscookbook.com/recipe.php/recipe/butterscotch-space-pops
mislim da nećeš ništa više para i truda morat uložit u ovu home made varijantu od naručivanja thc lizaljki iz amsterdama :D.(kako dobit tinkturu imaš opisano na sajtu)
off:
inače probao sam sve što se može jest i pit, a da je s okusom trave, u jednom smart shopu u berlinu i okus trave se čak ne osjeti kolko
to da je kvalitetnije i zdravije nego ovaj drek iz trgovina :D + nikad nisam uspio nać čips koji je taman po mom ukusu začinjen.
pročitao sam etiketu i koriste skoro pa ništa od konzervansa emulgator i drugih drekeca.
čak je i jeftinije nego u običnoj trgovini :D...šteta da ne postoje posebni dućani sa prehrambenim produktima za travare :D
šunka s okusom trave,sir s okusom trave, čokolino s okusom trave, trava s okusom trave, tripice s okusom trave. možda bi s tim cijenama u ovo doba recesije i potaknuli legalizaciju. :D eto jedna dobra ideja kako iskoristit trenutnu ekonomsku krizu u korist konzumenata thca :D