Cannabis Natur - Iskustva!?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

travinlist

Aktivan Član
03.07.2008
60
0
0
36
Dakle dal je tko narucivao sa ove stranice? Ako me vid ne vara stranica je hrvatska a cijene su dosta povoljnije nego npr u Kanabisa...Ako tko je nek podjeli s nama ostalima! Ogradujem se od svake reklamacije doticne stranice...slucajno nalatija po netu surfajuci...nadam se da tema ne postoji:sun2:
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Davno je ova tema otvorena i podizem je iz naftalina. Administracijo nije reklama vec me zanima ima li tko ikustva s njima? preko god dana su na trzistu pa valjda neko ima saznanje iz prve ruke.?
 
17.02.2010
1
0
0
49
istina je da je hr-slo spoj.stvar funkcionira savršeno sa njima.sta naručiš pošalju ti poštom ili malo veči paket hp-om.šalju ih normalno ko da sam ja tebi poslao paket.
platiš kad stigne poštaru i to je to.Ako su u pitanju veče naruđbe onda je i cjena puno povoljnija čak ti osobno donesurobu na kučni prag.
govorim iz osobnih iskustva i mogu hi svakom preporučit svim srcem.
pozdrav
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ako mene pitate-sad več svaka šuša-copy paste fotke...malo internet i evo vam ga guru prodavač...neka kaže ta firma nesto osebi-ugodnosti...PRVI PUT ČUJEM!!!
 
11.04.2009
26
0
0
38
Evo početkom ove godine sam saznao za iste, te više puta naručio što sjemenki, što bluntova i opreme.
Iznimno sam zadovoljan suradnjom, no također me i brine to što neznam ništa o njima... ipak je tema škakljiva :/